WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

28 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Bayan Azdırıcı Damla Eczane Satış

Bayan azdırıcı damlaBayan azdırıcı damla çeşitli formlarda, dozlarda, boyutlarda ve içeriklerde kadınların kullanımına uygun olarak üretilen cinsel istek artırıcı ürünlerdir. Bayan azdırıcı damlalar kadınların cinsel hayatlarında karşı karşıya kaldıkları çeşitli birtakım problemlerin tedavisi amacıyla üretilmiştir. Bu kapsamda üretilen yüzlerce damla çeşidi ve markası bulunur. Bayan uyarıcı damlalar genellikle kadınlarda görülen cinsel isteksizlik, vajinal kuruluk ve orgazm olamama gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.

Elbette ki yalnızca tedavi ihtiyacı olan kişiler tarafından değil, ilişkideki hazzı artırmak isteyen her kadın tarafından kullanılabilir. Bayan uyarıcı orgazm damlaları etkisi bakımından temel olarak cinsel ilişkideki isteği ve hazzı artırmaya yöneliktir. Günümüzde kadınların cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları çeşitli birçok işlev bozukluğu bulunur. Bunların da meydana gelmesindeki en büyük etkenler cinsel istek düşüklüğü gibi durumlardır. Kadınlarda cinsel isteksizlik tedavisinde damlalar en sık tercih edilen yöntemlerden birisidir.

Peki, kadınlarda cinsel isteksizlik neden olur ya da neden orgazm olamıyorum? Gibi sorular sormaktaysanız, bunun psikolojik ve fiziksel birçok nedeni bulunmaktadır. Kadınlarda orgazm sorunları ilişkinin her evresinde gerçekleşebilir. Stres, zihinsel yorgunluk, bunalım, depresyon ve huzursuzluk gibi nedenler kadınlarda cinsel isteksizliğin psikolojik nedenlerindendir.

Bunun haricinde özellikle vajinal enfeksiyonlar ve yaşın ilerlemesine bağlı olarak hormonlarda yaşanan değişikliklerde kadınlarda cinsel problemleri ciddi anlamda tetiklemektedir. Cinsel isteksizlik bu noktada en sık görülen rahatsızlıktır ve güncel olarak milyonlarca kadın ilişkilerinde bu problemle karşılaşmaktadır. Aynı zamanda buna bağlı olarak gelişen vajinal kurulukta çok ciddi ve can sıkıcı bir problemdir.

Vajinal kuruluk problemi yaşayan kadınlar cinsel ilişki sırasında yoğun bir acı, ağrı ve rahatsızlık hissederler. Bu durum cinsel ilişkiden alınan verimi tamamen düşürmekte ve kadın açısından birlikteliği işkenceye çevirmektedir. Vajinal kurulukta yapılması gereken şey bu duruma kesinlikle ilişkiye girilmemesidir. Kendinizi zorlamanız asla tavsiye edilmez çünkü zorlanma durumunda kuruluk nedeniyle vajinada ciddi ağrı, kızarıklık ve şişlikler meydana gelebilir.

Bu tarz rahatsızlıklarda doğal olarak orgazm olmayı da imkânsız hale getirmektedir. Eğer bu problemlerin herhangi birinden mustaripseniz kesinlikle bu durumu göz ardı etmemeli ve en kısa süre içerisinde tedavi yöntemlerine başvurmalısınız.

Bayan Azdırıcı Damla Etkileri Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Bayan azdırıcı damlalarKadınlarda bayan azdırıcı damla etkileri yukarıda da belirttiğimiz üzere temel olarak cinsel isteksizlik, vajina kuruluğu ve orgazm olamama gibi rahatsızlıkların tedavisi üzerinedir. Bayan uyarıcı orgazm damlaları tamamıyla doğal bir etki gösteren ürünlerdir ve bu tarz rahatsızlıkları sağlıklı bir şekilde ortadan kaldırması için üretilmiştir. Bayan azdırıcı damla etkisini kullanımdan genellikle 15 – 20 dakika içerisinde göstermeye başlar.

Azdırıcı damla etkisi özellikle uyarılma esnasında meydana gelmektedir bu nedenle kullanımdan sonra uyarılma olması gerekir. Bayan uyarıcı damlalar ilk olarak vücuttaki cinsel istek artırıcı hormonları yükseltir ve libidoyu ciddi oranda artırır. Uyarılma arttıkça etkisini de artıran kadın azdırıcılar vücuttaki kan akışını da hızlandırarak vajina çevresindeki kan dolaşımını hareketlendirmektedir.

Özellikle cinsel isteksizliğe neden olan hormonları bloke eden bu damlalar cinsel ilişki esnasında vajinal hassasiyeti de güçlendirir. Vajina bölgesinde sağlanan yoğun hassasiyet sonucunda kadının cinsel ilişkiden aldığı haz normalde göre daha yüksek olmakta ve kişi art arda defalarca kez hem doğal hem de tutkulu orgazmlar yaşayabilmektedir. Bayan azdırıcı damla kullananların yorumları göz önüne alındığında kullanıcıların genel çoğunluğunun bu ürünlerden memnun kaldığı gözlemlenmektedir.

Elbette ki bünyeye ve vücut özelliklerine bağlı olarak kadın azdırıcı damla etkileri kişiden kişiye değişir. Ancak genel açıdan bayan azdırıcı damla kadınların cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları birçok problemi %100 doğal yöntemlerle ortadan kaldırarak çiftlere tutkulu ve kusursuz bir cinsel hayat sunmaktadır. Cinsel sağlık ürünleri sitemiz %100 orijinal bakanlık onaylı ve kampanyalı fiyatlarla satış yapılmaktadır.

Bayan Azdırıcı Damla İçeriğinde Ne Var?

Bayan azdırıcı damlaların içeriği üründen ürüne bağlı olarak değişmektedir. Kimi damlalar içeriğinde bir miktar azdırıcı etkili etken maddeler barındırırken genel çoğunluğu tamamen doğal bileşimlerden oluşmaktadır. Sitemiz üzerinde bulunan bayan azdırıcı damlaların tamamı uzman doktorlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olan %100 güvenceli ürünlerdir. Ülkemizde aynı zamanda Bakanlık tarafından onaylı olarak satışa sunulan bu ürünler bünyesinde kişi sağlığına zarar verme ihtimali olan herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermez.

Bayan azdırıcı damla içeriğinde iyonize su, c vitamini ve yoğun miktarda cinsel istek artırıcı bitki köklerinden elde edilmiş olan birtakım doğal karışımlar barındırır. Bu doğrultuda bayan azdırıcı damlalar vücut kimyasını bozmadan %100 doğal bir etki göstermektedir. Etki süresi boyunca çeşitli birçok rahatsızlığın doğal yollarla giderilmesini sağlayan orgazm damlaları 18 yaşını aşkın her kadın tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Bayan azdırıcı damlaların kullanım şekilde oldukça basittir. Bayan uyarıcı damla kullanımı ilişkiden ortalama 15 – 20 dakika kadar önce yapılır. Kullanımda bir bardak suya yaklaşık 8 – 9 damla olacak şekilde damlatmak ve tüketmek gerekir. Bayan azdırıcı kaç damla damlatılır? Derseniz, bu tamamen aldığınız ürüne bağlı olarak değişebilir. O noktada kullanacağınız ürünün kullanım talimatlarını inceleyerek tüketim yapmalısınız. Ancak dediğimiz gibi genellikle ortalama 8 – 9 damla olarak tüketilmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bayan uyarıcı damla kullanımında alkol, çay, kahve gibi sıcak içecekler ya da asitli içeceklerle birlikte tüketilmesi tavsiye edilmez. Bu durum azdırıcı damla etkisini ciddi anlamda düşürebilir. Kullanımdan kısa süre sonra etkisini gösteren bayan azdırıcı damla etki süresi bakımından kişi bünyesine ve vücuda bağlı olarak uzun saatler devam edebilmektedir.

Yan etki vs. gibi durumlarla karşılaşılmaması adına bayan orgazm damlası kullanımı tamamıyla kullanım talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Doz aşımı yapılması yan etkileri tetikleyebileceğinden dolayı uzmanlar tarafından kesinlikle tavsiye edilmez. Kalp rahatsızlığı, kronik hastalığı, damar tıkanıklığı gibi rahatsızlıkları olanların, hamile ve menopoz dönemindeki kadınların kullanımdan önce mutlaka doktorlarından onay almaları tavsiye edilir.

Bayan Azdırıcı Damla Fiyatları 2024

Bayan azdırıcı damla fiyatı 2024 yılında ürünün adedine, boyutuna ve elbette ki markasına göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada kişilerin tercih edilebileceği yüzlerce bayan azdırıcı damla çeşitleri bulunmaktadır. Bayan azdırıcı damla siparişlerinizde dikkat etmeniz gereken nokta ürünü mutlaka güvenilir bir platform üzerinden satın almaktır.

Günümüzde özellikle kişiyi cezbetmesi için olması gerekenden çok daha ucuz fiyatlara bayan azdırıcı damla satışı yapan siteler ne yazık ki mevcuttur. Orijinal ve a kalite ürün kullanmak için bu tarz işletmelerden kesinlikle kaçınmalı ve orijinal ecza depolarından siparişlerinizi vermelisiniz.

Bayan Azdırıcı Damla Satın Al

Bayan azdırıcı damla satın almak için en güvenilir ve en uygun sitelerin başında online eczanemiz gelmektedir. Sitemizde %100 orijinal bayan azdırıcı damla eczane garantili, bandrollü ve jelatinli olarak satışa sunulmaktadır. Orijinal Bayan uyarıcı damla siparişleriniz anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ülkemizin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştırılmaktadır.

Kargolarınızda ortalama teslimat süresi bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ila 3 gün arasında değişmektedir. Sizde kampanyalı bayan azdırıcı damla fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için online eczanemiz üzerinden bize ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

PINK SHOT Libido Booster Women Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provacative Damla PINK SHOT Libido Booster Women Damla

PINK SHOT Libido Booster Women Damla Kadın Cinsel İstek Artırıcı Azdırıcı Damla

799,00
ENJOY LOVE Premium Women Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provacative Damla ENJOY LOVE Premium Women Damla

ENJOY LOVE Premium Women Damla Kadınlar da Östrojen Hormonlarını Yükselterek Cinsel İlişkiden Alınan Zevki Yükseltir

799,00
VIRGIN STAR Libido Artırıcı Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provacative Damla VIRGIN STAR Libido Artırıcı Azdırıcı Damla

VIRGIN STAR Libido Artırıcı Azdırıcı Damla Kadınlar da Cinsel İsteksizlik Sorununu Ortadan Kaldırır Zevk Oranı Yüksek Cinsel İlişki Sağlar

799,00
Musele Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Musele Azdırıcı Damla Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele Bayan Azdırıcı Cinsel İstek Artırıcı Damla Eczane Satış

Musele bayan azdırıcı damla eczane satış sayfamızdan orijinal bayan azdırıcı etkili damlaları sipariş verebilirsiniz.

399,00
Maximum Sexual Cinsel Uyarıcı Kadın Damlası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maximum Sexual Maximum Sexual Cinsel Uyarıcı Kadın Damlası

Maximum Sexual Cinsel Uyarıcı Kadın Damlası Eczaneden Satış

Cinsel istek artışı için etkili kadınları uyaran seks damlası eczane satış

375,00
Libido Elixir For Woman Orgazm Damlası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Libido Plus Libido Elixir For Woman Orgazm Damlası

Libido Elixir For Woman Orgazm Damlası Cinsel Azdırıcı
Daha güçlü ve daha rahat orgazm zevkini yaşamak için istek arıtıcı özellikli bayan azdırıcı damla eczane satış

450,00
Lady Era Orijinal Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lady Era Lady Era Orijinal Bayan Azdırıcı Damla

Lady Era Orijinal Bayan Azdırıcı Damla Eczane Satış

Lady era orijinal bayan azdırıcı damla fiyatı sitemizde kampanyalı olup en etkili azdırıcı damla ürünlerinden sipariş verebilirsiniz.

599,00
Kamagra Jel Kadınlara Özel Afrodizyak Uyarıcı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Jelly Kamagra Jel Kadınlara Özel Afrodizyak Uyarıcı

Kamagra Jel Kadınlara Özel Afrodizyak Uyarıcı Kadınlar İçin Kamagra
Kamagra jel kadınlar da etkisi oldukça yoğun olan cinsel istek ve zevk artırıcı eczane ürünü online sipariş sayfası

299,00
Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Happy Hours Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla Zevk Damlası
Kadınlar da cinsel isteksizlik ya da cinsel soğukluk tedavisi için geliştirilen cinsel uyarıcı orgazmı güçlendiren orijinal bayan azdırıcı damla eczane satış

350,00
Green Temptation d9 Kadınlara Özel Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Green Temptation Azdırıcı Damla Green Temptation d9 Kadınlara Özel Damla

Green Temptation d9 Kadınlara Özel Cinsel İsteği Yükselten Orijinal Seks ve Orgazm Damlası

Almanya patentli resmi bayan uyarıcı afrodizyak green damla eczane tanıtım ve satış sayfası.

559,00
Green Temptation D8 Cinsel Uyarıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Green Temptation Azdırıcı Damla Green Temptation D8 Cinsel Uyarıcı Damla

Green Temptation D8 Orijinal Cinsel Uyarıcı Damla

Kadınlar için afrodizyak uyarıcı cinsel zevki artıran damla eczane satış sayfası

499,00
Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Lovita Damla Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla

Golden Lovita Orijinal Bayan Azdırıcı Damla

Kadınlar da cinsel soğukluk ve isteksizlik ilişkiden haz alamama gibi sorunlar da çözüm üreten eczane tavsiye ürünüdür.

399,00
Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Lovita Damla Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla

Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla Eczane Bilgi

Gold fly cinsel uyarıcı damla bayan azdırıcı damlalar içerisin de en çok tercih edilen eczane tavsiye ilaçları arasındadır.

350,00
Espanyols Volar Kadın İstek Artırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Espanyols Volar Espanyols Volar Kadın İstek Artırıcı Damla

Espanyols Volar Kadın İstek Artırıcı Damlası

Bayan azdırıcı damla eczane fiyat kampanyalı olarak sitemizden sipariş verebilirsiniz

399,00
Cantharis d6 Spanische Fliege Kadın Damlası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cantharis d6 Spanische Fliege Kadın Damlası

Cantharis d6 Spanische Fliege Kadın Damlası Eczane Satış

Kadın cinsel azdırıcı damla eczane satışı

375,00
Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla

Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Azdırıcı Etkili Damla

En Etkili Bayan Azdırıcı Damla Eczane Satış Sayfası

375,00
Blue Women Drops Cinsel İstek Arttırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Blue Drops Damla Blue Women Drops Cinsel İstek Arttırıcı Damla

Blue women dropsazdrıcı cinsel istek artırıcı libidoyu yükselten kadın damlası

350,00
Blue Drops Kadın Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Blue Drops Damla Blue Drops Kadın Azdırıcı Damla

Blue Drops Kadın Azdırıcı Damla Aşkı Alevlendirir

Bayan azdırıcı blue drops damla cinsel azdırıcı afrodizyak ilaç

399,00
Yes On Kadınlara Özel Seks Damlası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
YesON Bayan Azdırıcı Yes On Kadınlara Özel Seks Damlası

Yes On Kadınlara Özel Zevki Yükselten Seks Damlası

Cinsel soğukluk ve cinsel isteksizlik tedavisi için son derece etkili azdırıcı afrodizyak kadın damlası eczane satış sayfası

399,00
Speed Women Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Speed Women Speed Women Bayan Azdırıcı Damla

Speed Women Bayan Azdırıcı Damla Cinsel Uyarıcı

Bayan azdırıcı damla kullanımı etkileri kadınlar da cinsel isteksizliği gidererek cinsel istek artırıcı özellikli cinsel ilişkiden alınan zevki yükselten afrodizyak damlalar

350,00
Gold Spanish Fly Uyarıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Spanısh Fly Damla Gold Spanish Fly Uyarıcı Damla

Gold Spanish Fly Uyarıcı Damla Eczane Satış

Gold spanish fly uyarıcı damla en etkili bayan azdırıcı damla fiyat avatajıyla eczane online satış sitemizde

350,00
Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Spanısh Fly Damla Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla

Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla Cinsel Hormon Artırıcı

İspanyol sineği bayan azdırıcı damla eczane fiyatı kampanyalı satış ve ürün bilgi sayfası

350,00
Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Spanische Fliege Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla

Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla Cinsel İlaç

Bayan azdırıcı damla ürünleri kadınlar da cinsel soğukluk tedavisi ve ilişkiden alınan zevki yükseltmek için tavsiye edilen cinsel sağlık ürünleridir.

350,00
Sfliege Kadınlara Özel Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Sfliege Sfliege Kadınlara Özel Azdırıcı Damla

Sfliege Kadınlara Özel Azdırıcı Damla Seks Damlası

Cinsel ilişkiden zevk alamıyorum libidom düşük cinsel isteğim az ne yapabilirim diyen kadınlar için cinsel uyarıcı bayan damlası eczane satış sayfası

375,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

299 799

Diğer

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar