WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Happy Hours
Happy Hours

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla

EK3172

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla Zevk Damlası Kadınlar da cinsel isteksizlik ya da cinsel soğukluk tedavisi için geliştirilen cinsel uyarıcı orgazmı güçlendiren orijinal bayan azdırıcı damla eczane satış

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla Özellikleri

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla yada istek uyarıcı bu ürün sayesinde ilk buluşmada bile bir kadını etkileyip cinsel ilişki için ikna edebilmeniz artık mümkün. Sitemizden güvenli alışveriş yaparak Happy hours bayan cinsel istek artırıcı damla 'dan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. İstek arttırıcı bir damlanın en önemli özelliği buluşmada içeceğin içine katılabilmesi ve bunun fark edilmemesidir. Bu gibi durumlar için koku tat ve rengin en aza indirilmiş hali olması sizin için avantaj sağlayacak ve şüphe uyandırmadan gecenize devam edebileceksiniz.

Bu ürünü size soğuk olan ve size yaklaşmaktan utanan bir kadın için kullandığınızda onun karşınızda sergilediği hareketler karşısında şaşkın olmamak elinizde olmayacak. Ayrıca bu ürünü sadece elde etmek istediğiniz kadının üzerinde değil cinsel ilişki konusunda eskisi gibi istediğiniz hazzı alamadığınız uzun süreli ilişkiniz içinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanıldığında istediğinizden daha iyi bir sonuç ile karşılaşacağınız için sizi gene şaşırtabilir. Partnerinizden bu zamana kadar görmediğiniz ilgiyi göreceğiniz için bu üründen memnun olmama ihtimaliniz bizim için sıfır.

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla

İstek arttırıcı damlalar arasında en özellikleri ve içeriği ile güvenilir üründür. Güvenli damla olma sebebi içinde katkı maddesi yada farklı işlenmiş maddelerin olmamasıdır. %100 bitkisel ve %100 işlevsel yan etkisi olmayan bu ürün sizler için en doğru tercih olacaktır.

İçindekiler: Potasyum sorbat, sodyum benzoat, su, şeker, L-askorbik asit, L-arjinin, meyan kökü özütü, kafein.

Burada gördüğünüz gibi alkol gibi içerikler bulundurmamaktadır. Yani Bütün içecekler ile beraber kullanılabilir durumdadır ister kahveyle ister yeşil çay  isterseniz de alkollü yada gazlı içeceklere katılabilir. İçeriğindeki sadelik ve ekşi - acı kimyasallar olmadığı için katacağınız içecekte fark edilmeden kullanılacağını bilmek sizin için bir avantaj olacaktır.

Bu özelliklerin yanı sıra bu ürün kullanıldığında kadınlarda mutluluk hormonu salgılanmasını sağlar. Streslerinin azalmasını sağlamaktadır. Bu sayede size trip bile atamayacak. Arzu ettiğiniz o gecenin daha doyurucu şekilde olması için enerji önemli bir faktör olduğu için partnerinizin vücudunda salgılanacak olan adrenalin sizi memnun edecek en önemli özelliklerden bir tanesi olabilir. Kullanımdan sonra en kısa sürede etkisini göstererek 2-3 saatlik uzun zevk turu sizi bekleyecek.

Happy Hours Bayan İstek Artırıcı Damla 'nın Yararları

Happy hours bayan azdırıcı damla 'nın 5-7 damla kullanılmasıyla beraber yaklaşık 15-30 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlayacak ve partneriniz hareketlerindeki samimi durumdan çok memnun kalacaksınız. Kullanımıyla beraber vajina bölgesinde damarlardaki kan akışı hızını arttırarak vajinanın uyarılmasını, ısınmasını ve ıslanmaya başlamasını sağlayacaktır. Bu sayede ereksiyon halinde olan partneriniz seks için en iştahlı halini sergilediğini göreceksiniz ve cinsel ilişki için en saldırgan anında sizden kendisine yardım etmeniz için olabildiğince hızlı bir şekilde konuya girecektir.

İstek arttırıcı damla vücuttaki libido oranını arttırdığı için fiziksel dokunuşunuz bile 10 kat daha fazla etkilenecektir. Bu durum hazzın doruklarına ulaşması en kolay şekilde gerçekleşecektir. Libidonun etkisini gösterdiğini partnerinizin zevk kanallarına bağlı göğüs uçunlarındaki sertleşmeden anlayabilirsiniz. Partnerinizin klitoris bölgesi de aynı oranda uyarılacağı için birleşim sırasında hazzın doruk noktası sizin için kaçınılmaz olur. Cinsel ilaçlar güvenli online satış sitesi olan eczane sayfamızdan ürünü kampanyalı fiyatları ile hemen satın al.

Azdırıcı Damla Etkileri

Burada anlatılan bu etkiler Cinsel ilişki sırasında acı ağrı yada bunlara bağlı olarak korkak davranan bir partneriniz varsa bu kötü durumlar ortadan kalkar. Ya da en aza indirgenerek ve salgılanan adrenalinle beraber saatler boyu sizi bırakmak istemeyen sonuna kadar gitmek isteyen bir partnerinizi ortaya çıkarmış olacak.

Anlatılan bu durumlar sizin davranışlarınıza göre daha da yüksek bir zevk seviyesine ulaştıracaktır. Bir kadının unutulmaz bir ilişkiye girmesi için her etki sağlanmış haldeyken orgazm olması mümkün olacaktır. Bu durum aynı derecede size de bu hazzı yaşatarak mutlu etmesi sizin için en önemli nokta olacaktır.

Bir kadını tavlamak için kullandıysanız bu geceden sonra sizden başkasını göremeyecek ve bu geceyi ikinizde  unutamayacaksınız. Süregelen ilişkinizde kullandıysanız aradaki farkı gördüğünüz için ilişkinizdeki olumlu değişimden çok memnun kalacaksınız. Happy Hours Bayan Azdırıcı Damla 'nın bir diğer özelliği ise cinsel ilişki sonrasında salgılanan endorfin hormonu sayesinde sinir yada strese dair hiç bir olumsuz durum olmayacaktır. İçeriğindeki gerekli besinler sayesinde vücut kırgınlığı gibi diğer yan etkileri de ortadan kaldıracaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar