WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni

QL36 Doğal 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici Hap

EK-3203

QL36 Doğal 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici Hap Gıda Takviyesi QL36 doğal cinsel performans artırıcı ilaç eczane satış ve ürün bilgilendirme sayfası

1.599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

QL36 Doğal 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici Hap Bitkisel Destek

QL36 doğal 30 kapsül geciktirici ve sertleştirici hap yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli bir cinsel performans arttırıcıdır. Erkeklerde temel olarak erken boşalma ve Erektil Disfonksiyon yani sertleşme sorununun giderilmesi doğrultusunda kullanılan QL36 hap içeriğinde tamamen doğal bitki karışımları barındıran %100 organik bir gıda takviyesidir.

Erken boşalma ve ereksiyon sorunu günümüzde erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları problemlerdir. Kişileri cinsel anlamda ilişkiden uzaklaştıran ve verimsiz performans sergilemesine neden olan bu rahatsızlıklar her yaşta meydana gelebilecek olan problemlerdir.

Genel olarak cinsel işlev bozukluğu adı verilen bu rahatsızlıklar tedavi edilmediği takdirde kişinin cinsel hayatını kâbusa çevirerek verimsiz ve keyifsiz birliktelikler doğurmaktadır. Özellikle sağlıklı bir cinsel hayata sahip olan çiftler için erkeğin karşılaştığı bu rahatsızlıklar büyük bir sorun haline gelmekte ve kişilerin birbiri arasındaki ten uyumunu kaybetmesine neden olmaktadır. Bu kapsamda erken boşalma ve ereksiyon sorunu tedavisi kesinlikle ihmal edilmemesi gereken oldukça ciddi rahatsızlıklardır.

Neyse ki QL36 geciktirici hap etkileri sayesinde günümüzde erken boşalma tedavisi oldukça kolay bir hal almıştır. Aynı zamanda QL36 ereksiyon sağlayıcı etkisi sayesinde sertleşme sorununda giderilmesini sağlayarak kişiye muhteşem bir cinsel performans kazandırmaktadır. Ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olarak uzun yıllardır satışı gerçekleştirilen QL36 geciktirici sertleştirici 30 kapsül içeriğinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi barındırmayan tamamen doğal bir ilişki desteğidir.

QL36 Hap Geciktirici Ve Sertleştirici Hap Nedir?

QL36 Hap yüksek etkileri sayesinde cinsel ilişki sırasında meydana gelen ereksiyon sorunu ve erken boşalma rahatsızlıklarının giderilmesini sağlamaktadır. Erken boşalma sorunu ilişki sırasında normale göre çok daha kısa bir sürede orgazm olma durumudur. Ereksiyon sorunuysa, peniste ilişki için gerekli olan sertliğin elde edilememesi ya da uzun süre boyunca korunamamasına verilen isimdir. Bu rahatsızlıklar erkeklerin cinsel hayatlarındaki en yaygın problemlerdir ve günümüzde dünya çapında milyonlarca kişi ilişkilerinde bu problemlerle karşı karşıya kalmaktadır.

Yapılan araştırmalar sonucunda ülkemizde 40 yaşını aşkın erkeklerin yarısından çoğunun cinsel ilişkilerinde erken boşalma ya da ereksiyon sorunuyla karşılaştığı tespit edilmiştir. Bu rahatsızlıkların tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan birçok ürün bulunmaktadır. QL36 sertleştirici hap erken boşalma ve ereksiyon sorununun giderilmesinde uzmanların 1 numaralı tavsiyesidir. İçeriğindeki yoğun Tadalafil etkisi sayesinde peniste çok güçlü bir ereksiyon meydana getiren bu ürün ilişki süresini de ciddi anlamda uzatarak kişiye muhteşem bir cinsel performans kazandırır. Cinsel sağlık ürünleri için en doğru adres te olduğunuzu unutmayın.

QL36 Hap Etkileri Nelerdir?

 • Vücuttaki cinsel dürtüleri harekete geçirerek güçlü bir libido artışına neden olur ve cinsel isteği maksimuma çıkarır
 • Penise kan taşıyan damarların esnek bir hal almasını sağlayarak bu damarlar üzerinden penise bol miktarda kan ulaşımının gerçekleşmesine yol açar
 • Penisteki kan dolaşımını hızlandırarak çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon meydana getirir ve sertleşme sorununu giderir
 • Peniste meydana getirdiği uzun süreli ereksiyon sayesinde erken boşalma sorununu etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırır ve uzun soluklu birliktelikler sağlar
 • Vücut direncini arttırarak cinsel gücü doruk noktasına çıkarır
 • Sperm sayısını ve kalitesini arttırır ve bu nedenle çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tarafından yaygın olarak tercih edilir

QL36 Geciktirici Sertleştirici Hap Nasıl Kullanılır?

QL36 hap kullanımı oldukça kolay ve kısa süreli bir işlemdir. QL36 ereksiyon hapı cinsel ilişkiden ortalama bir saat kadar önce kullanılmalıdır. Kullanımda bir adet QL36 hapın bir bardak suyla beraber tüketilmesi gerekmektedir. Alkol ya da asitli içeceklerle beraber tüketilmesi QL36 kapsül etkisini azaltabileceğinden dolayı üretici firma tarafından tavsiye edilmemektedir.

Gün içerisinde yalnızca bir kapsül olacak şekilde kullanılmalı ve doz aşımından mutlaka uzak durulmalıdır. Kronik hastalığı veya kalp ve damar rahatsızlığı olanların, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki erkeklerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir.

QL36 Geciktirici Hap Satış

QL36 geciktirici ve sertleştirici hap satışları yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Orijinal QL36 hap eczane garantili ve bandrollü olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. QL36 geciktirici hap siparişleriniz sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. QL36 geciktirici hap fiyatı açısından uygun ve kampanyalı fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde kampanyalı fiyatlardan faydalanarak QL36 sertleştirici hap siparişlerinizi gerçekleştirebilir ve verimli birliktelikler yaşayabilirsiniz.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar