WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Spanısh Fly Damla
Spanısh Fly Damla

Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla

EK-3143

Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla Cinsel Hormon Artırıcı İspanyol sineği bayan azdırıcı damla eczane fiyatı kampanyalı satış ve ürün bilgi sayfası

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla İstek Artırıcı

Azdırıcı damlaÜretim amacı ,kadınların cinsel isteklerinin azalması veya tamamen ortadan kaybolmasına bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Bu cinsel istek arttırıcı damlalar aslında bir cinsel gıda takviyesi olarak işlev görürler. bitkisel içerikli olması sebebiyle kişinin yaşantısında sorun çıkaracak bir etken madde içermez.

Bu anlamda kadınlar ürünü kullanmak ve etkisini görmek adına talep oldukça fazla. Kişi psikolojik ve fizyolojik sebeplerle cinsel isteğinin azaldığını fark etmese de partneri fark eder ve ilişkiye zarar vermeye başlar. Ancak bu ürün kullanılırsa bayan damla olarak etkisini gösterip doğal yollarla cinsel isteği arttıracaktır. Bayanlar için olan bu damla ürünü isteği arttırıp erkek ve kadın için performansı arttırıcı bir etki yaratır.

Farkında olunması gereken en önemli detay, içerik olarak tamamen bitkisel özlerle bir araya getirildiği için cilde veya kişi bünyesinde hiçbir zarara yok açmayacağıdır. Kişiye hiçbir yan etkisi dokunmaz. Ülkemizde sağlık bakanlığınca testlerden geçen ve onayı alınan bu ürünleri güvenle sizlere satabiliyoruz.

Bitkisel karışımların içeriğinde afrodizyak bulunması sebebiyle karşı cins için de kendisi için de bu etki tamamen birbirine bağlayıcı birleştirici bir etki barındırır. Cinsel isteği en üst düzeye çıkarır ve artık doğal yoldan uyarılmak yeterlidir. Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla cinsel isteksizlik yaşayan kadınlar için tam olarak beklenen etkiyi yapacak muhteşem bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla Nedir ?

Spanish Fly bayan azdırıcı , sipariş vermeden önce merak edilen en temel soru olarak ön plana çıkıyor. Afrodizyak içeren bu ürün %100 doğal maddelerden bir araya getirilmiştir. Bir Bayan Azdırıcı olarak görev görmekle kalmaz kadınlarda cinsel isteği arttırdığı gibi bu doğrudan erkeklere de etki edecektir. Her kadın cinsel yaşamını mutlu geçirmek ister ama her döneminde olmasa da nadiren karşılaştıkları ancak mutlaka karşılarına bir cinsel isteksizlik sorunu olarak çıkabilir. Kişi fiziksel ya da psikolojik olarak bu durumları yaşayabilir ve çözümü de bu bayan azdırıcı damla kullanmaktır.

Kadın iştahsızlığının nedenleri göz önünde bulundurulduğunda, kişiler sıklıkla stres, üzüntü veya gerginlik gibi psikolojik durumlara bağlı cinsel isteksizlik sorunu ile karşı karşıyadır. Vücutta, günlük yaşamın hızlanan ritminin neden olduğu fiziksel yorgunluk veya vücut fonksiyonlarında bozulma gösterebilir.

Cinsel ilişki tedavi edilmezse kişi ilişki sırasında gerekli hazzı alamaz ve orgazm süresi oldukça uzar. Bu durumda cinsel aşk ve birleşme , orgazm olamama sorununa neden olabilir ve bu ilişkiyi kadın ve erkek için bir kabusa dönüştürebilir. Bu nedenle iştahsızlık çok ciddi bir sorundur ve göz ardı edilmemeli veya küçümsenmemelidir.

Etkisini kısa sürede gösteren bu azdırıcı damla, en etkili tedavi yöntemlerinden birisi olarak kabul edilmekte olup etkisini kullandıktan kısa süre sonra göstermesi ile de büyük bir ilgi odağı toplamış durumda. Talepler artık daha fazla ve kadınlar kullanmaktan memnun kaldıklarını iletiyorlar. Kişinin vücuduna etki edip libidoyu yükseltir ve cinsel dürtüler artık uyandırılmış hale gelir.

Cinsel arzuları tavan yapan kadın için mutlu ve şiddetli bile olabilecek bir ilişki sunar. Orgazm dozunun kat be kat artıyor olması aslında ilişkilerini daha tutkulu yaşayan kadın ve erkek bireyler için bu ürünü daha önemli kılıyor. Bunu öğrenen erkekler kadınları için kullanım tavsiyesinde bulunabilirler.

Spanish Fly bayan azdırıcı kişinin cinsel anlamda bir birleşmeyi istememesi sorununu etki süresince ortadan kaldırıp artık erkeğine mükemmel bir orgazm hediyesi sunabilir. Artık cinsel isteği artmış kadınlar da ilaçların en iyisi olarak bu bitkisel takviyeyi düzenli olarak kullanıyorlar. Hem etki süresi uzun , hem etki etmesi oldukça kısa. Kullanımı kadın ve erkeklerin arasındaki bu bağı daha da kuvvetlendirmiştir. Artık birçok erkek ve kadın ilişkilerinde orgazm kalitesi açısından daha seviyeli olmak adına bu ürünü kullanıyorlar.

Spanish Fly (İspanyol Sineği) Bayan Damla Kullanımı

Oldukça kolay bir kullanıma sahip bu afrodizyak etkisi de bulunan bayan azdırıcı ,kısa süren bir pratik uygulama ile ;

 • Cinsel birliktelikten ortalama olarak 40 45 dakika önce kullanılmalıdır.
 • Tercihe göre ağız ya da içeceğe damlatıp kullanılabilir.
 • Ağız yolu tercih edilirse dil altına 4 5 damla damlatılarak kullanılır.
 • İçecek tercih edilirse de bir bardak su veya meyve suyuna 7 damla ilave edin.
 • İçecekle tüketirken içeceğin süt ya da süt ürünleri olmaması önemlidir.
 • Alkol veya asitli içecekler etkisini azaltır.

Etkisini kısa süre içerisinde gösterecektir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar