WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

9 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Afrodizyak Parfüm Çeşitleri

Afrodizyak parfümlerPek çok türü bulunan bu afrodizyak etkili feromon parfümler gibi  ürünlerin kullanımı günümüzde oldukça yaygındır ve bu ürünleri kullanan erkek ve kadın bireyler bir bakıma bakımlı kişiler olarak kabul edilirler. Erkek ve kadını birbirlerini arzulayacakları şekilde dürten afrodizyak parfüm , aynı zamanda aşk parfümü adıyla da bilinir, birçok çeşidi de mevcuttur.

Feromon Maddesi Nedir?

Keşfi 1956 yılına dayanan feromon maddesi kişiler arası yakınlaşmayı sağlayan kimyasal bir maddedir. Hormon taşıyan anlamına gelen bu madde ipek böceklerinde bulunmuş, ek olarak bazı örümcek, kurbağa ve sürüngenler gibi memelilerin de feromon salgıladıkları görüldü. İnsan vücudunda koltuk altı bölgesinden, idrarla veya ter ile birlikte dışarıya atılan ve uçucu etkisiyle hafif bir kokuya sahip olan kimyasal bir salgı olarak bilinir. Yunan mitolojisinde aşk tanrısı olarak bilinen Afrodit'ten ismini alan bu madde kadın ve erkeğin birbirilerine ilgi duymalarını sağlayarak bazı cinsel birleşme sorunları yaşayan partnerler için önerilen bir ürün olarak ön plana çıkıyor ve günümüzde de oldukça yoğun ilgi duyuluyor.

Afrodizyak Etkili Parfümler Ne İşe Yarar?

Aslında hem erkek hem de kadınlar için oldukça kullanışlı olan bu ürünler her ne kadar erkeklerin kullanması gerektiği düşünülse de kadınlar için de arzuladıkları ilişkinin daha performanslı ve tutkulu geçmesini sağlamak için tercih edilebilir. Afrodizyak parfüm, karşı cinsi tam olarak aşkla birleşmeye iten ve duyularını en üst seviyeye çıkaran ,hormon seviyesini yükselten bir etken madde içerir. 

Cinsel istek artık en üst safhada gerçekleştiği için özellikle çiftler arasında ikinci bahar havası yaratabilir. Afrodizyak etkili parfümler ilişkileri yeniden ilk günkü tutkularını yaşayacak kadar özel bir an yaşatması sebebiyle de aşk parfümü olarak da adlandırılabilir. Wparis afrodizyak parfüm mükemmel etkisi ve büyüleyici kokusuyla eczane tavsiye parfüm ürünüdür.

Kadınların , erkeklerle yakından ilgilenmesine sebebiyet veren bu parfüm ,bulundurduğu etken maddesi olan afrodizyak sayesinde ilgi duyulmaya başlayan erkekler tarafından her geçen gün sıkça kullanılmaktadır ve satışı en çok da ülkemizde gerçekleşmektedir. Artık ilgi duyulmasından memnun kalan erkek ve kadın bireyler parfümü kullanmaya devam ederler ve bu kokuyu tamamen almış erkek veya kadın bireyler karşısındaki kişiye adet aşık gibi tavır sergileyip yakınlaşmayı tetikleyecektir.

Elbette hep erkek üzerinden örnek vermek yanlış, kadın parfüm ürünlerini alan kadınlar da ilgi duydukları erkekleri kendilerine çekmek amacıyla bu parfümü kullanırlar ve aslında piyasada bulunan birçok etkisinden haberdar olmadığınız ürün içerisinde afrodizyak etken maddesi bulunur.

Afrodizyak Etkili Parfüm Nedir ?

Azdırıcı parfümlerKullanımı çok eski zamanlara dayanan bu afrodizyak parfümleri ,kişilerin beğenilme isteklerini tetiklemesiyle ortaya çıkmıştır. En çok da kendini beğendirme arzusu bu parfümü kullanmaya itiyor. Güzel kokan ve içeriğinde bu etken maddesinin bulunduğu parfümler erkek veya kadın ayırt etmeksizin karşı cinsin ilgisini tavan yaptırır. Bireyleri çekici kılan ve cinsel istek uyandıran bu parfümler günümüzde halen yaygın bir kullanıma sahiptir.

İçinde feromon maddesi bulunan Feromon Parfümler aşk ilacı olarak da bilinir ve kullanılması durumunda libidoyu arttırıcı etkiye sahiptir. Ürünü özel olarak bir kadın ya da erkeği etkilemenin dışında günlük yaşantınızda güzel kokmak için de az miktarda kullanabilirsiniz.

Feromon Parfümler ve Ten Uyumu

Sizi istediğiniz mutlu sona en kısa yoldan ulaştırabilecek bu feromon parfümler, içerdikleri afrodizyak etkisi ile kokuyu içine çeken karşı cinsi anında avucunuza düşürür. Böylelikle aslında ten uyumunun o kadar da önemli olmadığını söylemek mümkündür.  Afrodizyak etkili parfümler ten rengi ,türü ya da cinsiyet ayırt etmeden herkes tarafından kullanılır ve günümüzde beğenilme duygusunun ne kadar ağır bastığını ve uğruna neler yapıldığını göz önüne alırsak olumlu geri dönüşlerle birlikte satışların artmasını da böylelikle açıklayabiliriz

Afrodizyak Parfüm Şişesi

Karşı cins üzerinde etkili olan bu feromon parfümler, genelde 50 ml özel şişelerde satılmaktadır ve etkisini gün boyuna hissedebilirsiniz. Bir kutu parfümün etkisi 3 ay gidebilmektedir ancak kullanıma göre daha da kısalabilir.

Sadece güzel kokmak değil karşı cinsi de etkilemek , üzerlerinde kalıcı bir etki bırakmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Elde etmeyi umduğunuz birini alttan alttan kendinize aşık etmenizi sağlayacak, etrafınızdaki eşiniz dostunuz için de bakımlı görünmek adına tercih edilebilecek bir üründür.

Afrodizyak Etkili Parfümlerin Faydaları ?

Aslında faydaları oldukça fazla ancak sayarak bir kısmından bahsetmiş olalım. Erkek ve kadın bireylerin taleplerine bakılırsa oldukça iyi geri dönüşler alınmış ve etkileri gün boyunca sürmüş diyebiliriz. Afrodizyak parfümlerin faydalarını şöyle sıralayabiliriz ;

 • Aşık olmanızı sağlayan hormonları arttırdığı ve dolaysıyla cinsellik dürtüsünü % 70 oranında arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
 • Afrodizyak etkisi, baştan çıkarıcı bir etki yaratır ve karşı cinsin ister istemez size ilgi duymasını sağlar.
 • Sizi çekici kılar, parfümün kokusu gün boyu sürer ve karşı cinsin hafızasında yer etme imkanı sunar.
 • Uzun süreli etkisinin yanında etkinin zamanla kalıcı olduğu görülmüştür.
 • Her zevke hitap edebilir.
 • Feromon parfümler arasında en çok tercih edilen parfümdür.

Aslında bu sebepler bile afrodizyak parfüm satın almak için yeterli ikna gücünü veriyor. Bunca insan tarafından tercih edilme sebepleri de bunlardır.

Afrodizyak Etkili Parfüm Fiyatları

Afrodizyak etkili parfüm fiyatları bakımından en uygun fiyatları eczanemizde bulabilirsiniz. Tabi parfümleri bir kutu satın almak yerine toplu alım yaptığınızda daha uygun bir fiyat ortaya çıkacağından iyi düşünmelisiniz. Feromon parfüm fiyatlarında büyük artış ya da azalma durumu olmaz, bu sebeple ne çok fazla para verin ne de çok düşük fiyata sahte bir ürün alın. Fiyatlandırma genellikle mililitresine göre yapılmakta olup kişilerin daima kesin sonuç aldıkları bir üründür. Fiyatları , ürünün çeşitlerine ve içeriğine göre değişmekte olup eczanemizin feromon parfümler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Parfüm Kullanımı

Cinsel parfümlerAfrodizyak etkili parfümlerin kullanımı oldukça basittir. Özellikle boyun ve ense bölgelerine uygulandığında daha iyi etki ettiği görülür ve buna ek olarak kulak arkası veya dirsek kısmına da uygulanabilir. 3 ya da 4 sıkım olarak uygulanabilir. Özel bir an yaşanması için değilse bile gündelik yaşantınızda bu feromon parfümleri kullanabilirsiniz.

Afrodizyak etkili parfümü daha çok tene uygulamanız gerekir ki etkisi daha uzun sürsün ve etkisi artsın. Eğer gündelik bir uygulama yapıyorsanız 1 sıkım, eğer ilişki arayışında veya karşı cinsi etkileme gayreti içindeyseniz 3 ya da 4 sıkım kullanılabilir. Böylelikle 3 aylık ömrünü koruyacak , beklenen etkiyi yaratacaktır.

Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri

Kadınların da gündelik olarak kullanabilecekleri kadın parfüm çeşitleri arasında yer alan afrodizyak etkili parfümlerin en çok tercih edilenleri vanilya kokulu olanlarıdır. Gündelik yaşamınızda çevrenizdeki erkeklerin size hayranlık duymasını sağlar, rahatlama etkisi verir. Cinsel duyuları harekete geçirebildiği gibi kişinin size olan ilgisini büyük ölçüde arttırır. Erkek bireylerin zihninde yer edici bir etkisi vardır ve özellikle afrodizyak etkili parfümler yasemin ve indolik kokusundan dolayı cinsel dürtüyü tetiklemesi için kullanabilirsiniz.

Kimi zaman ise kadınlar , partnerlerinin dürtülerini uyandırmak için bu parfümleri kullanarak aslında cinsel isteksizlik sorununu da ortadan kaldırabilirler. Sürekli ilgi duyulan bir kadın olmayı sağlayan bu parfümler, yatakta size ilişki öncesi ve sonrası için hatta gündelik yaşamınızda erkeğinizle aranızdaki mesafeleri kaldıracaktır.

WPARIS Afrodizyak Özellikli Bayan Azdırıcı Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WParis Feromon Parfüm WPARIS Afrodizyak Özellikli Bayan Azdırıcı Parfüm

WPARIS Afrodizyak Özellikli Bayan Azdırıcı Parfüm İle Kadınlar Peşinizden Koşmak İsteyecek

799,00
 WPARIS Afrodizyak Özellikli Kadın Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WParis Feromon Parfüm WPARIS Afrodizyak Özellikli Kadın Feromon Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkekleri Etkileyen Kadın Feromon Parfüm

799,00
WPARIS Afrodizyak Özellikli Feromon Sakal Parfümü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WParis Feromon Parfüm WPARIS Afrodizyak Özellikli Feromon Sakal Parfümü

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Sakal Parfümü İle Hemen Dikkatleri Üzerinize Çekin

799,00
WPARIS Afrodizyak Kolonya
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WParis Feromon Parfüm WPARIS Afrodizyak Kolonya

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya

499,00
Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Afrodizyak Parfüm Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Parfüm

Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Erotik Parfüm

799,00
Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Szajor Azdırıcı Parfüm Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku

Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Bayan Azdırıcı Parfüm

675,00
Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Szajor Azdırıcı Parfüm Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm

Szajor Kadın Feromon Erkeleri Azdırıcı Parfüm

675,00
Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Afrodizyak Parfüm Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm

Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Cinsel Parfüm

675,00
Aleron Erkek Afrodizyak Uyarıcı Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Afrodizyak Parfüm Aleron Erkek Afrodizyak Uyarıcı Parfüm

Aleron Erkek Kullanımı İçin Afrodizyak Uyarıcı Bayan Azdırıcı Parfüm

799,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

499 799

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar