WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

57 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Geciktiriciler ile Erken Boşalmaya Son

Geciktirici ilaçlarDaha önce sunduğumuz birçok üründe aslında erken boşalmanın önüne geçilebildiğini gördük ve ne yazık ki halen daha ilişkilerinde mutsuz bir sona doğru giden erkek ve kadın bireyler var. Artık erken boşalmaya çözüm  olarak tıbbın ortaya çıkardığı ve en çok kullanılan orijinal ürünler ile buna engel olabilmek mümkün..Geciktiriciler bunun üretilmiş olan cinsel sağlık ürünleridir.

Geciktirici ürünler olan geciktirici hap, geciktirici sprey ve geciktirici kremler , kullanıldıklarında eşlerin arasındaki cinsel yaşam problemlerine son vermeye dayalı bir etkisi vardır. Eğer erken boşalma sizin işin de bir problem ise geciktiriciler kullanarak kısa sürede mutlu yaşam sırrını bulabilirsiniz.

Cinsel eylem başladıktan kısa süre sonra boşalmak , erken boşalma olarak adlandırılır ve genelde 2 dakika öncesinde olması bu teşhisi koymaya yeterlidir. İki partner de tatmin olmadığı için ilişkilerde pek de tavsiye edilen şey değildir beklemek ve kadere razı olmak.

Geciktirici Cinsel Ürünler

Erken boşalma tedavisiKimi zaman psikolojik , kimi zaman da biyolojik nedenler ile bu erken boşalma durumu yaşanabilmektedir. Erkeğin kendini kontrol edemediği o anda boşalma gerçekleşiyor ve ereksiyon süresinin kısa olması da kadınlar ile aralarında bir engel oluyor. Artık daha uzun sürmesini istediğiniz ilişkileriniz için kullanabileceğiniz mucizevi değeri olan geç boşalmayı sağladığı kanıtlanan geciktirici sprey ve geciktirici krem çeşitleri arasından birini seçip kullanabilirsiniz.

Daha kısa sürede etkisini göstermeye başlayan sprey ve kremleri kullanmanız öneriliyor etkileri daha kısa sürede ortaya çıktığından, anlık bir ilişki sürprizinde mağdur olmuyorsunuz. Birçok geciktirici hap çeşidi var ve etkisi sprey ve kremlere göre daha geç ortaya çıkacaktır. Gerektiği dozda kullanıldığında tüm cinsel ürünler gibi uyuşma sağlar ve geç boşalmayı tetikler.

Geciktirici Ürünlerin Özellikleri

 1. Dermatolojik onaylanmış, testlerden başarıyla geçmiş ürünlerdir.
 2. Gerektiği gibi uygulandıklarında bir yan etkileri yoktur, aşırı kullanımı ya da farklı bölgelere uygulanmaları tahriş ve yanma yaratabilir.
 3. Erkek üreme organında kan akışı hızlanır ve daha uzun süreli bir ereksiyon süreci yaşanır
 4. Sertleşme daha uzun sürer, erken boşalma önlenir ve cinsel birliktelik süresini 1 saate kadar uzatır.
 5. Düzenli kullanımı , erkeklerde erken boşalma tedavisi olarak ön plana çıkıyor.
 6. Erken boşalma ve iktidarsızlık sorununa çözüm.
 7. Afrodizyak etkisi ile kaliteli ve uzun süren bir ilişki sizi bekliyor.
 8. Erkek bireylerin kendine güveni artıyor, partnerler arasındaki ilişki problemleri ortadan kalkıyor.

Geciktirici Spreyler

En çok tercih edilen geciktirici ürünler, geciktirici sprey çeşitleri oluyor ve sebebi ise kullanımı pratik ve kolay olmasıdır. Yaklaşık 10 15 dakika öncesinde penis bölümüne uygulandığında birleşmeyi daha keyifli hale getirebiliyor. Etkiyi gösterdiğinde tam bir ereksiyon gerçekleşir, partnerinize duyacağınız ilgi de daha da artacaktır. Öne çıkan , en çok satan ve onaylı orijinal geciktirici sprey ürünleri ;

Viga 150000 Sprey

 • Almanya'dan ithal edilen bu ürün tamamen orijinaldir ve 35cl'lik özel hazırlanmış püskürtme şişesinde piyasaya sürülmüştür.
 • Kullanım miktarı, bireyin ihtiyacına göre ayarlanabilir.
 • Etkisini kısa sürede göstermesi sebebiyle erkeklerin en çok tercih ettikleri üründür.
 • İçerdiği E vitamini ile penis kısmını temizleyici etkiye de sahiptir.

Bu ürünü cinsel birleşmeden yaklaşık olarak 20 dakika öncesinde penisin kafa kısmına ve yumurtalığın kısmına 3 kez püskürterek kullanıyorsunuz. Birkeşme öncesi penis yıkanabilir ya da ıslak bir mendil ile temizlenebilir. Geçici bir sertleşme problemi yaşamak istemiyorsanız bir kullanımda 5 püskürtmenin üzerine çıkmamalısınız.

Viga 84000 Sprey

Erkeklere özel üretilmiştir

Yaklaşık bir saat sonra etkisi görülmeye başlar

İçerdiği bu etki film yıldızlarının bile tercih ettiği türdendir.

İlişki süresi tam 3 kata kadar artabilir

Kan akışını hızlandırır ve üst seviyede tutarak daha uzun süreli bir ereksiyon yaşanmasını sağlar.

Super Dragon Dooz 44000

Erken boşalma konusunda kesin çözüm olarak piyasaya sürülen super dragon dooz 44000 güvenilir ve orijinal bir üründür.

Kokusuz ve renksizdir.

Partneriniz kullandığınızı fark edemez.

Diğer ürünlere oranla daha fazla E vitamini içermektedir.

İçinde bulunan vitaminler sayesinde sertleşme sorununu giderir.

Birleşmenin 40 dk öncesinde penisin baş kısmına iki kez püskürtülerek kullanılır.  5 dakika aradan sonra tekrar bir püksürtme daha yapın. 30 dakika sonra penisi temizleyerek suyla veya ıslak mendille, ilişkiye girilebilir.

Geciktirici Kremler

Tamamen erkek ihtiyaçları üzerine piyasaya sürülen bu ürünlere ek olarak geciktirici kremler de bulunuyor. Ve işleyişleri tamamen aynıdır. En hızlı ve kolay etki gösteren ,spreylere oranla daha sıkça tercih edilmektedirler. Bu kremler etkilerini peniste ereksiyon olunması ile göstermeye başlarlar ve ereksiyon sayesinde daha uzun süren ilişki artık erken boşalma sorunu taşımaz.

Uzun süreli ve düzenli olarak kullanılması iktidarsızlık sorununun ve erken boşalmanın da önüne geçecektir. Yumurtalık bölgesine ve penis bölgesine bir fındık büyüklüğünde sürüp yedirebilirsiniz. Cilt iyice onu emecek ve 20 dk sonrasında yaşanacak bir ilişkiye hazır hale geleceksiniz.

Kremi kullandıktan sonra mutlaka ellerinizi yıkamalısınız.

Ellerinizin gözle temas etmemesi gerekir.

Geciktirici kremlerde öne çıkan ürünler şunlardır;

ERObyHOT Long Time Delay Cream

Avusturya'dan ithal ve orijinal bir üründür. Afrodizyak içerdiği için ilişkilerde zevki en üst seviyeye çıkarır. ön sevişmede veya ilişki ortası sevişmede fazlaca zevk alınması için tercih edilebildiği gibi soğutucu mentol ile de geciktirici ve uzun süreli ereksiyon sağlar. Cildi besler ve korur.

Porcodile Longtime Cream

Etken maddeleri tamamen doğal ürünlerden oluşmakta olan bu ürün 45 cl olarak satıldığı için uzun süre kullanılabilir. Özel yağları ile penis bölgesini besleyip koruyacaktır. İlişkinin 20 dk öncesinde kullanıp sap kısmına kadar yedirmelisiniz. Renksiz ve kokusuz olması bazen partnerlerin bunu fark etmesi durumunun önüne geçer.

 

Geciktirici Haplar

Temelde iktidarsızlık ve erken boşalma sebebi olan nitrik oksitlerin azaltılması amacıyla kullanılan bu geciktirici hap çeşitleri oldukça fazla. Her hastalık için bir hap varken cinsel hastalık sayılabilecek şeyler için de olmalı ama değil mi. Geciktirici hapların özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak ;

 • 45 dakikanın üzerinde cinsel ilişki süresi
 • Karşı cinse duyulan ilgi ve isteğin artışı
 • Uzun süreli ve tam ereksiyon
 • Birleşme sırasında yüksek performans

Yine diğer cinsel ürünlerin bazıları gibi uzun süreli kullanılması, düzenli kullanılması size kalıcı bir gecikme etkisi yaratır. Erken boşalmayı önlediği gibi iktidarsızlığın da önüne geçebilir. Öne çıkan haplar şunlardır  ;

Novagra 30 Kapsül 

Bitkisel içeriklidir, yan etkileri bulunmamaktadır. Günlük doz dışında kullanılması tavsiye edilmez. Erken boşalma ve iktidarsızlığı engeller böylece özgüveni arttırıcı bir etkisi vardır, çiftlerin arasında beraberliği daha heyecanlı ve mutlu kılar. Günde birkaç kez aç karnına alınabilir. Planlanan ilişkinin 1 saat öncesinde kullanılmalı ve bir bardak su ile kullanılmalı. Beraberinde alkol ya da bir yiyecek tüketilmemeli. Daha uzun (30 40 dakika) bir ilişki sunduğu gibi yüksek performanslara çıkmanızı sağlar.

QL36 Bitkisel Geciktirici

Tamamen bitkiseldir ve bilinen bir yan etkisi yoktur. Belirtilen dozda alınmalıdır. Gıda takviyesi olarak satışa sunulmuştur ve kutusunda 30 adet kapsül içerir. Her bir birleşme için  bir adet kullanılması önerilir. Etkisini daha geç gösterir ve bunun sebebi ise bitkisel ürün olmasıdır. İlişkiden yaklaşık olarak 3 saat öncesinde iki bardak su ile alınması önerilir. Bol su ile alınması etkisini çabuk göstermesi açısından iyidir. Önerilen doz aşılmamalı, alkolle tüketilmemelidir.

Geciktirici Ürünlerin Yararları

 1. Partnerlerin erken boşalma odaklı tartışmalarına son verilir
 2. Yüksek tatminlik seviyesi
 3. Birleşme süresini arttırır
 4. Afrodizyak içerir , böylece hazzı arttırır
 5. Uzun süreli ve düzenli kullanımda sertleşmeye ve iktidarsızlığa son verir
 6. Kaliteli bir cinsel yaşam sunar
 7. Özgüveni geliştirir
 8. İçeriğindeki vitaminler ve besleyici bazı yağlar ile cildi besleyip korur.
Hard On Sildenafil 130 mg 6 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Hot Hard On Sildenafil 130 mg 6 Tablet

Hard On Sildenafil 130 mg 6 Tablet

Erken boşalıyorum ne yapabilirim ya da sertleşme sorunum var çözüm nedir diyen erkekler için hard on 130 mg 6 tablet cinsel güç artırıcı hap

359,00
ERObyHOT Long Power Ereksiyon Marathon Spray
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero Aktif Power ERObyHOT Long Power Ereksiyon Marathon Spray

ERObyHOT Long Power Erksiyon Marathon Spray

Ero HOT  sertleştirici ve geciktirici sprey harici kullanım sağlamak isteyen hap kullanamayan erkekler için cinsel ereksiyonu güçlendiren eczane ürünü

925,00
ERObyHOT Long Power Marathon Geciktirici Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero Aktif Power ERObyHOT Long Power Marathon Geciktirici Cream

ERObyHOT Long Power Marathon Geciktirici Cream

ErobyHot İthal Yüksek kaliteli geciktirici krem ile cinsel ilişki süresini istediğiniz kadar uzatmanız mümkün geciktirici krem eczane fiyat kampanyamızdan yararlanın

850,00
Degra 100 mg 4 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Degra Degra 100 mg 4 Tablet

Degra 100 mg 4 Tablet Orijinal Ürün Kampanyalı Fiyat Avantajlarını Sakın Kaçırma! Barkodlu Karekodlu Eczane Güvenceli Degra Satın Al

Degra 100 mg eczane satış fiyatı sitemiz de kampanyalıdır orijinal degra hapı barkodlu ve karekodlu ürün bilgi ve sipariş sayfası

649,00
Orviax 30 Kapsül Bitkisel Cinsel Destek
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Orviax Doğal Kapsül Orviax 30 Kapsül Bitkisel Cinsel Destek

Orviax 30 Kapsül Bitkisel Cinsel Destek Hapı

Orviax 30 kapsül erkekler için penis gelişimi ve cinsel performans artışı için özel bitkisel ilaç eczane bilgi ve sipariş sayfası

459,00
Maxman 9 Tablet Performans Hapı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Maxman 9 Tablet Performans Hapı

Maxman 9 Tablet Performans Hapı

Maxman 9 doğal tablet geciktirici ve sertleştirici etkili cinsel gücü artıran ilaç eczane online satış sayfası

399,00
Maxman 4 Kapsül Geciktirici ve Sertleştirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Maxman 4 Kapsül Geciktirici ve Sertleştirici Hap

Maxman 4 - 12 Kapsül Geciktirici ve Sertleştirici Hap

Maxman 4 cinsel performansı artıran doğal 12 kapsül ve yanın da 12 adet geciktirici bitkisel top ürünleri eczane satış sitemizden satın alabilirsiniz

399,00
Lifta 5 mg 28 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lifta Lifta 5 mg 28 Tablet

Lifta 5 mg 28 Tablet

Lifta 5 mg 28 tablet tadalafil içerikli erkekler de iktidarsızlık tedavisi ürünü lifta eczane fiyat kampanyalarıyla sitemiz de orjinal olarak online sipariş verebilirsiniz

1.150,00
KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KLG Geciktirici Hap KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap

KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap

Klg 8 tablet geciktirici 8 tablet sertleştirici toplam 16 tabletten oluşan erkekler de erken boşalmayı önleyen cinsel güç artırıcı bitkisel hap

425,00
Usa Maxman Geciktirici Etkili Sertleştirici 12 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Usa Maxman Geciktirici Etkili Sertleştirici 12 Tablet

Usa Maxman Geciktirici Etkili Sertleştirici 12 Tablet

Maxman doğal tablet cinsel istek ve güç artırıcı ilaç online eczane satış sayfası

399,00
Tiger King Bitkisel Cinsel Performans Hapı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tiger King Bitkisel Cinsel Performans Hapı

Tiger King Bitkisel Cinsel Performans Artırıcı Doğal Hap Eczane Satış

375,00
Süper Kamagra Hap 100 mg
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Hap Süper Kamagra Hap 100 mg

Süper Kamagra Hap 100 mg

Erkek cinsel sağlık sorunlarının giderilmesi için kullanımı aktif olarak önerilen orjinal süper kamagra 100 mg hap eczane sipariş sayfası

299,00
Sildegra 100 mg
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Sildegra Sildegra 100 mg

Sildegra 100 mg

Sildegra 100 mg eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olarak satış yapılmaktadır ürünümüz orijinal barkodlu karekodlu sildegra hapıdır.

649,00
Red Cialis Viagra 200 mg 10 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cialis Tadalafil Red Cialis Viagra 200 mg 10 Tablet

Red Cialis Viagra Bitkisel Destekli 10 Tablet

Erkekler de sertleşme sorununa çözüm sunan en etkili ereksiyon hapları arasın da sayılan doğal içerikli ürün

399,00
QL36 Doğal 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
QL36 Doğal 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici Hap

QL36 Doğal 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici Hap Gıda Takviyesi

QL36 doğal cinsel performans artırıcı ilaç eczane satış ve ürün bilgilendirme sayfası

1.599,00
Porsche 130 mg Geciktirici ve Sertleştirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Porsche 130 mg Geciktirici ve Sertleştirici Hap

Porsche 130 mg Geciktirici ve Sertleştirici Etkili Hap

Porsche erkekler de rastlanan cinsel sağlık sorunlarının çözümü için geliştirilen çok etkili geciktirici ve sertleştirici ilaç eczane satış sayfası

299,00
Plant Viagra Yeşil Yaprak Doğal Viagra
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eczacıbaşı Viagra Plant Viagra Yeşil Yaprak Doğal Viagra

Plant Viagra Yeşil Yaprak Bitkisel Takviye Doğal Viagra

Plan vigra olarak da bilinen bitkisel içerikli yan etkileri olmayan doğal cinsel güç artırıcı ilaç eczane satış sayfası

375,00
VigRX Cinsel Güç Arttırıcı Doğal 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
VigRX Cinsel Güç Arttırıcı Doğal 30 Kapsül

VigRX Cinsel Güç Arttırıcı Doğal 30 Kapsül Cinsel Destek Hapı

Penis büyütmek ve cinsel gücü artırmak için kullanımı tavsiye edilen tamamen doğal içerikli yan etkileri olmayan performans artırıcı kapsül

599,00
Vigrande 100 mg 4 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Vigrande Vigrande 100 mg 4 Tablet

Vigrande 100 mg 4 Tablet Orijinal Eczane Ürünü

Vigrande 100 mg eczane fiyatı sitemizde kampanyalıdır orijinal barkodlu karekodlu olarak viagrande sipariş verebilirsiniz.

649,00
Vigour 300 mg Doğal Cinsel İlaç
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Vigour Vigour 300 mg Doğal Cinsel İlaç

Vigour 300 mg Doğal 30 lu Cinsel İlaç

Doğal yollardan cinsel performansı artırmak isteyen erkekler için yan etkileri olmayan tamamen bitkisel içerikli en etkili sertleştirici ereksiyon hapları eczane satışı

475,00
Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Tablet

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Tablet Doğal Cinsel İlaç

Erkekler için cinsel perforfmansı x5 kat yükselten en etkili cinsel güç artırıcı haplar arasın da bulunan doğal ürün

599,00
Viagra Super Active 100 mg 30 Performans Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Pfizer Viagra Viagra Super Active 100 mg 30 Performans TabletViagra Super Active 100 mg 30 Sertleştirici Performans Tablet

Viagra fiyat eczane satış sitemizde kampanyalı olarak sunulmakta olup orijinal viagra hapları eczane güvenceli online sipariş verebilirsiniz.

699,00
Vega 100 mg 4 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Vega 100 mg Vega 100 mg 4 Tablet

Vega 100 mg 4 Tablet Orijinal Geciktirici ve Sertleştirici Hap

Vega 100 mg eczane fiyat fiyat kampanyalarımızdan en ucuz fiyatı ile orjinal vega 100 tablet sipariş verebilirsiniz.

299,00
My Rxtar 650 mg 4 lü Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
My Rxtar My Rxtar 650 mg 4 lü Geciktirici Hap

My Rxtar 650 mg 4 lü Doğal İçerikli Geciktirici Hap

Erken boşalma çözümü için özel formül bitkisel geciktirici hap eczane satış sayfamızdan ürünü inceleyebilirsiniz.

299,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

299 1599

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar