WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

9 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Geciktirici Krem Erken Boşalmayı Geciktirici Ürünler

Geciktirici kremGeciktirici krem ürünleri yalnızca erkeklerin kullanımına özel olarak üretilmiş olan cinsel performans artırıcı ürünlerdir. Geciktirici kremler erkeklerde temel olarak erken boşalma sorununun tedavisinde kullanılır. Erken boşalma tedavisi amacıyla üretilmiş olan bu ürünler geciktirme konusundaki en etkili ürünlerdendir.

Bundan dolayı erken boşalma yaşayan milyonlarca erkek cinsel hayatlarında genellikle geciktirici krem etkilerinden destek almakta ve bu şekilde sağlıklı birliktelikler yaşamaktadır. Erken boşalma problemi kolayca anlaşılabileceği üzere erkeğin cinsel ilişkide normale göre çok daha kısa bir sürede boşalması durumudur.

Erken boşalma problemi erkeklerde görülen cinsel işlev bozuklukları arasında en yaygın karşılaşılan rahatsızlıkların başında gelir. Erken boşalma yaşayan erkekler cinsel hayatlarında çok ciddi ve can sıkıcı bir problemle baş başa kalarak verimsiz performans sergilemektedir.

Hele ki düzenli bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsanız erken boşalma kişi önündeki en büyük engeldir. Bu rahatsızlık cinsel hayatı olumsuz yönde etkilediği gibi, tedavi edilmediği takdirde kişinin sosyal hayatını da negatif anlamda etkilemektedir. Bu açıdan sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmanın önemi çok büyüktür.

Erken Boşalma Neden Olur?

Erken boşalma çözümNeden erken boşalıyorum derseniz, erkekler bu probleme yol açan fiziksel ve psikolojik çeşitli birçok neden olabilir. Örneğin erkeklerde yoğun iş temposunun getirdiği zihinsel yorgunluk, aşırı stresli süreçler, bunalım, depresyon ya da birliktelik öncesi heyecan gibi durumlar erken boşalmaya yol açan psikolojik nedenlerdendir. Bunların haricinde kullanılan bazı ilaçlar, birtakım hastalıklar ya da vücut fonksiyonlarında meydana gelen değişiklikler fiziksel olarak erken boşalmayı tetikleyebilir. Önemli olan erken boşalmanın nedeni değil sonucudur.

Çünkü erken boşalma tıpkı diğer cinsel işlev bozuklukları gibi kendi kendisine iyileşen bir problem değildir. Erken boşalan erkekler bu çözümün giderilmesi için adım atmalı ve kesinlikle bu rahatsızlığı göz ardı etmemelidir. Bu noktada da devreye geciktirici ürünler girer. Erken boşalma tedavisinde en sık tercih edilen geciktirici ürünler erken boşalmayı engelleyen kremlerdir.

Geciktirici kremler gerek yüksek etkisi gerekse sağlıklı ve doğal içeriği nedeniyle en sık tercih edilen yöntem haline gelmiştir. Bu ürünler erken boşalma problemini tamamen doğal yöntemlerle tedavi ederek etki süresi boyunca kişiye uzun soluklu birliktelikler sağlamaktadır.

Geciktirici Krem Etkileri Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Geciktirici kremler ilk paragrafta da kaleme aldığımız üzere temel olarak erken boşalma probleminin tedavisinde kullanılmaktadır. Bu açıdan çeşitli markalar altında farklı dozlarda, boyutlarda ve içeriklerde üretilmiş olan birçok geciktirici krem çeşitleri bulunur. Bunların arasında en iyi geciktirici krem kesinlikle kişiye en uygun olanıdır.

Bu yüzden geciktirici krem seçiminizde içeriğine ve etkilerine dikkat ederek kendinize uygun olanı tercih etmeniz tavsiye edilir. Erken boşalma tedavisinde güncel olarak en sık tercih edilen yöntem olan gecikmeyi sağlayan kremler uzman doktorlarında bu kapsamda en sık tavsiye ettiği ürünlerden birisidir.

Geciktirici kremler tamamıyla erkeğin boşalma süresini uzatmaya yönelik etki gösterir. Bu ürünlerin temel amacı erken boşalmanın tamamen önüne geçilmesi ve kişinin boşalma refleksini kontrol ederek ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettirmesidir. Erken boşalmayı geciktirmeye yönelik olarak geciktirici kremler erkek vücudunda çeşitli birçok etki gösterir. Geciktirici krem kullanımının akabinde penisin uç kısmında bir miktar uyuşukluk hissi meydana getirmektedir. İçeriğindeki etken maddeler doğrultusunda penis ucunu uyuşturan ve penis bölgesindeki sinirleri gevşeten bu ürünler cinsel ilişki esnasında kişinin boşalma refleksini kontrol etmesini ciddi oranda kolaylaştırır.

Geciktirici Krem Zevki Azaltır mı?

Özellikle ilk kez geciktirici krem kullanımı yapacak olan kişiler geciktirici kremler zevki azaltır mı ya da sertleşmeyi engeller mi? tarzında sorular sormaktadır. Zevk açısından geciktirici kremler peniste sağladığı hafif uyuşukluk hissi nedeniyle özellikle ilk ilişkide hassasiyeti bir miktar azaltabilir. Bu durumda normal olarak alınan zevki düşük bir oranda düşürmektedir. Fakat zaten bu durum erken boşalma yaşayan kişiler için avantajlı bir durumdur. Çünkü özellikle ilk ilişki sonrasında alınan zevk artarken boşalma süresi de uzamaktadır.

Böylece kişi gece boyunca uzun soluklu ve tutkulu birliktelikler yaşayarak zevkin doruklarına ulaşabilir. Sertleşmeye gelecek olursak, geciktirici kremler sertleşmeyi hiçbir şekilde engellemez. Yalnızca erken boşalma tedavisine yönelik olarak üretilen bu ürünler vücutta sertleşmeyi engelleyecek herhangi bir etkiye neden olmamaktadır.

Geciktirici Krem İçeriği

Geciktirici kremler içeriği bakımından tamamen doğal içerikli ürünlerdir. Geciktirici kremler içeriğinde erken boşalmayı önleyen bitki köklerinden elde edilmiş doğal karışımlar, vitaminler ve birtakım etken maddeler barındırmaktadır. Kafa karıştırmaması adına belirtmek gerekir ki geciktirici kremler bünyesinde hiçbir kimyasal ya da katkı maddesi barındırmaz ve %100 doğal bileşenlerden elde edilmiştir.

Uzman doktorlar tarafından onaylanmış olan bu ürünler aynı zamanda ilgili Bakanlıklar tarafından da onaylanmadan satışa sunulmaz. Tamamıyla cilt dostu maddelerden oluşan geciktirici kremler vücudunuza kesinlikle hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Su bazlı olarak üretilen bu ürünler vücutta herhangi bir yara, bere, leke, iz ya da kızarıklığa neden olmazlar. Bu doğrultuda erken boşalmayı engelleyen kremler doğal bir etki göstermekte ve sağlıklı yöntemlerle geciktirme etkisi sağlamaktadır.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Geciktirici krem kullanımı üründen ürüne değişmekle beraber oldukça kolaydır. Genel olarak erken boşalmayı engelleyen kremler ilişkiden ortalama 10 – 15 dakika kadar önce kullanılır. Kullanımda bir nohut büyüklüğündeki geciktirici kremi penisin uç kısmına sürerek iyice yedirmeniz yeterli olacaktır.

Kullanımın akabinde geciktirici kremler etkisini yaklaşık 10 dakika içerisinde göstermeye başlar. Geciktirici krem etki süresi ne kadar diyecek olursanız, kişiye ve vücut özelliklerine bağlı olarak geciktirici krem etkisi 24 saate kadar devam edebilmektedir.

Geciktirici Krem Kimler Kullanabilir?

Geciktiren krem etki süresince kişi defalarca kez uzun süreli birliktelikler yaşayabilir ve performansının zirvesine çıkabilir. Kullanımda belirtilen miktarın üzerine çıkılması önerilmez ve doz aşımından mutlaka uzak durulmalıdır. Doz aşımı yapılacak olursa penisteki uyuşukluk hissi ciddi boyutlara ulaşabilir ve boşalmak oldukça zor bir hal alabilir.

18 yaşının üzerindeki her erkeğin kullanabileceği geciktirici kremler alerjik reaksiyonunuz vs. varsa kullanılmamalıdır. Bu açıdan kullanım talimatları ve prospektüs iyice incelenmeli ve sonrasında kullanım yapılmalıdır.

Geciktirici Krem Fiyat 2024

Geciktirici krem fiyatları 2024 yılında markasına, boyutuna ve adedine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Orijinal geciktirici krem siparişlerinizde en dikkat etmeniz gereken nokta sipariş vereceğiniz platformun güvenilir olmasıdır. Günümüzde ne yazık ki ucuz fiyatlarla müşteri çekmeye çalışan birçok platform bulunmaktadır. Sahte ya da b kalite ürünlerle karşılaşmamak adına uygun fiyatlardan uzak durmanız tavsiye edilir. Sitemizde Geciktirici krem fiyatları hâlihazırda depo çıkış fiyatları üzerinden belirlenmiştir. Sitemizdeki bütün geciktirici kremler %100 orijinal ve garantili ürünlerdir.

Geciktirici krem siparişleriniz anlaşmalı kargo firması üzerinden Türkiye’nin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Geciktirici siparişlerinizde ortalama teslimat süresi 1 – 3 iş günü arasında değişir. Geciktirici krem satın alımlarınızda ödemeyi kapıda ya da en yakınınızdaki anlaşmalı kargo firması acentesinde gerçekleştirebilirsiniz. Sizde kampanyalı geciktirici krem fiyatından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online satış hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ERObyHOT Long Power Marathon Geciktirici Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero Aktif Power ERObyHOT Long Power Marathon Geciktirici Cream

ERObyHOT Long Power Marathon Geciktirici Cream

ErobyHot İthal Yüksek kaliteli geciktirici krem ile cinsel ilişki süresini istediğiniz kadar uzatmanız mümkün geciktirici krem eczane fiyat kampanyamızdan yararlanın

850,00
Viga 150000 Erken Boşalma Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Krem Viga 150000 Erken Boşalma Geciktirici Krem

Viga 150000 Erken Boşalma Geciktirici Krem Eczane Satış

Viga erken boşalmanın çözümü geciktirici krem eczane satış sayfamızdan orijinal geciktirici ürünleri satın alabilirsiniz.

299,00
Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Krem Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem

Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem Orijinal Ürün

Viga geciktirici krem fiyatı sitemiz de orijinal olarak satılmakta olup 45 dakikaya kadar cinsel ilişki süresini uzatabilir erken boşalmaya son verebilirsiniz.

299,00
Retard Longtime Erken Boşalmaya Çözüm Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Retard Longtime Erken Boşalmaya Çözüm Krem

Erken boşalma sorunu artık dert değil en etkili geciktirici eczane ürünleri ile hemen bu sorundan kurtulun

325,00
Proloonging Delay Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Proloonging Geciktirici Proloonging Delay Geciktirici Krem

Geciktirici krem eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olup avrupa da en çok kullanılan ürün proloonging şimdi Türkiye de orijinal ürün güvencesiyle hemen sipariş verin

659,00
Golden Delay Erken boşalmayı Geciktiren jel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Delay Golden Delay Erken boşalmayı Geciktiren jel

Erken boşalan erkekler için eczane güvenceli orijinal cinsel ilişki süresini uzatan çabuk boşalmayı engelleyen geciktirici ilaç eczane satış sayfası

399,00
Eros Çabuk Boşalmaya Çözüm Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Delay Cream Eros Çabuk Boşalmaya Çözüm Geciktirici Krem

Eros krem fiyatı eczane sipariş sitemiz de kampanyalı olarak satış yapılmaktadır , erken boşalma çözümü etkili ürün

299,00
ERObyHOT Long Time Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem ERObyHOT Long Time Geciktirici Krem

ErobyHOT Erken boşalmak istemiyorum çabuk boşalmayı tedavi eden ürünler nelerdir sorunlarına cevap sunan geciktirici krem online eczane satış sayfası

850,00
Delay 48000 Erken Boşalma Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem Delay 48000 Erken Boşalma Geciktirici Krem

Delay 48000 erken boşalma geciktirici krem eczane satış sayfamızdan çabuk boşalmanın önlenmesi için bilgi edinebilir geciktirici ürünleri sipariş verebilirsiniz.

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 850

Diğer

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar