WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Kamagra Jelly
Kamagra Jelly

Kamagra Jel Orjinal 7 li Paket

EK-4400

Kamagra jel eczane ürünü erkekler ve kadınlar için kullanımı uygun cinsel istek ve güç artırıcı afrodizyak ürün kampanyalı fiyatları ile orjinal kamagra jel sipariş verebilirsiniz.

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Kamagra Jel Orjinal 7 li Paket Eczane Satış

Kamagra jelKamagra jel orjinal 7 li paket hem erkek hem de kadınların kullanımına uygun olacak şekilde üretilmiş olan süper etkili bir cinsel performans arttırıcıdır. Kamagra jel orijinal 7’li paketlerinden her biri kullanımın keyifli bir hale getirilmesi amacıyla ananas, muz, çilek ya da üzüm gibi birtakım meyve aromalarıyla tatlandırılmıştır. Bu kapsamda keyifli ve tatlı bir kullanımı olan Kamagra jel içeriğinde etken madde olarak yoğun miktarda Sildenafil barındırmaktadır.

Sildenafil haricinde Kamagra jelin bünyesinde barındırdığı doğal bitki özlerinin hem erkek hem de kadınlarda cinsel performansı arttırıcı birçok etkisi bulunmaktadır. Kamagra jel orijinal 7 li paket halinde çeşitli formlarda ve boyutlarda satışa sunulmaktadır. Kamagra jel temel olarak kişilerin cinsel performansını arttırma doğrultusunda etki göstermektedir ve bu doğrultuda erkeklerin ve kadınların ilişkilerinde karşılaştıkları birçok rahatsızlığı da bloke etmektedir.

Hindistan menşeili olan Kamagra oral jel ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak uzun yıllardır satışını sürdürmektedir. Kamagra jel günümüzde başta Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak kullanılan oldukça yaygın ve güvenilir bir cinsel gıda takviyesidir. Ülkemizde de özellikle 40 yaşı aşkın erkek ve kadınların ilişkilerindeki bir numaralı yardımcısı olan Kamagra jel en sık kullanılan cinsel performans artırıcılardan birisidir.

Kamagra jel yalnızca cinsel ilişkilerinde birtakım problemlerle karşılaşan kişiler tarafından kullanılmamaktadır. Tamamen sağlıklı olan ve cinsel ilişkisinde yeni bir sayfa açmak ve seviye atlamak isteyen birçok çift Kamagra jel kullanımı yaparak cinsel hayatını alevlendirmekte ve keyifli birliktelikler yaşamaktadır.

Kamagra Jel Orijinal 7Li Paket Etkileri

Kamagra jel fiyatOrijinal Kamagra jel yukarıda da kaleme aldığımız üzere kişinin cinsel ilişki sırasında gösterdiği performansı ciddi oranda arttırarak tutkulu ve keyifli birliktelikler sağlamaktadır. Erkekler ve kadınlar günümüz şartlarının getirdiği birtakım psikolojik ve fiziksel zorluklar nedeniyle hayatlarının belli başlı dönemlerinde cinsel işlev bozukluklarıyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Cinsel işlev bozuklukları kişilerin ilişki sırasında performansının dibe vurmasına neden olan ve verimsiz birlikteliklere yol açan problemlerdir.

Erkeklerde erektil disfonksiyon yani sertleşme sorunu, iktidarsızlık ve erken boşalma rahatsızlıklarıyla sık olarak karşılaşırken, kadınlardaysa orgazm olamama ve cinsel isteksizlik gibi rahatsızlıklar en sık görülen cinsel işlev bozukluklarıdır. Cinsel ilaçlar arasında oldukça çok tercih edilen memnuniyet seviyesi yüksek güvenilir bir sağlık ürünüdür.

Bu rahatsızlıklar travma sonrası bozukluk, stres ya da üzüntü gibi birtakım psikolojik nedenlere bağlı olarak gelişebiliyor olsa da genellikle aşırı alkol ve sigara kullanımı ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında meydana gelen azalmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı özellikle erkek bireylerde cinsel işlev bozuklukları genellikle 40 yaşından sonra görülmektedir.

Ancak elbette ki belli başlı birtakım durumlar nedeniyle bu rahatsızlıklar erken yaşlarda da baş gösterebilir. Cinsel işlev bozuklukları ne kadar yaygın rastlanılan problemler olsa da, bu rahatsızlıkların tedavisi Kamagra jel sayesinde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Erkeklerde ve kadınlarda çeşitli şekilde tedavi yöntemleri uygulayan Kamagra jel cinsel işlev bozukluklarını etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırır.

Mucize Ürün Kamagra Jel

Kamagra jel satışErkeklerde Kamagra jel kullanımının ardından ilk olarak vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır ve penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlar. Akabinde vücuttaki ereksiyon engelleyici bütün enzimleri bloke eder ve genişleyen bu atardamarlara bol miktarda kan pompalar.

Pompalanan kan atardamarlar üzerinden penise iletilir ve böylece penisteki kan miktarı ciddi oranda artarak cinsel ilişki sırasında çok sert ve uzun süreli bir ereksiyon elde edilir. Peniste elde edilen bu ereksiyon sayesinde erkek Kamagra jel etki süresi boyunca art arda defalarca kez uzun süreli ilişkiler yaşayabilir ve performansından ödün vermez.

Kadınlarda Kamagra jel etkileri bakımından cinsel isteksizlik ve orgazm olamama sorunlarının tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kamagra jel kullanımının akabinde kadın vücudunda çok güçlü bir libido artışına neden olur ve kişide muhteşem bir cinsel istek uyandırır. Vücutta uyandırılan bu cinsel arzunun yanı sıra ilişki sırasında kadının hassasiyeti ciddi oranda artar ve cinsel ilişkiden duyulan haz 5 katına kadar çıkar. Böylece kadın ilişki sırasında muhteşem bir keyif alır ve kısa sürede keyifli bir orgazm yaşar. Bu etkilerinin yanı sıra Kamagra jelin doğurganlığı arttırıcı güçlü bir etkisi olduğu da bilinmektedir ve bu etkisi nedeniyle çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Orijinal Kamagra Jel Kullanımı Nasıl Yapılır?

Kamagra jel kullanımı cinsel ilişkiden aşağı yukarı 30 – 35 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda bir adet Kamagra paket jelin bir ılık bardak suyla beraber yutulması gerekmektedir. Suyun yanı sıra alkol ya da sıcak içeceklerle tüketilmesi Kamagra jel etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından önerilmez.

Tüketimin akabinde jel formundan dolayı etkisini kısa sürede göstermeye başlayan Kamagra jel etki süresi bakımından kişinin bünyesine ve vücut özelliklerine bağlı olarak ortalama 8 – 12 saat aralığında devam etmektedir. Günde bir paketten fazla kullanılmamalıdır. Kamagra jel yan etkileri oldukça nadir görülmektedir ancak doz aşımı ya da yanlış kullanım gibi durumlarda birtakım yan etkiler meydana gelebilir. Kamagra jelin bilinen yan etkileri şunlardır;

 • Çarpıntı
 • Terleme
 • Baş dönmesi
 • İştahsızlık
 • Ateş basması
 • Baş ağrısı
 • Mide bulantısı
 • Görmede bozukluk ya da bulanıklık
 • Parlak ışığa karşı hassasiyet
 • Kas ağrıları

Gibi birtakım yan etkiler meydana gelebilir. Bu yan etkiler genellikle kısa süre boyunca devam etmektedir ancak uzun süre devam edecek olursa doktora başvurulması gerekmektedir. Kronik rahatsızlığı bulunanların, kalp hastalarının, herhangi bir hastalığa bağlı olarak düzenli ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaşın üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışarak önerilen dozda kullanım yapmaları tavsiye edilmektedir. 18 yaşının üzerindeki sağlıklı bütün bireyler gönül rahatlığıyla Kamagra jel kullanabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Kamagra Jel Fiyat Eczane Satış Kampanyaları

Kamagra Jel 1 Kutu 299 TL  
Kamagra Jel 2 Kutu 499 TL  
Kamagra Jel 3 Kutu 659 TL  
Kamagra Jel 5 Kutu 799 TL  
Kamagra Jel 10 Kutu 1299 TL  
     

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Nedim Allık 06 Şub 18:31

Fiyat Uygun Ürün Kaliteli

Kamagra jeli yıllardır düzenli olarak kullanırım jeller arasında bana göre tartışmasız en etkili ve en kaliteli ürün. Hele ki orijinal ürün kullanıyorsanız etki almama şansınız sıfıra yakın diyebilirim. Sadece ben değil eş dost ahbap olarak da önerdiğimiz kullanan birçok kişi var hepsi de memnunlar. Bugüne kadar birçok siteden aldım ama burayı keşfettiğimden beri yaklaşık 3 senedir ekolden alışveriş yaparım. Bütün firmalar arasında ekol ecza bana göre 1 numaradır hakkını vermek lazım. Her siparişte özenli paketleme hızlı kargoya ve gizliliğe çok önem veriyorlar. Sipariş sürecinde her türlü sorunuzu cevaplıyorlar gerçekten kaliteli firma buradan da tekrar teşekkür ediyorum mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Mehmet Fuat Arık 06 Şub 18:31

Özenli Paketleme Hızlı Teslimat

Kamagra jel siparişimde geçtiğimiz Çarşamba ilk defa sizden sipariş verdim. Ürün ertesi günü şubeye ulaştı gittik teslim aldık açıkçası ödemeyi yapmadan önce sağdan soldan duyduklarımız nedeniyle biraz tedirginlik vardı ama çok şükür problem yaşamadık. Paketlemeden tutun kargo poşetine kadar her şey özenli hazırlanmış ve en önemlisi ürün zarar görmemesi için ekstra korunmuştu. Bunun için ekol eczaneyi tebrik etmek gerekiyor özellikle bu sektörde işini kaliteli yapan firma bulmak oldukça zorlaştı. Etkisine gelecek olursak kamagrayı ben zaten yurt dışındayken kullanıyordum gayet etkisi güçlü ve kaliteli bir ürün. Özellikle cinsel ilişkilerinde takviye arayanlar için birebir. Kullanımı vs çok kolay taşıması da çok pratik herkese öneririm.

Yaşar Yıldız 06 Şub 18:30

Hızlı Teslimat Güvenilir Firma

Hızlı teslimat için teşekkürler. Acelem olduğunu belirtmiştim siparişimin ertesi günü elime ulaştı çokta memnun kaldım. Kamagra etkisini zaten biliyordum kullanan birçok arkadaşım var sizi de onların aracılığıyla keşfettim. Ürünü ilişkiden yarım saat kadar önce kullanıyorum yeterli oluyor. Paketi açıp iyice emip üzerine bol su içmem söylendi aynen o şekilde kullandım kısa bir süre sonra da etkisini gösteriyor zaten. Bazen hafif acı bir tat geliyor sanırım o da içeriğindeki etken maddeyle alakalı bir durum. Fakat tadı kötü değil zaten bazı meyve aromalarıyla tatlandırmışlar o yüzden kullanırken öyle ahım şahım bir problem yaşamıyorsunuz gayet pratik. Şu an yurt dışındayım döndüğümde tekrar sipariş vereceğim.

Cem Laleli 06 Şub 18:30

Etkili Uzun Süreli

Ürünü kullandım hem etkisi iyi hem de uzun süreli. Bunlardan daha önemli olansa ilişkiden sonra o sızlatma hissi olmuyor herkese tavsiye ederim. Sızlatma hissi dediğimde genelde bazı ürünlerde kullanımdan sonra bende başta çok fazla sızlama oluyordu öyle ki ertesi gün bile devam ettiği için bu durum bir süre sonra ciddi can sıkıcı hal alıyor. Kamagra jelde bunu hiç yaşamadım en ufak baş ağrısı bile yapmadı. Kullanımının kolaylığı ve aroması da işi baya bir rahatlatıyor. Zaten anladığım kadarıyla ürün içeriğinin çoğu bitkisel karışımlardan oluşuyor o nedenle muhtemelen yan etkisi vs pek yok Şahsen ben çok beğendim kullanmak isteyen herkese de içtenlikle tavsiye ederim.

Hakan Suluçam 06 Şub 18:29

Hızlı Kargo İçin Teşekkürler

Ekol eczane siparişimi ertesi günü kargoladı 2 gün içerisinde de bana ulaştırdı. Karsta ikamet ediyorum buralarda bu ürünlere ulaşmak pek kolay değil tahmin edebileceğiniz üzere. Hoş kolay olsa da gidip alamıyoruz zaten eş dost görür diye çekiniyoruz bu yüzden ekole teşekkür ederim tamamen gizli kargo içerisinde gönderimimi yaptılar ve kısa sürede ulaştırdılar gittim teslim aldım. Kamagra benim istanbulda yaşadığım dönemde çok sık kullandığım ve zaten memnun kaldığım bir üründü. Ancak son zamanlarda ürünün orijinalini bulmak artık iyice zorlaştı. Herkes ucuz maliyet için sahte ürün satmakta ve fiyatları uygun tutarak milletin cebindeki paraya göz dikmiş durumda. Orijinal teslimat için ekol eczaneye ayrıca teşekkür ederim.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar