WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Spanische Fliege
Spanische Fliege

Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla

EK-3142

Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla Cinsel İlaç Bayan azdırıcı damla ürünleri kadınlar da cinsel soğukluk tedavisi ve ilişkiden alınan zevki yükseltmek için tavsiye edilen cinsel sağlık ürünleridir.

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla Eczane

Bayan azdırıcı damlaSpanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla diğer tüm kadınlara özel afrodizyak içerikli damlalar ile aynı işlevi görür ve kullanımı 5 10 damla olarak belirlenmiş olup 50 kullanımlıktır. Kadınların ve erkeklerin birlikte olmaktan en çok keyif aldıkları anlardan biridir cinsel birliktelik ve bu bakımdan azdırıcı damla satış oranı bir hayli arttı.

Elbette kadınlar ve erkekler ilişkiden maksimum keyif almayı amaçlıyorlar bu anlamda daha fazlasını isteyen her birey bu tür tıbbi müdahaleler deneyebilirler. Cinsel gücü tam olarak ortaya çıkaran ve istekli olmalarını sağlayan özel Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla Almanya menşei olan ve reçetede toplamda 13 dilde tercümesi yapılan bir damladır.

Bazı kadınlar cinsel birleşmeye karşı duyarsız kalabilirler, tat alamadıkları gibi bu ilişkiyi yaşamayı bile arzulamadıkları olur. Ancak ilişkilerinde bu durum daha önce yaşanmadığından bu tür bir damla takviyesine ihtiyaç duyabilirler. Kadınların birleşme için hormonlarını tamamen üst seviyeye çıkartır.

Arzuları uyandıran bu ürünle kadınsı duygular artık açığa çıkacağı için cinsel ilişki için tam olarak beklediğiniz hazır hale geleceksiniz. Yaşamaya değer nadir anlardan olan seks için bu denli bir sorununuz var ise ortadan kaldırmak adına denenebilecek mükemmel yöntemlerden birisi de azdırıcı damla kullanımı olacaktır.

Güçlü afrodziyak içeriğine sahip bu damla,  kişinin daha fazla haz almasını sağlayarak Avrupa'nın önde gelen ürünü haline gelmiştir. Birçok kişi bunu kullanıyor ve en çok satanlar listesinde olan, yorumlarda da görüldüğü üzere ürüne ilginin ve memnuniyetin üst düzey olduğu açıkça ortada.

Kullananlar oldukça iyi derecede memnuniyet duyuyorlar yani bu tadı alıyor olmalılar ki ilişkinin verdiği o soft mükemmelliği artık doyumsuz yaşamak onlar için bir tutku haline gelmiş. Bu ürünü kullanarak aslında diğer tüm ürünlerin yapabileceklerini belki de tek seferde yapabilecek düzeyde olacaksınız.

Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla Nasıl Kullanılır?

Mucizevi olarak nitelendirilen ve kadınların ilişkide adeta bir deva olarak gördükleri üründür. Cinsel yaşamlarında daima onlara yol gösterici nitelik taşıyan bu azdırıcı damlanın kullanımı oldukça kolay ve etkilidir.

  • 5 - 10 damla arası kullanın, soğuk olmayan ve gaz bulundurmayan herhangi bir içeceğe damlatılarak kullanılır.
  • Etkisini 15 - 20 dk içerisinde gösterecektir.
  • Kokusu olmadığı için de içeceğe habersizce atılması durumunda aslında fark edilmeyecektir.

Cinsel birleşme öncesinde en kısa sürede cinsel olarak uyarılmanızı sağlayan bu ürün ile erkeğinizi baştan çıkarıp tahrik edebilecek , bir kadın olarak da ilişkiye hazır bir duruma geleceksiniz. Eczanelerde kolaylıkla bulunabilen bu ürünün satış fiyatlarına eczanemizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin en güvenilir ve en sağlıklı olanlarını piyasadan tamamen size özel ithal edilmiş hallerini sunuyoruz. Daima daha farklı ve uygun olması sebebiyle sahtesinin satın alınması muhtemel bir devirdeyiz bizlere güvenmeli ve ürünü sağlığınızı etkilemeyecek, orijinal biçimde alın.

Cinsel gücünüzü zirveye çıkaran ve isteği arttıran bu damla bayanların kullanımı için olup Alman menşeilidir. Toplamda 13 farklı dilde tercüme edilmiş bir prospektüsü bulunmaktadır. Bir kadın olarak cinsel isteksizlik ya da buna benzer ilişkiyi tehlikeye atacak şeyler fark ederseniz bu durumda bu damlayı kullanmanız gerekir. Seks anlamında sizi istekli hale getirip vücudu diri hale sokar. Artık zevk dolu bir birliktelik için engel yoktur. Spanische Fliege bayan azdırıcı afrodizyak damla Avrupa'nın da en çok satan ürünleri arasında olan afrodizyak içerikli uyarıcı olarak geçer.

Spanische Fliege Azdırıcı Afrodizyak Damla İçeriği

İçeriğinde İçeriği: 100gr enthalten: Cantaris D6 98 g, Oleum Rosmarini 0,5 g,Oleum Menthae piperit. 0,5 g Oleum Cinnamomi 0,5 g, Oleum Basilici 0,5 g. Enthalt: 90 Vol. - % Alkol maddeleri bulunan bu ürünü içeceklerinize damlatarak tüketebilirsiniz. Tadı ve kokusu olmayışı bir avantajdır. Çocukların kolaylıkla ulaşabilecekleri yerlerde saklamamaya özen göstermelisiniz. Ek olarak kişi , partnerinin içeceğine de bunu rahatlıkla damlatıp onun haberi olmadan onu cinsel istek uyandırıcı duruma getirebilir.

Etken maddesi 20ml sıvı afrodizyak karışımıdır ve yaklaşık olarak 50 kullanımlık olarak satılır. En çok satışı yapılan ürünlerden olan bu azdırıcı damladan sipariş vermek için bizi arayabilir ya da sitemiz üzerinden kolaylıkla alışverişe başlayabilirsiniz. Müşterilerimizin kolaylıkla ve güvenle alışveriş yapmalarını sağlayan katı kurallara ve gizliliğe sahip, Türkiye'nin en büyük online cinsel sağlık ürünleri satan eczanesi olarak hizmet veriyoruz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar