WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni

Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla

EK-3159

Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Azdırıcı Etkili Damla En Etkili Bayan Azdırıcı Damla Eczane Satış Sayfası

375,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Cinsel Uyarıcı Damla

Bayan azdırıcı cinsel damlaCantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla ile en büyük aşklar ve en önemli cinsel tecrübeler sizi bekliyor. Öncelikle güvenli olarak sitemizden alışveriş yapabilirsiniz ve Cantharis D6 cinsel istek artırıcı afrodizyak damla için istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Bir erkeğin bir kadını etkilemek için kullanabileceği en büyük silahı olarak görülen Afrodizyak en doğal haliyle aşk iksiri yada aşk sarhoşluğu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Afrodizyak temel olarak kadınlarda en temel arzuların ve bastırılmış isteklerin dışa vurmasını sağlayan bir aşk ilacıdır. Bir kadının Afrodizyak kokusuyla bile en temel etkileri gösterirken afrodizyağın direkt vücuda alınması sonucu ortaya çıkacak olan görüntü bir yırtıcının kafesinden salınması ile aynı olacaktır. Çünkü bir kadın bir erkekten daha fazla bastırılmış yada içerisinde kalan arzulara sahiptir.

Afrodizyağın etkileri bir yana birde buna İstek Arttırıcı Damla eklendiğinde bir kadın ile bir erkeğin yaşayacağı en aşk dolu ve en fantastik cinsel ilişki artık sizinki olacaktır. Şişe içerisinde sizin için gerçek bir aşk büyüsü yatarken kadınları etkilemek sizin için ne kadar zor olabilir ki. Bir kadının bu ürünü tüketmesi halinde sizin etki alanınıza girmesi kaçınılmaz olacaktır.

Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla

Daha önce hiç bir şekilde ilişkiniz olmayan yada daha ilk kez tanıştığınız birisini anında etkiniz altına almanın en kolay hobiniz olduğu bir dünya hayal edin ve sakın olmaz demeyin. Çünkü Cantharis istek artırıcı afrodizyak damla sayesinde bu gerçekleşmesi doğal bir durum. Anlattığımız bu dünyaya girmek için kadının bu üründen sadece 5 - 7 damla kadar tüketmesi yeterli. Bunun olması halinde girmesi en kolay ama içerisinde en büyük arzularınızı tatmin ettiğiniz dünyanın kapıları ardına kadar açılmış olacaktır.

Bu zamana kadar yaşamış olduğunuz en büyük aşkınızı ve ilişkinizi size unutturacak ürünümüz ilk denemenizden sonra sizin en iyi dostunuz olacaktır. Bir kadını etkiniz aldığınızda odaklandığı tek birey siz olacaksınız ve gördüğü en yakışıklı yada karizmatik insan olacaksınız. Sizinle bir ilişki yaşamak onun en büyük hayali arasında yer alacaktır. Sizden gelecek cinsel davet onun için bir duygu dolu ve sıcak bir ödül olarak görülecektir. Ve kendi arzularına tercüman olduğunuz için size olan aşkı tamamlanacaktır.

Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla 'nın Yararları

Bir kadının bu ürünü tüketmesi halinde ilk etki Afrodizyak tarafından gözlemlenerek duygu durumu artarak size olan aşk ve sevgi gibi bir ilişki için en önemli duyguları da artacaktır. Kadınların duygusal beyin kısımlarının daha çok baskın olduğunu biliyoruz. Buna göre bir kadının kontrolü hiç bir sınır yada baskı olmadan direkt olarak aşk ve cinsel ilişki duygularına aktarıldığında artık hiç bir şey yapmadan bir ilişki sahibi olduğunuz ve bu ilişkinin tüm kontrolü sizin elinizde olacak.

Kadınların Cantharis D6 bayan azdırıcı istek artırıcı afrodizyak damla ile kendinize aşık etmiş oldunuz. Ancak daha bitmedi çünkü fiziksel etkileri de bu ilişkiye dahil olmak üzere. Ürünün kullanımından 20 - 30 dakika sonra Afrodizyak etki alanını genişletip kadınların Limbik sistem adındaki kısım da feromonlarca uyarılır. Bu duruma binaen cinsel arzuların biyolojik hormonu olan libido salgılanması ve libido salgılanmasının devamlılığını garantilemiş olur. Libido salgılanması hem Afrodizyak hem de ürünün Bayan İstek Artırıcı özellikleri ile iki kez desteklenmiş olur.

Salgılanan libido vücut içerisinde kadınların zevk adlığı ve zevk kanallarına bağlı olan damarlarını genişleterek orda ki kan akışını hızlandırmaktadır. Bu da zevk duyularını ısındırarak uyarmasına sebep olmaktadır. Uyarılan zevk kanalları hassaslaştığı için artık size bakarken bile zevk duymaya başlayacaktır. Aynı etkiler cinsel ilişkiye ön hazırlık olarak kadının vajina ve göğüslerinde de görülmektedir uyarılan vajina ve yükselen libido ile birlikte ısınmış ve ıslanmış olacaktır.

Cinsel Hayata Yeni Bir Sayfa

Bu durumda vajina kuruluğu gibi olumsuz etkiler ortadan kalkacaktır. Cinsel ilişki sırasında vajinada ağrı yada acı çekme gibi olumsuz etkiler ise vajina içindeki kanalların genişlemesi sayesinde zevk alımı artacak ve olumsuz etkiler son bulacaktır. Ayrıca Kadının her zevk alan duyu organı hassasiyet derecesinde olduğu için göğüs uçarına dokunmanız bile Partnerinizi orgazm etmeye yetecektir.

Bu ürün içerdiği vitaminler ve mineraller ile cinsel ilişki sırasında adrenalin salınımı uygulandığı için yorgunluk gibi bir etken 3 - 4 saat boyunca yaşamayacaksınız. Cantharis D6 İstek Artırıcı Afrodizyak Damla aşk iksiri tadındaki bu karşı konulmaz etkilerine birinci gözden şahit olmak için hiç bir engeliniz bulunmamaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar