WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Golden Lovita Damla
Golden Lovita Damla

Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla

EK-3168

Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla Eczane Bilgi Gold fly cinsel uyarıcı damla bayan azdırıcı damlalar içerisin de en çok tercih edilen eczane tavsiye ilaçları arasındadır.

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla Orijinal Ürün Satış

Azdırıcı afrodizyak damlaKullanımı kolay ve etkileri ile birlikte doğal zevklerinizi yaşamanız için gerekli bütün ihtiyaçlarınızı sizleri düşünerek üretildi. Tüm eksikleri sizin yerine tamamlayan  Gold Fly cinsel uyarıcı damla ile artık Cinsel ihtiyaçlarınızda hiç bir zevk noktası ulaşılamaz olmayacak.  Öncelikle güvenli olarak cinsel eczane sitemizden alışveriş yapabilirsiniz ve Gold Fly kadın uyarıcı damla için istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Bir erkeğin bu ürün ile beraber bir kadını daha rahat bir şekilde cinsel ilişkiye yöneltmesi ve bu ilişkide rahat bir şekilde kadının zevk kanallarına zorlanmadan uyarmasını sağlayarak orgazm olabilmesini sağlamaktır. Bir kadınında Uyarıcı Damla ile birlikte kendi yaşamış olduğu fiziksel yada psikolojik olan olumsuz etkilerden kurtularak ortadan kaldırır.

Rahat bir şekilde cinsel birleşmenin tadını çıkarmak ve kendisine yeni deneyimler katarak aynı zamanda partnerine de aynı deyimleri sunarak zevkin doruk noktalarını keşfedebilmek için kullanır. Cinsel ilişkide zevk ortak payda olmalıdır. Bir kadının yada erkeğin geride kalması tam olarak bir birleşme sayılmaz ve kendisi mutlu olan bir kadın asla partnerini geride bırakmak istemeyeceği için mutluluk paylaşılmış olacaktır.

Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla

Ağız yoluyla kullanılan ve tercihen içeceklere karıştırılarak içilebilen Gold Fly bayan azdırıcı damla 'nın kadınların cinsel dürtülerini uyaran. Kadınların cinsel ilişki için tüm zevk kanallarını aktif hale getirerek zevk alımını arttırarak orgazm olma imkanı sunar. Ürün daha nice mutlulukları ulaşılabilir kılmak gibi bir çok konuda destek sunması ile Cinsel ilişki için en büyük destekçiniz olmaktadır.

Normal bir ilişkide en önemli ilk üç sırada cinsel hayat gelmektedir. Bu konuda zorluk yaşayan veya daha önce yaşadığı için bunu ilişkisine yansıtan kadınların bu ve daha bir çok zorluğu atlatması için özel olarak üretilmiştir. Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla kullanımından sonra arkanıza bakmayacağınız ve pişman olmayacağınız bir yola girmişsiniz demektir.

Sizi çok önemli deneyimler ve Partnerinizin yada kendinizin hiç olmadığı kadar şehvetli yönleri ile karşılaşacaksınız. Hayatınızın en eğlenceli saatleri başladıktan sonra yapmanız gereken tek şey doya doya keyfini çıkarmak ve her kullanımınızda bu keyifli saatlere yenilerini belki daha güzellerini eklemek olacaktır.

Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla 'nın Yararları

Erkekler için kadınları baştan çıkarmak ve konuyu uzatmadan cinsel ilişkiye bağlamanın en kolay yoludur. Kadınlar içinse cinsel ilişki sırasında yaşanacak en doğal yollardandır. Zevklerin en yüksek noktalarında gezmenin en doğru yolu olarak kullanılan Gold Fly Cinsel Uyarıcı Damla sizleri de memnun ederek görevini başarı ile tamamlayacaktır. Ürünün Kullanımından sonra 15 - 30 dakika içerisinde etkileri vajinadaki zevk kanallarını ve damarlarını uyararak başlamaktadır.

Bu etkiler bir birine bağlı reaksiyonlar olarak vajinadaki sıcaklık artacaktır. Vajinadaki kuruluk gibi sorunların giderilmesi için sulanması da en büyük etkilerinden bir tanesidir. Kadınların cinsel birleşme için fiziki olarak cinsel birleşmeye hazır olduğunu belirttik. Ancak bir kadının arzularını dahil etmeden cinsel ilişki için tam hazır olması beklenemez. Bu durumda uyarılan hormonlar ve zevk kanallarına bağlı libidonun salgılanması gerçekleşmektedir. Libido bir kadının cinsel birliktelik için en önemli arzularını, şehvetlerini ve hayal bile edemeyeceğiniz bastırılmış duygularını taşıdığı bir hormonal salgı çeşididir.

Kadınların cinsel ilişki için önyargılı yada yaşadıkları soğukluğun aşılması artık tamamlanmış olup utangaçlık ve korku gibi gibi duyguların bastırılması da aradan çıkmaktadır. Bu durumda sizler için açılan zevk kapısının değerini anlayabilirsiniz. Cinsel ilişki başladıktan sonra durmamanız ve arkanıza bakmadan gecenizin tadını çıkarmanız için adrenalin salgılanması tetiklenir.

Cinsel ilişki sırasında size fiziksel bir engelin çıkması sizler için engellenmiş olur. Bu deneyimin tek seferlik olmaması ve devamlılığın sağlanması için hormonlar çalışır. Bir kadının cinsel ilişki sonrası memnuniyetinin artması için mutluluk hormonu olarak adlandırılan Endorfin hormonunun salgılanması da sizin Gold Fly bayan cinsel uyarıcı damla 'nın en büyük iyiliklerinden olacaktır.

Sizlerin ilişkileriniz için bırakmak istemeyeceğiniz ve sayılan etkilerin hepsini tecrübe ettikten sonra her kullanımda daha da alışacağınız bu ürün bir kadının en şehvetli yanlarını gördükten sonra sadece sizlere vaat ettiklerini değil fazlasını da verdiğini ilk elden gözlemleyebileceksiniz. Yapılan araştırmalara uyarıcı damlalar erkekler kadar kadınlarında hak ettikleri hazzı almak için tercih ettikleri en doğal çözümlerden biri olduğu ortaya konulmaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar