WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
V Pills
V Pills

V Pills Platinum Bitkisel Büyütücü Kapsül

EK-3102

V pills penis büyütme ürünü yeni formül ile erkeklerin hizmetin de bu mucizeyi mutlaka yaşayın

659,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

V Pills Platinum Bitkisel Penis Büyütücü Kapsül

Penis büyütücü kapsülV Pills Platinum bitkisel büyütücü kapsül , yıllardır Türkiye'de satışı devam eden erkeklere özel bir ürün olup bitkisel içerikli gıda takviyesi olarak piyasada yerini almıştır. Şimdiye dek milyonlarca erkek tarafından kullanılmış, bilinen hiçbir yan etkiye rastlanmamış bu kapsül Tarım bakanlığınca onaylanmış bir ürün olup herhangi bir zararlı madde içermemektedir.

Amerika'dan ithal edilen bu ürün %100 olarak bitkiseldir , bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Buna rağmen şu kişilerin kullanması doktor kontrolü dışında tavsiye edilmez ;

 • Kalp & Damar rahatsızlığı olanlar
 • Tansiyon & Şeker hastaları
 • ve Kapsülün içerdiği bitkilere karşı alerjisi olan erkek bireyler

Cinsel sağlığınızın daha da ileri bir seviyeye taşıyabilmek adına kullandığınız ürünlerin size zarar vermemesi için ciddi sonuçlar doğurmadan önce eğer yukarıdaki durumlardan birini bile yaşıyorsanız doktorunuza danışın ve onlar izin verirse ürünü kullanın.

V Pills Platinum Bitkisel Büyütücü Kapsül İçeriği

V Pills Platinum bitkisel penis büyütücü ilaç , kutu içerisinde 60 kapsül vardır. Bir kutuyu bir ay boyunca rahatlıkla tüketebilirsiniz. Özellikle tok karnına tüketmelisiniz , sabah - akşam ve öğünlerden sonra kullanılmalıdır. Büyütücü etkisini tam olarak göstermesi için 3 ay boyunca ara vermeden kullanmanızı öneriyoruz. Ve yine belirtmekte fayda var ki yapılan araştırmaların hiç birinde ürünün bilinen bir yan etkisi ortaya çıkmamıştır.

Bitkisel içerikli olması daha çok tercih edilmesini sağlıyor ve şimdiye kadar bilinen bir şikayet söz konusu değildir. Söylendiği gibi belirlenen oranda tüketildiğine size mutlu bir cinsel yaşam sunacak penis büyümeyi sağlayacaktır. Onu farklı kılan ve diğerlerine oranla daha fazla tercih edilmesini sağlayan şeylerin başında barındırdığı bitkisel içerikler geliyor. Aslında doğal bir karışım ancak bunları bir araya getirmek ve dezenfekte bir ortamda bir araya getirip yan etkileri ortaya çıkmayacak durumda kutular halinde sunmak uzmanlık gerektirir.

V Pills Platinum Bitkisel Büyütücü Kapsül Faydaları

İçeriğinde ısırgan otunun kökü kullanılır ve bitkinin kök kısmı, yeşil bölüme oranla daha fazla (6 kat fazla) etken madde içerdiği için diğer ürünlerin yanında etkisi daha ön plana çıkar. Saponin konsantrasyonu yüksek olan Ginseng bitkisi kullanılır. Bilindiği üzere atlar daha yüksek performans göstersin diye besin maddeleri genelde  Ginseng 'tir. Bunlara ek olarak emilimin daha yüksek olması için içeriğinde çinko bulundurur. Bu gibi etkiler erkek bireyler tarafından kullanılmasını , sonrasında ise tavsiye edilmesini sağlıyor.

%100 bitkisel içerikli olması kadar erkeklerin ihtiyacını tam olarak karşılayacak bir ürün olmasıyla da adından epey söz ettirmiş, ülkemizde 10 yılı aşkın bir süredir var olan V Pills Platinum bitkisel büyütücü kapsül bugüne kadar milyonlarca erkeğe umduğunu verebilmiştir. Bilim adamlarınca mucizevi tabiri ile dile getirilen bu kapsül, üroloji alanında geliştirilmiş en büyük en önemli takviye üründür.

Erkekler için penis boyunun ufak olması adeta kabuslara sebep olabilecek kadar büyük bir sorundur. Tüm bunlar, tüm bu etkileri ve faydaları mevcut iken erkeklerin var olan kaderlerine razı gelmek yerine bu kapsülü kullanmaları tavsiye ediliyor.

Penis Büyütücü Etkileri

İçeriğinde bulunan bitkiler, doğal olması ve doğadan elde edilmiş multi vitamin karışımlar ile hizmetinize sunulan VPills size güçlü formülü sayesinde şunları kesin olarak sunabilir  ;

 • Eğer 3 ay düzenli olarak kullanılırsa penis boyunda 7cm ye kadar büyüme sağlar.
 • Erken boşalma sorunun ortadan kaldıracak bir etkisi vardır.
 • İktidarsızlık ve baştan sertleşmeme sorununu çözer.
 • Cinsel birleşme isteğini arttırıcı etkisi vardır.
 • Penisin eğri olması veya yamuk olması gibi sorunları düzeltir.
 • Sperm yetersizliği yaşayan erkekler için birebir.
 • Partnerlerinize karşı öz güveninizi tazelemekle kalmayıp zirve yaptırıyor.

Artık eskiden olduğunuzdan daha farklı bir erkek birey haline gelecek ve penis boyunda büyüme ile birlikte eğer eczanemizden doğrudan sertleşmeye destek verici ve cinsel anlamda uyarıldıktan sonra saatler boyu bir seks sürebileceğinin garantisinin verildiği ürünleri kullanırsanız sağlıklı bir birey olmakla birlikte kadınına iyi bir erkeklik yapabilen birey haline gelirsiniz.

Tamamen gizli ve güvenli bir şekilde ürünü sizlere ulaştırabilir, sitemiz üzerinden yapacağınız güvenli ödemeler sayesinde cebinizin dostu uygun fiyatlı ürünlerimizden dilediğiniz oranda satın alabilirsiniz. V Pills Platinum Doğal Büyütücü Kapsül orijinal bir ürün olarak etkisini %100 oranında göstermiş, erkeklerin cinsel yaşamlarında sağlıklı bir seviyeye gelmelerine yardımcı olmaya devam etmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar