WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

5 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Penis Büyütücü Pompa Ürünleri İle Daha BÜYÜK Daha Hacimli

Penis büyütücü pompaPenis büyütme pompaları erkeklere özel olarak üretilmiş olan ve temel etkisiyle penisi uzatarak kalınlaştırmaya yarayan ürünlerdir. Penis büyütücü pompalar penis büyütme yöntemleri arasındaki en sağlıklı yöntemlerin başında gelmektedir. Bu nedenle penis pompaları günümüzde bütün dünyanın yanı sıra ülkemizde de ciddi miktarda yaygın hale gelmiş ve büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Güncel olarak sex shoplarda ve depolarda satış rekorları kıran bu ürünler tamamen doğal bir büyüme sağlamaktadır.

Penis pompaları penis boyundan ya da kalınlığından memnun olmayan erkekler için üretilmiştir. Erkeklerde penis boyu ile penis kalınlığı genetik faktörler, ırksal faktörler, anne rahminde ya da bebeklik dönemindeki beslenme ve hormonsal değişikliklere bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Bunlar gibi erkeklerde penis boyunu etkileyen faktörlere örnek olarak verilebilecek birçok durum bulunur. Bu noktada kişinin genetiği ve vücut özellikleri çok büyük önem arz etmektedir.

Penis Büyütücü Pompa Özellikleri Nelerdir?

Penis boyunun erkekler açısından önemi oldukça büyüktür. Ufak bir penise sahip olduğunu hisseden erkeklerde ilişki öncesinde stres, gerginlik ya da kaygı gibi birtakım psikolojik faktörler meydana gelebilir.

Bu psikolojik durumlar önemsiz gibi görünüyor olsa da zaman içerisinde kişiyi ciddi oranda yıpratabilir ve cinsel hayatındaki performansını düşürebilir. Özellikle stres ve moral bozukluğu zaman içerisinde sertleşme sorunu, iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik gibi çok ciddi cinsel işlev bozukluklarını tetikleyebilir. Buda erkeğin cinsel ilişkilerinde büyük bir performans düşüklüğü yaşamasına yol açarak birlikteliklerini ciddi anlamda zedeler.

Bundan dolayı eğer penis boyunuzu kafaya takıyor ve daha büyük bir penise sahip olmak istiyorsanız bu kapsamda kullanabileceğiniz çeşitli türlerde ve markalar altında birçok ürün bulunmaktadır. Penis büyütücü ürünler denildiğinde de akla ilk olarak penis geliştirici pompalar gelir. Penis büyütücü pompalar genellikle bir tane silindirik tüp, boru ve havayı silindir dışına çıkarmak için kullanılan bir sistemle çalışan penis büyütme egzersiz aletleridir.

Penisin girdiği bölümde farklı boy ve ebatlarda genellikle silikon ve benzeri malzemeden üretilmiş olan bir girişe sahiptirler. Bu girişler hem pompanın kullanım sırasında hava kaçırmasını hem de testislere baskı yaparak testisleri içeri çekmesini engellemektedir. Tamamı ilgili bakanlıklar tarafından onaylı tüm cinsel sağlık ürünleri sitemizde en uygun koşullarda eczane güvenceli satış yapılmaktadır.

Penis Büyütme Pompaları Ne İşe Yarar?

Pnis büyütücü ürünlerAdından da anlaşılabileceği üzere penis büyütme pompaları erkeklerin daha uzun, kalın ve orantılı bir penise sahip olmasını sağlamak amacıyla üretilmiş olan medikal ürünlerdir. Penis büyütücü pompalar yalnızca büyütme amaçlı değil, aynı zamanda penisteki eğrilikleri ve yamuklukları düzeltme amacıyla da yaygın olarak kullanılır.

Penis eğriliği olarak bilinen rahatsızlığın yani penisin dik duramayarak orantısız bir hale gelmesi probleminin de tedavisinde penis dikleştirici pompalar sık olarak tercih edilmektedir. Bu kapsamda kullanılabilecek penis pompalarının kullanım şekline, sistemine ve özelliklerine göre birçok çeşidi bulunur. Penis büyütücü pompalarda havayı silindirin dışına atmaya yarayan vakum sistemi genellikle 3 farklı tiptedir.

Bunlar tansiyon cihazı benzeri yuvarlak sıkmalı tip, tetik tipi veya motorlu tip mekanizmalar olarak değişiklik göstermektedir. Peki, penis pompası etkisini nasıl gösterir? Derseniz, bu konuda da genel bir etki bulunmaktadır. Penis büyütücü pompalar etkisini kullanım esnasında göstermekte ve düzenli olarak kullanım akabinde tam olarak etkili olmaktadır.

Penis büyütücü vakum pompaları penis silindirin içerisine yerleştirildikten sonra içerideki hava dışarı vakumlanarak kanın penis bölgesinde toplanmasını ve penisin gerilmesini sağlar. Bu sayede penis çevresindeki kan damarları genişler, kan dolaşımı hızlanır ve peniste yüksek miktarda kan basıncı elde edilir. Böylece penise büyütücü bir egzersiz uygulanır ve bu egzersiz düzenli olarak uygulanması halinde penisteki hacim ile büyüklüğü artırmaktadır.

Penis Büyütme Pompaları Etkileri

Penis büyütücü pompalar yalnızca büyütücü etkisi nedeniyle kullanılmaz. Bunun haricinde penis geliştirici pompalar yukarıda da belirttiğimiz üzere penisteki eğrilik ve yamukluklarında tedavisinde kullanılmaktadır. Büyütücü etkisinin yanı sıra penisi düzelterek şekil bozukluğunu da gideren bu ürünler aynı zamanda sertleştirici olarak da kullanılabilir. Özellikle büyütücü pompa egzersizi cinsel ilişki öncesinde yapıldığında penisteki kan dolaşımını hareketlendirir.

Vücuttaki kan basıncının penis çevresine yönelmesi doğrultusunda da çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon elde edilmektedir. Sertleşme sorunu yaşayan kişiler kullanım sonrasında birliktelik yaşayabilir ve iktidarsızlığı giderebilir. Bu etkileriyle çok fonksiyonlu bir ürün olan penis vakum pompaları çeşitli birçok konuda erkeklerin yardımına koşmaktadır.

Penis Büyütme Pompaları Nasıl Kullanılır?

Penis büyütücü pompaların kullanımı üründen ürüne ve markadan markaya değişiklik gösterebiliyor olsa da genellikle önerilen kullanım şekli çoğu üründe aynıdır. Kullanımda ilk olarak penis inik ya da yarı inik durumdayken pompaya yerleştirilir. Hızlı olmayacak yavaş bir tempoyla vakum yapılır. Bu işlemde penisi zorlamamalı ve ağrıya ya da acıya neden olmamalısınız. Penis sertleştiğinde daha fazla vakum yapılmaz ve penis pompanın içerisinde ortalama 15 dakika kadar bekletilir.

Eğer 15 dakika uzun geliyor ve ağrı ya da sancı yapıyorsa 5 dakikalık setlerle 3 defa bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu 15 dakikalık sürenin akabinde penis büyütücü pompa kullanımı tamamlanmış olur. Genellikle büyütücü pompaların günde 1 defa kullanılması tavsiye edilir. Üründen ürüne değişmekle beraber genellikle düzenli kullanımlarda haftada 6 gün olacak şekilde 3 – 6 – 9 aylık süreçlerle kullanım tavsiye edilir.

Penis Büyütme Pompaları Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pompa kullanımında belirtilen talimatların dışına kesinlikle çıkılmamalı ve oldukça dikkatli olunmalıdır. Penis büyütücü pompalar tamamen doğal etki gösteren egzersiz aletleridir. Penis pompaları vücutta herhangi bir yara, leke, kararma ya da tahrişe vs. kesinlikle yol açmaz. Bu ürünler uzman doktorlar tarafından da onaylı olarak üretilmiş olan %100 güvenilir ve sağlıklı aletlerdir.

Ancak elbette ki eğer dozu aşar ve aşırı kullanım yapacak olursanız penis pompaları penisteki kılcal damarlarda kanamalara sebep olabilir. Bu nedenle kullanımda aşırıya kaçmamalı ve önerilen dozun üzerine çıkmamalısınız.  18 yaşın üzerindeki her erkeğin kullanabileceği bu ürünler belirli hastalıklar ve fiziksel durumlarda kullanılmamalıdır.

Penis Büyütme Pompaları Fiyatları 2024

Penis büyütücü pompa fiyatları 2024 yılı itibariyle online eczanemizde depo çıkış fiyatları üzerinden hizmetinize sunulmaya devam etmektedir. Sitemizde %100 orijinal penis büyütücü pompalar ecza garantili ve uzman onaylı olarak satışa sunulan a kalite ürünlerdir. Penis büyütücü pompa fiyatı ürünün markasına, şekline ve boyutuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Bu kapsamda sitemiz üzerinden tercih edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz çeşitli birçok büyütücü vakum pompası bulunur. Penis büyütücü pompa siparişleriniz anlaşmalı kargo firması üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Güvenilir alışverişler için internet üzerindeki uygun fiyata satış yapan firmalardan uzak durmanız tavsiye edilir.

Penis Büyütücü Pompa Satın Al

Penis büyütme pompası satın alımlarınızda ortalama teslimat süresi 1 – 3 iş günü arasındadır. Penis kalınlaştırıcı pompa siparişlerinizde ödemeyi kapıda ya da en yakın anlaşmalı kargo acentesinde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde penis büyütme pompası fiyatları herkesin ulaşabileceği depo çıkış fiyatları üzerinden belirlenmiştir. Sizde kampanyalı penis büyütücü pompa fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Amerikan Pump Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Amerikan Pump Penis Pompası Amerikan Pump Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası

Büyütücü penis pompası Amerika'dan ithal daha kalın daha uzun bir penis için büyütücü cihaz eczane fiyatı kampanyalıdır

875,00
Beginners Basic Penis Büyütücü Geliştirici Pompa
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Begginers Basic Büyütücü Pompa Beginners Basic Penis Büyütücü Geliştirici Pompa

Daha uzun ve daha kalın bir penise sahip olmak için büyütücü pompa kullanımı hakkın da bilgiler penis büyütücü ürünler eczane satış sayfası

775,00
Handsome Up Penis Büyütme Pompası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
HandSome Up Handsome Up Penis Büyütme Pompası

Penis büyütme pompası fiyatları sitemiz de kampanyalı olarak sunulmakta olup en etkili penis büyütücü ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz

725,00
Mans Pump Penis Büyütme Pompası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Mans Pump Mans Pump Penis Büyütme Pompası

Mans pump penis büyütme cihazı ile daha kalın hacimli ve daha boyu uzamış ve sert bir penise sahip olabilirsiniz

775,00
Maximizer Worx VX1 Büyütücü Penis Pompası
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Maximizer Worx VX1 Büyütücü Penis Pompası

Penis büyütmek daha hacimli daha kalın bir penis için penis uzatma pompası aynı zaman da sertleştirici etkisiyle en uygun penis büyütücü fiyat avantajıyla sipariş verin

975,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

725 975

Diğer

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar