WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Golden Lovita Damla
Golden Lovita Damla

Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla

EK-3169

Golden Lovita Orijinal Bayan Azdırıcı Damla Kadınlar da cinsel soğukluk ve isteksizlik ilişkiden haz alamama gibi sorunlar da çözüm üreten eczane tavsiye ürünüdür.

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla Ne İşe Yarar

Azdırıcı bayan damlasıGolden Lovita bayan azdırıcı damla kadınların cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları birtakım cinsel işlev bozukluklarının tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan bitkisel içerikli cinsel gıda takviyesidir. Kadın bireylerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları rahatsızlıklardan birisi cinsel isteksizliktir. Golden Lovita bayan azdırıcı damla cinsel isteksizlik sorunuyla karşı karşıya kalan kadın bireylerin cinsel anlamda daha istekli hale gelmelerini sağlayan doğal bitkisel karışımdır.

Golden Lovita afrodizyak damla özellikle partnerini mutlu etme konusunda endişesi olan ve ilişkilerinde istediği performansa bir türlü ulaşamayan kadınlar için üretilmiştir. İçeriği bakımından tamamen doğal ve saf bitki özlerinden oluşan bir ilaçtır. Bünyesinde kişi sağlığını tehdit edici özellik barındıran herhangi bir madde içermez. Golden Lovita azdırıcı damla ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış olan oldukça güvenilir bir cinsel gıda takviyesidir.

Golden Lovita içeriğindeki bitkisel karışımların yüksek oranda afrodizyak içermesi nedeniyle kişiye çok güçlü ve doğal bir cinsel istek hissi yaşatarak muhteşem keyifli birlikteliklere olanak sağlar. Özellikle ikili ilişkilerinde birtakım problemler yaşayan ve bu durum ilişkilerini zedeleyen kişiler için Golden Lovita damla harika bir çözüm yoludur.

Golden Lovita kullananların yorumları incelendiğinde ilacı kullanan kişilerin %96’sının olumlu geri dönüş bildirdiği gözlemlenmektedir. Bu kapsamda büyük bir memnuniyet oranını yakalamış olan bu ilaç popülerliğini gittikçe arttırmıştır ve günümüzde dünya çapında milyonlarca kadın tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Golden Lovita Azdırıcı Damla Nedir?

Golden Lovita azdırıcı ne işe yarar ya da etkileri nelerdir? Gibi sorular ilacı sipariş edecek olan kişilerin en çok merak ettiği konulardır. Yukarıdaki başlıkta da kaleme aldığımız üzere Golden Lovita afrodizyak etkili %100 doğal bir bayan azdırıcı damladır ve kadınlarda cinsel isteksizliği tamamen giderir. Cinsel isteksizlik neredeyse her kadının hayatının belli başlı dönemlerinde karşılaştığı oldukça yaygın bir durumdur.

Cinsel isteksizliğin ortaya çıkmasında etkili olan psikolojik ve fizyolojik birçok faktör bulunmaktadır. Kadınlarda cinsel isteksizlik nedenlerine bakıldığında genellikle stres, üzüntü ya da gerginlik gibi psikolojik durumlar nedeniyle kişiler çoğu zaman cinsel isteksizlik sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. Fiziksel olarak ise günlük hayattaki yoğun tempodan dolayı oluşan vücut yorgunluğu ya da vücut fonksiyonlarında meydana gelen bozukluklar örnek olarak gösterilebilir.

Cinsel İsteksizliğe Çözüm

Cinsel isteksizlik tedavi edilmediği takdirde kişi ilişki sırasında gerekli hazzı yaşayamaz ve orgazm olma süresi oldukça uzar. Bu durumda cinsel isteksizlik orgazm olamama sorununu da tetikleyerek ilişkiyi hem erkek hem de kadın için adeta kâbusa çevirebilir. Bundan dolayı cinsel isteksizlik, kesinlikle ihmal edilmemesi ve hafife alınmaması gereken oldukça ciddi bir problemdir.

Cinsel isteksizlik tedavisi kapsamında Golden Lovita damla en etkili tedavi yöntemlerinden birisidir. Golden Lovita azdırıcı damla kullanımından kısa süre sonra etkisini göstermeye başlar ve vücutta muhteşem bir libido artışına neden olarak cinsel dürtüleri uyandırır. Bunun devamında kişide büyük bir cinsel arzu uyandırarak kadının şehvetli bir ilişki yaşamasını sağlar.

Aynı zamanda cinsel ilişki sırasında kadının hassasiyetini arttırarak ilişkiden duyulan hazzı 5 katına kadar çıkarır ve böylece kadının tutkulu ve keyifli bir orgazm yaşamasına yardımcı olur. Bu etkileriyle kadınlarda en etkili azdırıcılardan birisi olan Golden Lovita hem cinsel isteksizlik hem de orgazm olamama sorunlarını etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırarak kişiye muhteşem bir cinsel performans sunar. Bu noktada cinsel isteği arttırıcı ilaçlar arasında kadınların bir numaralı yardımcısı haline gelmiş olan Golden Lovita hem erkek hem de kadın için verimli bir birliktelik yaşanmasını sağlayarak ilişki kalitesini arttırır ve mutlu birliktelikler sunar.

Golden Lovita Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Golden Lovita kullanımı oldukça kısa süren pratik ve kolay bir işlemdir. Cinsel ilişkiden ortalama 40 – 45 dakika önce kullanılmalıdır. Tercihinize göre ağız yoluyla ya da herhangi bir içeceğe damlatarak kullanabilirsiniz. Golden Lovita ağız yoluyla kullanımında dilaltına 4 – 5 damla damlatılacak şekilde kullanmanız gerekmektedir.

İçecek ile tüketecek olursanız da, bir bardak su ya da meyve suyunun içerisine 7 damla kadar katmanız yeterli olacaktır. Damlatacağınız içeceğin süt ve süt ürünleri içermemesi gerekmektedir. Aynı zamanda alkol ya da asitli içeceklerle tüketilmesi de Golden Lovita azdırıcı etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir.

Kullanımının akabinde bayan azdırıcı damla etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlar ve kişinin bünyesine bağlı olarak bu etki 2 – 4 saat aralığında devam eder. Golden Lovita günde yalnızca bir defa kullanılmalıdır. Golden Lovita içeriğinde kimyasal barındırmayan tamamen doğal bir ilaçtır.

Ancak doz aşımı yapılacak olursa baş ağrısı ve baş dönmesi, terleme, iştahsızlık ya da yüzde kızarıklık gibi birtakım yan etkiler gösterebileceğinden dolayı bu durumdan uzak durulması gerekmektedir. Hamile olan ya da emziren kadınların kullanımına uygun değildir. 18 yaş üzerindeki bütün sağlıklı kadınlar tarafından kullanılabilir. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Golden Lovita Nereden Alınır?

Golden Lovita azdırıcı siparişlerinizi ilacın yetkili satış sitesi olan online eczanemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Golden lovita bayan azdırıcı damla eczane fiyatları bakımından online eczane sitemizde kampanyalı ve uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli kargo ile hızlı ve güvenilir bir biçimde teslim edilmektedir. Golden Lovita eczane garantili ve orijinal barkodlu olarak hizmetinize sunulur.

Bu ve bunun gibi bayan azdırıcı damla siparişlerinizde kesinlikle resmi satış siteleri haricinde herhangi bir platformdan sipariş vermemeniz önerilmektedir. Aksi takdirde sahte ve sağlıksız ürünlerle karşı karşıya kalabilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Bu kapsamda orijinal Golden Lovita azdırıcı damla siparişlerinizi 7/24 açık durumda olan online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Zelal Demirel 14 Şub 17:55

Orijinal Ürün, Güzel Paketleme Güvenilir Firma Teşekkürler

Ürünü geçen hafta teslim aldım kutu içeriğine göre güzel sağlam şekilde paketlenmiş. Ufak bir kutusu var boyut olarak küçük ama etkisinden genel olarak memnun kaldık. Yani çok etkili oldu diyemem açıkçası ama genel olarak damlalara göre beklediğimden daha fazla etki gösterdi. Belki dozu arttırsak daha etkili olur ama yan etkisi vs. olur diye o şekilde yapmayacağım şimdilik yeterli oluyor. 3 kez kullandım herhangi bir problem yaşamadım ilk kullanımda hafif baş ağrısı yapmıştı sadece o kadar. Onun dışında genel olarak baktığınızda güzel pratik ürün eğer ilişkilerinizde biraz takviye, ateşleyecek bir şey arıyorsanız kullanabilirsiniz. Fiyatı da diğer damlalara göre uygun tavsiye ederim.

Zehra Şişmanoğlu 14 Şub 17:54

Golden Lovita Damla Yorumum

Teslimat hızı harika siparişten 1 gün sonra elime ulaştı paketlemesi gizli ve özenli olduğu içinde ekole teşekkür ediyorum. Golden Lovita etkisine gelecek olursak damlalar genelde bende neredeyse hiç etki göstermiyor ama şu ana kadar kullandığım ürünler arasında en beğendiğim bunlar oldu. Yani bazıları var yine etki gösteriyordu ama inanılmaz bir baş ağrısı yapıyordu bu üründe öyle bir problem de yaşamadım. Ne baş ağrısı ne de yüzde kızarıklık falan yaptı orgazmı artırması için genelde kullanıyorum etkisini de görmedim dersem yalan olur çok fazla olmasa da damlalara göre yüksek bir etki gösterdi. Baş ağrısı, mide bulanıklığı falan olmadan doğal bir şekilde etki gösteriyor öneririm.

Sevda Ağbal 14 Şub 17:54

Etkili Ürün Tavsiye Ederim

Bundan önce kullandığım damlaların hepsinde belli başlı bazı problemler yaşadım. Yani kimilerinde hiç etki olmuyor kimisinde etki oluyor ama çok az oluyor. Hele bazıları var ki hem etkisi olmuyor hem de yan etki yapıyor onlar yüzünden neredeyse damla kullanmayı bırakacaktım. Golden lovita damlaları da sitenizi kullanan bir arkadaşım var o tavsiye etti onun aracılığıyla biraz araştırdım. Genel olarak beğenilen bir ürün olduğunu görünce denemek istedim. Kendi görüşümü söylemek gerekirse ilişkiden yarım saat kadar önce kullandığınızda etkisi oluyor. Vücuttaki sıcaklık artıyor ve cinsel olarak daha aktif oluyorsunuz. Orgazmı kolaylaştırıcı etkisi de var sanırım yani yalnızca istek artırıcı olarak değil genel performans artırıcı olarak öneririm.

Buse Korkmaz 14 Şub 17:53

Kullanım Şekli Önemli

İyi bir performans almak istiyorsanız önerilen miktardan biraz daha fazla kullanmanız gerekiyor. Yani ben ürünün kullanım talimatlarını araştırdığımda genelde 8 – 9 damla kullanılmasını tavsiye etmişler. İlk kullandığımda 8 damla attım gece boyu neredeyse hiçbir etkisini görmedim. Dün gece tekrar denemek istedim ve bu sefer 14 – 15 damla attım etkisini anca öyle gösterdi sizde de eğer tam etkili olmazsa bu şekilde yapabilirsiniz. Dozu artırınca baş ağrısı falan da olmadı o baya güzel bir özellik. Acaba yan etkisi falan olur mu diye biraz korktum ama hiçbir yan etkisini ya da zararını hissetmedim. O nedenle denemek isteyenlere bu şekilde kullanım yapmalarını tavsiye edebilirim…

Nuray Aksoy 14 Şub 17:52

Golden Lovita Yorum

Ürünü 2. kez alıyorum. En son aylar önce sipariş edip kullanıştım ve memnunda kalmıştım ama sonra ne olduysa maalesef ki siteyi kaybettim. Keşke numaranızı kaydetseydim canım çıktı şurayı tekrar bulana kadar. Başka birkaç firmadan sipariş verdim adamlar resmen küçük cam kutuda su göndermişler. Yani kullanmadım bile direkt çöpe attım şikayet için aradığınızda da biraz bekleteceğim diyip yüzünüze kapatıyorlar sonra da engelliyorlar. Eğer sipariş verecekseniz kesinlikle çok dikkatli olun ve özellikle bu ucuza satış yapan bazı firmalar var onlara sakın bulaşmayın. Alacaksanız buradan alın muhatap bulabildiğiniz orijinal, bandrollü ve kaliteli ürün gönderen güvenilir bir platform ekol eczaneye de bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar