WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Green Temptation Azdırıcı Damla
Green Temptation Azdırıcı Damla

Green Temptation D8 Cinsel Uyarıcı Damla

EK-3170

Green Temptation D8 Orijinal Cinsel Uyarıcı Damla Kadınlar için afrodizyak uyarıcı cinsel zevki artıran damla eczane satış sayfası

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Green Temptation D8 Cinsel Uyarıcı Damla Orijinal Azdırıcı

Azdırıcı kadın damlasıKadınlar için hazırlanmış olan cinsel istek arttırıcı ve arzularını ortaya çıkarması için uyarıcı olarak üretilen bir bitkisel  destek ilacıdır. Bu ürünü internet ortamında güvenle sipariş edebilmeniz ve etkilerini tam olarak görebilmeniz için açıklayıcı metinimizi inceleyebilirsiniz. Öncelikle güvenli olarak sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Green Temptation D8 Cinsel Uyarıcı Damla için istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Green Temptation D8 bayan azdırıcı ilaç kullanımı ağız yoluyla olur. Tat renk gibi özelliklerini diğer ürünlerden ayıran özelliği ise içeceğe katılarak tüketilmesi durumunda renk bozulması yada tat bozulması yaratmaz. Çünkü renk ve tat açısında özel olarak üretilmiş bir üründür. Bir kadını etkilemek ve bir ilişki ortamına yöneltmek için kullanımı halinde en kısa sürede etkisini gösterir. Size karşı duygularının nasıl değiştiğini ilk gözden görebilirsiniz.

Ürünün en önemli özelliği kullanımı halinde etkisini gösterdiği andan itibaren karşı cinsin size odaklanarak hayatındaki diğer bütün olaylardan sıyrılmasıdır. Yani bu damla ile sinir stres gibi veya ortamda bulunan soğuk hava yada utangaçlık gibi etkiler biter. Bunların yerini bir anda sıcak ilişki  ve fiziksel temas halini alacağını garanti ederiz.

Green Temptation D8 Cinsel Uyarıcı Damla

Bir kadını etkilemek ve onunla beraber olmak istiyorsanız bu ürünü 5-7 damla kadar kullanmasını sağlayarak 15-20 dakika içerisinde etkisini görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortam stresli ve müsait olmasa bile etkileme aracınız sağlam olduğu için sizi düşünmeden edemeyecektir. Orİjinal alman yapımı olan Green Temptation D8 bayan azdırıcı damla ile etkisi %100 garantili ve size sunduğu etkileri sadece istek arttırmak ile sınırlı değildir. Damlanın kullanımı ile yanınızdaki partnerinizin hiç görmediğiniz taraflarına şahitlik edeceksiniz.

Sizin İçin eğlenceli saatlerin bitmemesini dileyecek ve kullanımından her iki tarafta memnun olacaksınız. Eğer ilk kullanımınız olacak ise sizi uyarmalıyım ki gördüğünüz ilgi karşısında bu ürünün bağımlısı olabilir ve bu ürün olmadan ilişkiye girmek istemeyebilirsiniz. Bu ürün her iki taraf için kullanıma uygun olmasının sebebi ise kadınlar uyarılmak istediğin erkekler içinse kullanımıyla beraber partnerine unutulmayacak ve tekrar tekrar yaşamak isteyeceği bir an olarak devamlılığı sağlayacaktır.

Green Temptation D8 Kadın Cinsel Uyarıcı Damla 'nın Yararları

Green temptation D8 cinsel uyarıcı damla 'nın yararlarını sıralayacak olursak vajina bölgesindeki  damarlarda kan akışını hızlandırır. Vajinanın ısınmasını ve uyarılması için ilk etkiyi başlatacaktır. Daha sonra ise Kadının Libidosunu arttırarak bulunduğunuz ortamın bütün kötü etkileri en aza indirilerek ilişki için karşı konulmaz bir ilerleme sağlamanıza yardımcı olacaktır. Isınan damarların bağlı olduğu klitoris bölgesi de uyarılma başlayacak ve bir kadının zevk aldığı en hassas nokta daha fiziki bir temas olmadan etkileşime geçmeye başladığını gözlemleyebileceksiniz. Cinsel sağlık ilaçları sitemiz de en uygun koşullar da kadınların hizmetine sunulmaktadır.

Kadının zevk kanallarına bağlı olan göğüs uçlarında sertleşmesi gözlemlediğinizde ürünün etkileri en yüksek halini almış demektir. Tek yapmanız gereken sizi memnun edecek kadının ilişkinin başlaması ile seks için en iştahlı ve şehvetli halinin tadını çıkarmak  olacaktır. Bu ürün sadece ilk ilişki için baştan çıkarma amaçlı değil aynı zamanda ilişki halinde olduğunuz ancak ilişki süreniz ve performansından memnun olmadığınız kadınlar içinde kullanın. İlk kullanım da  aradaki farkı daha iyi gözlemleyebileceksiniz.

Green bayan azdırıcı damla 'nın yararlarından saymaya devam edecek olursak ilişki sırasında kadının soğuk ve isteksiz olması gerekli hormonların salgılanmasını önler. Bunun için acı ve ağrıyı azaltacaktır. Ancak Cinsel Uyarıcı Damla 'nın kullanımıyla beraber Bu tür sorunların ortadan kalkması için libido seviyesini arttırmaktadır. Bir kadının zevk alabileceği bütün alanlar için hassasiyet derecesinde zevk alımı başlayacaktır.

Isınan vajina ve Uyarılan klitoris bölgesinden sonra salgılanan libido hormonuyla beraber kadının vajina bölgesinde zevk suyu oranı fazlasıyla artacağı için alınan zevkte aynı oranda artacaktır. Bir kadını sadece ilişkiye ikna etmek kadar  ilişki sonrasında unutulmayacak bir gece olması için orgazm önemli bir noktadır. Böyle olduğu için sizin partneriniz için yapmış olduğunuz her fiziksel etkileşim normal bir ilişkiye nazaran  kat be kat orgazm olarak dönecektir. Bu ürünün kullanımı ile beraber sadece ilişki için yaralarını değil o anda üretilmeye başlanan endorfin hormonu ile kadının mutluluk durumu üst seviyelere doğru tırmanacağına garanti veriyoruz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar