WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

8 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsel Masaj Yağları Nedir ?

Afrodizyak masaj yağlarıErkek ve kadını ilişki öncesi cinsel bir uyarım sağlaması sebebiyle aşk yağı ya da masaj jeli olarak da adlandırılan bu cinsel masaj, partnerlerin birbirlerine uygulayabilecekleri, böylelikle yakınlaşmanın mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmesi anlamına gelir. Gevşetici rahatlatıcı bir etkiye sahip cinsel masaj jel normal vücut yağı ile benzer yapıdadır kullanım olarak. Cinsel masaj yağları ilişkilerinize renk katan sağlıklı afrodizyak ürünlerdir.

Cinsel Masaj Yağlarının Etkileri

Bazen ilişki için kendinizi stresli ya da yorgun hissedebilirsiniz bu durumda cinsel masaj yağının etkileri en açık şekilde görünmeye başlar. Aslında rahatlamanıza katkı sağlayan yapının arkasında vücuttaki tüm emilimi artırmak yatıyor.

Cilde uygulanmakta olan bu jel ve yağlar, emilme gerçekleştikten sonra da masaj sırasında da yapacağınız hareketlerde özgür olmanızı sağlar , kasları gevşetir. Yatıştırıcı etkiye sahip masaj yağları sizi istenen aromada kullandığınızda sakinleştirici etkisiyle buluşturur.

Gerektiği gibi uygulanması durumunda ise sağlıklı ve kaliteli bir ilişki beraberinde rahatlama etkisini de en derinden hissedebilirsiniz. Hemen bir cinsel masaj yağı  alın ve ilişkilerinizin en keyifli geçecek halini yaşayın.

Cinsel Masaj Yağı ve Jelinin İçeriği

İçeriğinde tamamen saf ve doğal bitki ve meyve özleri barındıran bu masaj yağ ve jelleri, gerçek meyve özleri, çiçekler ve sağlıklı birçok besin maddesini barındırır. Sürüş anındaki kayganlık için de genelde yağ veya sudan destek alınır. Karşınıza su bazlı cinsel masaj yağları çıkarsa şaşırmamalısınız. Cinsel masaj jel ve yağları evet ilişki için önemlidir ancak unutmayın ki size pürüzsüz bir cilt kadar rahatlamış bir vücut sunar. Hem ilişkiniz hem vücudunuz rahatlar.

Cinsel Masaj Yağı Seçenekleri

Üretiminde karşınıza birçok farklı marka çıkabilir ancak unutmamalısınız ki hemen hemen hepsi aynı etkiyi yapacaktır. Yağlar , aromalarına göre birbirlerinden ayrılabilirler,  ID Luble Aromalı Masaj Yağı; çikolata, şeftali, vanilya, çilek ve muz olarak satışa sunulurken ek olarak bir aroma isterseniz de Oil of Secret ürün seçeneği mevcuttur.

Oil of Secret kategorisinde vişne, kayısı, şeftali, çilek ve çikolata gibi besin maddeleri yer alıyor.Size hem hoş bir koku, hem yumuşak pürüzsüz bir cilt ve beraberinde bir yakınlaşmayı vaat eden bu ilacın aslında yalnızca ilişki odaklı olanları bulunmakta. Masaj yağları genel olarak masaj yağı aromaları olarak sınıflandırılmadıkları gibi eğer ilişkiden maksimum keyif almak istiyorsanız afrodizyak masaj yağları satın almak ve kullanmak en mantıklı seçenek olacaktır.

Afrodizyak Etkisi Nedir ?

Bireylerin cinsel libidosunu yükselten bir madde olan Afrodizyak'a adını veren , yunan mitolojisindeki  Afrodit'tir. Sıkça parfüm ve masaj sektöründe bu tip ürünlere eklenerek kullanılan afrodizyak, kişisel hazzı arttırdığı gibi partneri teşvik edici etkisi de vardır. Elbette doğal yollarla yani besin maddeleri ile de vücuda alınabilir. Bu ilacın kattığı şey aslında tam olarak bu ve aynı etkiyi yaptığı kanıtlanmıştır. Afrodizyak , içerik bakımından sundukları ile size cinsel bazı problemlerinizde de yardımcı olacaktır.

Afrodizyak bakımından zengin bazı besinler şunlardır  ;

 • kabuklu deniz ürünleri
 • antep fıstığı
 • kabak çekirdeği
 • kuru yemişler
 • çikolata

gibi besin alınarak tüketilebileceği gibi afrodizyak masaj yağları  satın alarak da bu işi tek seferde halledebilir ve zevkinize zevk katabilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

Cinsel odaklı kullanılan diğer ürünler gibi cinsel isteği uyandıran bir etkisi olduğu açıktır. Normal masaj yağlarından bir farkı yoktur ve kullanımı aynıdır.  Afrodizyak etkili masaj yağlarının etki çapı daha büyük olmakla birlikte bu ürün cinsel dürtüleri uyandırır ve ortama yaydığı bu etki ile partnerlerin birbirlerine olan isteklerini büyük ölçüde arttıracaktır. Hem ilişki sırasında alınan zevki arttırır, tatminlik sağlar ve performansa da bunun yansıdığı görülür.

Normal bir birey eğer cinsel yaşamında mutlu olmak istiyorsa öğünlerinde bu afrodizyak içerikleri besinleri barındırması gerektiği gibi ek olarak cinsel masaj yağları da eklendiğinde mutluluğun zirvesinde bir ilişki yaşanabilir. Online eczane sitemizden ürünleri güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz.

Masaj Yağının Bireyde Uyandırdığı Hisler

Normalde zevk adına kullanılan partnerlerin yakınlaşasını sağlayan bir ürün olarak öne çıkan cinsel masaj yağları, ek olarak yaraları giderici bir etkiye sahiptir ve kolay iyileşmeyi tetikler. Regl dönemindeki bir kadın için ağrıları dindirici etkisi olduğu gibi eğer marifetli bir el kullanıyorsa bu cinsel masaj yağlarını , fiziksel ve psikolojik anlamda derin izler bırakacaktır.

Vücutta rahatlatıcı , kasları gevşetici bir etkisi bulunan masaj yağları , aromatik yapısı ile koku dokularını uyandırmaya yardımcı olup stresli bir gün geçirmişseniz sizi pamuk gibi yapar. Eğer düzenli ve doğru tüketilirse uykusuzluk problemini bile bir nebze ortadan kaldırdığı görülmüştür.

Son kısımda partnerin cinsel dürtülerini uyandırdığı etkisini göz ardı etmemeliyiz. Zaten genel olarak kullanım amacı bu olan cinsel masaj yağları , partnerlerin her bir dokunuşta daha da yakınlaşmalarını sağlar. Hem duygusal hem de fiziksel anlamda bu yakınlaşma ve gevşeme, dolayısıyla da beklenen etkiyi cinsel anlamda yapmalarını sağlar. Cinsel performans ise üst safhaya çıkarılır.

Cinsel Masajın Faydaları Nelerdir?

Sizi hem mental anlamda hem de fiziksel olarak bir yenilemeye sokar. Gün boyu kendinizi daha dinç hissedersiniz , rahatlarsınız ve cinsel ilişkilerde ise bu aktiflik, performans artışı doğrudan etki edecektir. Cinsel performansı etkileyen iyi ya da kötü faktörlerin tamamı fiziksel ya da psikolojiktir yani cinsel masaj yağları cinsel aktivite için hem erkek hem kadın bazında önemlidir.

Uzun da sürse kısa da sürse cinsel masaj faydalı mı sorusunun cevabı , evet faydalıdır.  Vücutta kuruluk ya da cinsel isteksizlik gibi durumlarını aşmak daha kolay hale gelir. Her bakımdan iyi ve mutlaka denenmesi gereken bir şeydir cinsel yağlar ve cinsel masaj.

Cinsel Masaj Yağları Nasıl Uygulanır?

Masaj konusunda herkes deneyimli olmayabilir ve bilmeyen süremez anlamına gelmiyor elbette. Bu sebepten yağı avcuna dökmesi ve dairesel şekillerde vücuda yedirmesi gerekir. Bu şekilde yağ yedirilir ve etkisinin en iyi şekilde görülmesi için de masaj öncesinde ılık bir duş alınması gerekir. Ardından kuruyan cilt için cinsel masaj yağı sürülmeye, etkisini göstermesi beklemeye geçilebilir. Cilde uygulanan yağı emmesi için beklenmesi gerekir. Emilim tam sağlandıktan sonra ikinci aşamaya ve sonrasına geçilebilir.

Masaj Yağı Kullanmanın Önemi

Masaj yağları , taşıyıcı yağlar olarak da bilinirler yani normal sıradan yağ, krem ve jellerden farklı olarak cilt açısından faydalı olarak kabul edildiği gibi en az zararlı yağ çeşitidir. Masaj yağı dışında herhangi bir yağ ciltte gözenekleri tıkama riski taşıdığından tercih edilmemektedir. Buna ek olarak masaj anında veya sonrasında da ciltte tahriş problemleri en sık karşılaşılan problemlerden birisidir.

Deri altına çabucak geçip emilimi kolay bir ürün olan cinsel masaj yağları, altenatif tıp için de etkisi kabul gören bir yağ çeşidi olmakla birlikte üretiminde yalnızca doğal kaynaklar kullanılmaktadır. Bu da doktorlar tarafından da tavsiye edilme oranını arttırmaktadır. Doğal meyve ve bitki özleri sayesinde bireylerde herhangi bir olumsuz ya da negatif etki yaratması mümkün değildir. Size düşen, bu mucizevi yağları kullanmak ve rahatlığın ,orgazmın tadını çıkarmak olacaktır.

Masaj Yağı Kullanımının Yan Etkisi Var mı?

İçeriği özenle ve doğal yollar ile elde edilmiş olan bu özler, kurutulup yağları açığa çıkarılıyor. Bu yağlar ile cinsel masaj yağları üretildiği için bilinen yan etkisi yok denecek kadar azdır. Cildiniz zarar görmediği gibi tahriş olma gibi bir problem yaşamazsınız. Alerji durumu söz konusu ise baş gösterecek yan etkileri vardır bunun dışında bir yan etkisi yoktur.

LoveJoy Afrodizyak Masaj Yağı 200 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy Masaj Yağı LoveJoy Afrodizyak Masaj Yağı 200 ml

Afrodizyak etkili cinsel uyarıcı masaj yağları eczane satış sayfası

299,00
LoveJoy Cinsel Uyarıcı Masaj Yağı 400 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy Masaj Yağı LoveJoy Cinsel Uyarıcı Masaj Yağı 400 ml

Afrodizyak etkili aşk masaj yağları ile cinsel hayatınızı alevlendirin

359,00
LoveJoy Vücut Yağı Afrodizyak Çikolata Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy Masaj Yağı LoveJoy Vücut Yağı Afrodizyak Çikolata Aromalı

Afrodizyak etkili aşk masajı için vucüt yağları eczane satış sayfası

299,00
LoveJoy Afrodizyak Etkili Vücut Yağı Çilek Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy Masaj Yağı LoveJoy Afrodizyak Etkili Vücut Yağı Çilek Aromalı

Yenilebilir özellikli cinsel duyuları hareketlendiren afrodizyak özellikli masaj yağları eczane satışı

299,00
LoveJoy Yenilebilir Vücut Yağı Muz Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy Masaj Yağı LoveJoy Yenilebilir Vücut Yağı Muz Aromalı

LoveJoy Yenilebilir Vücut Yağı Muz Aromalı Cinsel Yağ

Afrodizyak etkili özel masaj yağları ile cinsel hayatınıza renkli bir sayfa açın

299,00
LoveJoy Cinsel Uyarıcı Vücut Yağı Vişne Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy Masaj Yağı LoveJoy Cinsel Uyarıcı Vücut Yağı Vişne Aromalı

LoveJoy Cinsel Uyarıcı Vücut Yağı Vişne Aromalı Seks Yağları

Afrodizyak etkili kadınlar da ve erkekler de cinsel istek artırıcı yenilebilir masaj yağları eczane satış

299,00
Viaxi Afrodizyak Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Afrodizyak Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml

Cinsel hayatınıza renk katın afrodizyak etkili masaj yağları ile farklı duygulara yelken açın

419,00
Viaxi Afrodizyak Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Afrodizyak Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml

Viaxi Afrodizyak Masaj Yağı Vanilya Aromalı Erotik Yağ

419,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

299 419

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar