WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

9 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Geciktirici Hap Erken Boşalma Tedavisi Ürünleri

Geciktirici hapGeciktirici haplar çeşitli dozlarda, şekillerde ve markalar altında erken boşalmayı geciktirmek için üretilmiş olan cinsel performans artırıcı ürünlerdir. Erken boşalma problemi tedavisi kapsamında üretilmiş olan, reçeteli ya da reçetesiz alınabilecek yüzlerce geciktirici hap türü bulunmaktadır. Bu ürünler günümüzde erken boşalmanın giderilmesine en sık tercih edilen ürünlerdir ve milyonlarca erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Erken boşalmayı geciktiren haplar yalnızca erkeklere özel olarak üretilmiştir ve kadınlarda herhangi bir etki göstermezler. Geciktirici haplar tamamı uzmanlar tarafından üretilmiş olan oldukça etkili ürünlerdir. Erkeklerin erken boşalma tedavisindeki 1 numaralı tercihi olan bu ürünler içeriğindeki etken maddeler sayesinde ilişki süresini ciddi oranda uzatabilmektedir.

Erken boşalma sorunu hepimizin bildiği gibi cinsel ilişkide erkeğin normale göre çok daha kısa bir sürede boşalması durumudur. Aşağı yukarı her erkek cinsel hayatının belli başlı dönemlerinde bu rahatsızlıkla karşı karşıya kalmaktadır. Zira genç ya da yaşlı fark etmeksizin her yaşta meydana gelebilen bu rahatsızlık erkeklerde en sık görülen cinsel bozuklukların başında gelmektedir.

Eğer cinsel ilişkilerinizde erken boşalma yaşıyorsanız verimli bir performans göstermeniz mümkün değildir. Bu durum özellikle düzenli cinsel hayata sahip olan erkekler için çok ciddi bir problemdir. Erken boşalmanın meydana gelmesi kişinin özgüvenini kaybetmesine ve neden erken boşalıyorum gibi sorular sormasına yol açar.

Erken boşalma geciktirici haplarErken Boşalma Nedenleri

Erken boşalma nedenlerine fiziksel ve psikolojik olarak birçok örnek verilebilir. Yoğun stres, zihinsel yorgunluk, negatif düşünceler, bunalım, depresyon ya da ilişki öncesinde heyecan gibi durumlar psikolojik olarak erken boşlama nedenlerine örnek gösterilebilir. Fiziksel olarak ise cinsel deneyimsizlik, bazı hastalıklar, düzenli olarak kullanılan bazı ilaçlar, hormonlarda yaşanan değişiklikler ya da yaş ilerlemesine bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda meydana gelen azalmalar erken boşalmayı tetiklemektedir.

Bu ve bunlar gibi nedenlerden dolayı erken boşalma yaşayan erkeklerin en sık başvurduğu yöntemlerde geciktirici hap etkileridir. Geciktirici haplar içeriğindeki yoğun etken maddeler sayesinde erken boşalmayı doğal yöntemlerle etki süresi boyunca ortadan kaldırmaktadır. Eğer sizde cinsel ilişkilerinizde erken boşalıyor ve dilediğiniz performansa bir türlü ulaşamıyorsanız bu durumu kesinlikle göz ardı etmeyerek geciktirici hap etkilerinden faydalanmalısınız.

Geciktirici Hap Ne İşe Yarar?

Geciktirici hap etkileri tamamen erken boşalma probleminin tedavisine yöneliktir. Erken boşalmayı geciktirmek için erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan birçok geciktirici hap çeşidi bulunur. İçeriğine ve etkisine bağlı olarak geciktirici tabletler etki süresi boyunca erken boşalmanın giderilmesi ve kişinin uzun soluklu birliktelikler yaşamasını sağlar.

Güncel olarak ülkemizde yüzbinlerce kişi tarafından düzenli olarak kullanılan birçok geciktirici tablet çeşidi bulunmaktadır. Geciktirici tabletler erken boşalmayı kişi vücuduna herhangi bir zarar vermeden doğal yönetmlerle gidermektedir. Genellikle bitkisel karışımların da etkisiyle bu ürünler süreç içerisinde kişiye kesinlikle herhangi bir zarar vermez ve ciddi bir probleme yol açmaz.

Ancak elbette ki bu noktada geciktirici hap yan etkilerini en aza indirgemek adına bu ürünler mutlaka kullanım talimatlarına uygun olarak tüketilmelidir. Uzman doktorlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olan geciktirici tabletler ilgili Bakanlıklar tarafından da onaylı olarak satışa sunulur.

Geciktirici Hap Etkileri

Geciktirici tabletler kullanımından yaklaşık 45 – 50 dakika sonrasında etkisini göstermeye başlar. Kullanımın akabinde vücuttaki kan dolaşımını hızlandıran bu tabletler penis çevresindeki kan akışını hareketlendirmektedir. Penis ucundaki sinirlerin rahatlamasını sağlayarak vücut direncini artıran geciktirici tabletler cinsel uyarılma esnasında etkisini gösterir. Bu etkileriyle bünyeyi güçlendiren geciktirici haplar cinsel ilişki sırasında erkeğin boşalma refleksini kontrol etmesini ciddi oranda kolaylaştırarak ilişki süresini artırmaktadır.

Genellikle kan dolaşımını hızlandırması nedeniyle sertleşmeye de iyi gelen bu ürünler erkeklerde temel olarak performansı artırmada kullanılır. Geciktirici haplar spreyler ve kremlerin aksine peniste herhangi bir uyuşukluk hissi meydana getirmez. Daha çok bünyeyi güçlendirerek geciktirici etki gösteren bu ürünler sertleşmeyi de kesinlikle zorlaştırmamakta aksine kan pompalanmasını arttırdığı için sertleştirici etki de göstermektedir.

Geciktirici Hap İçeriği

Geciktirici tablet içeriğinde genellikle yoğun miktarda Sildenafil, Tadalafil ya da Vardenafil gibi etken maddeler barındırmaktadır. Ürün içeriğinin etken maddesinin hangisi olacağı tamamen tercih ettiğiniz ürüne bağlı olarak değişir. Elbette ki bu etken maddelerin dışında geciktirici tabletler içeriğinde erken boşalmayı geciktiren bitki köklerinden üretilmiş olan doğal karışımlar ile birtakım vitaminlerde barındırmaktadır. Bu şekilde geciktirici hap içeriği dengelenmiş ve tamamıyla sağlıklı bir hale getirilmiştir.

Etken maddeleri dışında geciktirici haplar bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermez. Bakanlık tarafından da onaylanarak satışa sunulan bu ürünlerin kullanımında sakıncalı herhangi bir durum bulunmamaktadır. Elbette ki belli başlı birtakım durumlarda kullanım öncesinde doktora danışılması gerekir. Bu durumlar içinde kullanacağınız ürünün kullanım talimatlarını mutlaka incelemeniz tavsiye edilir.

Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

Geciktirici hapların kullanımı çok kolaydır. Genellikle geciktirici tablet kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık 45 – 50 dakika kadar önce yapılır. Kullanımda 1 adet geciktirici hapın bol suyla beraber tüketilmesi yeterli olacaktır. Tüketimde alkol ya da asitli içeceklerin beraber şekilde kullanılması geciktirici etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmez.

Ürüne bağlı olarak aç karna veya orta toklukta kullanılmaları önerilir. Kullanımın akabinde geciktirici hap etkisini yaklaşık yarım saat sonra göstermeye başlar. Geciktirici hap etki süresi ürüne ve kişinin bünyesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Geciktirici Hap Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günde genellikle bir adetten fazla kullanılması tavsiye edilmez talimatlarda belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkılmamalıdır. Geciktirici hap yan etkileri bakımından bünyeye bağlı olarak hafif baş ağrısı, yüzde kızarıklık ya da görmede bulanıklık gibi birtakım yan etkiler gösterebilir. Bu yan etkiler genellikle kısa süreli olmakta veya ürünün etki süresi bittiğinde ortadan kalkmaktadır.

Ancak uzun süreli geçmeyen yan etkiyle karşılaşırsanız en kısa sürede doktora başvurmanız gerekir. Bu tarz yan etkileri en aza indirgemek adına ürünü kullanım talimatlarına uygun olarak tüketmeniz gerekir. Kalp ve damar hastalarının, kronik rahatsızlığı olanların, düzenli ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin geciktirici tablet kullanımından önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Geciktirici Hap Fiyatları 2024

Geciktirici tablet fiyatları 2024 yılında kampanyalı ve uygun miktarlar ile resmi satış yetkisi olan internet sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Günümüzde ekstra ucuz fiyatlarla müşteri çekerek kayıtsız satış yapan birçok firma bulunmaktadır.

Dolandırıcılık ve sahtecilikten uzak durmak adına geciktirici tablet siparişlerinizde ekstra uygun fiyata satış yapan bunlar gibi sitelerden ve platformlardan uzak durmanız tavsiye edilir. Orijinal geciktirici siparişleriniz için bu ürünleri mutlaka resmi ecza depoları üzerinden satın almalısınız.

Sitemizde %100 orijinal geciktirici haplar bandrollü barkodlu, karekodlu ve prospektüslü olarak satışa sunulur. Geciktirici hap siparişleriniz anlaşmalı kargo firması üzerinden ülkemizin bütün şehirlerine gizli kargo içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Geciktirici hap satın alımlarınızda ortalama teslimat süresi 1 – 3 iş günü arasında değişir. Sizde kampanyalı ve ucuz geciktirici hap fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret ederek online satış hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Orviax 30 Kapsül Bitkisel Cinsel Destek
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Orviax Doğal Kapsül Orviax 30 Kapsül Bitkisel Cinsel Destek

Orviax 30 Kapsül Bitkisel Cinsel Destek Hapı

Orviax 30 kapsül erkekler için penis gelişimi ve cinsel performans artışı için özel bitkisel ilaç eczane bilgi ve sipariş sayfası

459,00
KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KLG Geciktirici Hap KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap

KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap

Klg 8 tablet geciktirici 8 tablet sertleştirici toplam 16 tabletten oluşan erkekler de erken boşalmayı önleyen cinsel güç artırıcı bitkisel hap

425,00
Usa Maxman Geciktirici Etkili Sertleştirici 12 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Usa Maxman Geciktirici Etkili Sertleştirici 12 Tablet

Usa Maxman Geciktirici Etkili Sertleştirici 12 Tablet

Maxman doğal tablet cinsel istek ve güç artırıcı ilaç online eczane satış sayfası

399,00
My Rxtar 650 mg 4 lü Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
My Rxtar My Rxtar 650 mg 4 lü Geciktirici Hap

My Rxtar 650 mg 4 lü Doğal İçerikli Geciktirici Hap

Erken boşalma çözümü için özel formül bitkisel geciktirici hap eczane satış sayfamızdan ürünü inceleyebilirsiniz.

299,00
Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra PE Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet

Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet Eczaneden Geciktirici İlaçlar

Erken boşalmanın çözümü için tamamen bitkisel içerikli yan etkileri bulunmayan doğal eczane ürünü

399,00
Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prematurex Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Erken boşalma ve sertleşme sorunlarına etkili çözüm sunan eczane tavsiye ürünü

599,00
Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül

Novagra geciktirici hap eczane bilgi tanıtım ve satış sayfamızdan ürün hakkın da bilgi sahibi olabilir geciktirici haplar sipariş verebilirsiniz

459,00
Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap

Çabuk boşalan erkekler için geciktiri hap çözüm ürünleri eczane güvenceli orijinal ürünler sipariş verin

399,00
Big Man Erken Boşalmaya Karşı Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Big Man Big Man Erken Boşalmaya Karşı Geciktirici Hap

Erken boşalmanın tedavisi için etkili geciktirici hap eczane satış

399,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 599

Diğer

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar