WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

15 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Geciktirici Sprey Erken Boşalmaya Çözüm

Geciktirici spreyGeciktirici spreyler erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan cinsel performans artırıcı ürünlerdir. Erkeklerde geciktirici sprey etkisi temel olarak erken boşalma probleminin tedavi edilmesine yöneliktir. Erken boşalma sorunu erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştığı işlev bozukluklarından birisidir.

Cinsel ilişkide erkeğin normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde boşalmasına adından da anlaşılabileceği üzere erken boşalma sorunu adı verilir. Erken boşalma günümüzde milyonlarca erkeğin cinsel ilişkilerinde yaygın olarak yaşadığı çok ciddi ve rahatsız edici bir problemdir. Erkeklerde cinsel işlev bozuklukları genellikler ileriki yaşlarda yaş ilerlemesine bağlı olarak gerçekleşirken erken boşalma da bu durum farklıdır. Öyle ki erken boşalma sorunu genç ya da ileriki yaşlar fark etmeksizin her yaştaki erkeğin başına gelebilir.

Özellikle yeni evlenen genç yaşlardaki çiftler bu problem sık bir şekilde görülmektedir. Neden erken boşalıyorum? Derseniz, erken boşalma sorununun psikolojik ve fiziksel çeşitli birçok nedeni bulunmaktadır. Erkeklerde özellikle aşırı stres, zihinsel yorgunluk, kaygı, depresyon, bunalım ve ilişki öncesindeki heyecan gibi durumlar erken boşalmanın psikolojik nedenleri arasındadır.

Bunların haricinde bazı hastalıklar ve rahatsızlıklar, hormonsal bozukluklar ya da bazı enfeksiyonlar da erken boşalmaya neden olan fiziksel rahatsızlıklara örnek olarak gösterilebilir. Böylece erken boşalma neden olur? Sorusunu bu şekilde örnekleyecek cevaplayabiliriz. Bu ve bunlar gibi nedenler kişinin boşalma refleksini kontrol etmesini oldukça zorlaştırmakta ve birlikteliklerinin çok kısa sürmesine neden olmaktadır.

Erken boşalma erkek için olduğu kadar partneri için de çok can sıkıcı bir problemdir. Yani bu rahatsızlık sadece erkeği değil karşısındaki kadını da etkilemektedir. Çünkü kadınlar cinsel ilişkide orgazm yaşanması için uzun süreli birlikteliklere ihtiyaç duyarlar. Bu süre sağlanamaması durumunda kadının cinsel ilişkiden istediği zevki alması çok zordur. Bu durumda zaman içerisinde çiftler arasında soğukluğa ve birtakım problemlere yol açabilir.

Bu nedenle doktorlar erken boşalma problemi yaşayan kişilere bu problemlerini kesinlikle ihmal etmemelerini ve en kısa sürede tedavi olmalarını tavsiye ederler. Erken boşalma tedavisinde de başta geciktirici spreyler olmak üzere kullanılabilecek olan çeşitli yüzlerce ürün bulunmaktadır.

Geciktirici Sprey Etkisi Ne Kadar, Ne İşe Yarar?

Geciktirici sprey yorumlarıGeciktirici spreylerin etkisi ürünün içeriğine, dozuna, üretim şekline ve elbette ki markasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu noktada erkeklerin tercih edebileceği farklı markalar altında üretilmiş olan birçok geciktirici sprey çeşitleri bulunmaktadır. Geciktirici sprey etkisi her markada erken boşalmayı gidermeye ve cinsel ilişki süresini uzatmaya yöneliktir.

Erken boşalma tedavisinde güncel olarak en sık tercih edilen yöntemlerin başında geciktirici spreyler gelir. Erkeklerde gecikmeyi sağlayan spreyler özellikle pratik kullanımı ve yüksek etkileri sayesinde oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Erkek vücuduna birebir uygun olacak şekilde üretilen bu ürünler arasında içeriğine göre tercih edebileceğiniz birçok geciktirici türü bulunur.

Geciktirici sprey etkisi ne kadar diyecek olursanız, bu durum tamamen ürüne ve kişi bünyesine bağlı olarak değişmektedir. Geciktirici spreyler kullanımdan çok kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar.

Geciktirici Sprey Nasıl Etki Eder?

Kısaca özetlemek gerekirse kullanımın akabinde bu ürünler penis ucunda hafif bir uyuşukluk meydana getirmekte ve penis bölgesindeki sinirleri uyarmaktadır. Erken boşalmayı engelleyen spreyler böylece peniste sağladığı hafif uyuşukluk hissi sayesinde kişinin boşalma refleksini kontrol etmesini oldukça kolaylaştırır ve birliktelik süresini artırır.

Bu noktada geciktirici sprey kullananların aklında geciktirici sprey zevki azaltır mı ya da geciktirici sprey sertleşmeyi engeller mi? Gibi sorular uyanmaktadır. Geciktirici spreyler uyarılma esnasında yani ilişki sırasında etki gösteren ürünlerdir. Bu ürünlerin sertleşmeyi engelleyici herhangi bir etkisi ya da dezavantajı kesinlikle bulunmaz.

Zevk konusunda ise hassasiyeti bir miktar düşürdüğü için ilk ilişkide zevki bir nebze düşürebilir ancak bu erken boşalma problemi yaşayan kişiler açısından oldukça faydalı bir durumdur. Zira ilk ilişki sonrası tempoyu ayarladıktan sonra dilediğiniz zevke kolayca ulaşabilecek ve tutkulu birliktelikler yaşayabileceksiniz.

Geciktirici Sprey İçeriğinde Ne Var?

Geciktirici spreyler içeriğinde genellikle erken boşalmayı engelleyen bitki özlerinden elde edilmiş doğal karışımlar, vitaminler ve bazı katkı maddeleri barındırmaktadır. Elbette ki markadan markaya bağlı olarak geciktirici spreylerin içeriği değişiklik göstermektedir ancak genel olarak bu şekildedir. Geciktirici spreyler uzman doktorların test ettiği ve onayladığı %100 doğal içerikli ürünlerdir.

Bu ürünler bünyesinde vücuda zarar verebilecek herhangi bir kimyasal ya da koruyucu katkı maddesine kesinlikle yer vermez. Bu noktada özellikle ilk kez geciktirici sprey kullananların bunu bilmesi önemlidir.

Geciktirici Kullanmanın Zararı Var mı?

Ülkemizde de Bakanlık onaylı olarak satılan bu ürünler tamamıyla doğal bileşenlerden üretilmiştir ve vücudunuza ya da cildinize kesinlikle zarar vermez. Su bazlı olarak üretilen bu spreyler dünyanın neredeyse bütün ülkelerinde yaygın olarak kullanılan cilt dostu ürünlerdir.

Eğer sizde geciktirici sprey kullanmak istiyor ancak içeriğinden çekiniyorsanız, gönül rahatlığıyla bu ürünleri kullanabilirsiniz. Tabii ki alerjik reaksiyon vs. gibi durumlarla da karşılaşmamak için alacağınız ürünün içeriğine dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey kullanımı açısından en pratik cinsel ürünlerden birisidir. Kullanım ilişkiden yaklaşık 10 – 15 dakika önce gerçekleştirilir. Kullanımda penis ucuna 3 fıs olacak şekilde püskürtülmesi yeterli olacaktır. Geciktirici sprey etkisini kullanımdan ortalama 10 dakika kadar sonra göstermeye başlar ve penis ucunda hafif bir uyuşma hissi meydana getirir.

Geciktirici sprey kaç dakika geciktirir konusuna gelirsek bu noktada kişinin bünyesi ve vücut özelliklerine bağlı olarak etki değişmektedir. Bu yüzden tam olarak süre verilmez ancak ortalama 20 – 45 dakika aralığında gecikme sağladığı bilinmektedir. Geciktirici sprey etki süresi yaklaşık 4 – 6 saat aralığındadır. Yani geciktirici spreyin etkisi 6 saate kadar devam eder.

Geciktirici Sprey Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanımda aşırı dozdan kaçınmanız tavsiye edilir. Belirtilen dozun üzerine çıkmak uyuşma hissini ciddi oranda güçlendirerek boşalmanızı oldukça zor bir hale getirebilir. Bu nedenle geciktirici sprey kullanımında kullanım talimatının dışına çıkmamalı ve kendi inisiyatifinizle doz aşımı yapmaktan uzak durmalısınız. Geciktirici spreyler tamamen su bazlı doğal ürünlerdir ve vücutta herhangi bir yara, leke, renk değişikliği ya da kızarıklık vs. gibi durumlara neden olmazlar. 18 yaşının üzerindeki bütün bireyler tarafından kullanılabilir.

Geciktirici Sprey Fiyatları 2024

Geciktirici sprey fiyatı 2024 yılında sitemizde depo çıkış fiyatları üzerinden belirlenmiştir. Online eczanemizde hizmetinize sunulan bütün geciktirici spreyler orijinal bandrollü, jelatinli olarak üretilen ve yıllardır doğrudan üretici firmalardan tedarik ettiğimiz 1. kalite ürünlerdir. Bazıları ithal bazılarıysa yurt içi üretimi olan bu ürünlerin tamamı sitemizde minimum miktarlar üzerinden kampanyalı olarak satışa sunulmaktadır.

Geciktirici sprey satın alımlarınızı gerçekleştirmenizin ardından siparişleriniz anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ortalama 1 – 3 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır. Dilerseniz siparişlerinizi en yakınınızdaki anlaşmalı kargo firması şubesinden de teslim alabilirsiniz. Ödemelerinizi kapıda ya da en yakın şubede gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin bütün şehirlerine teslimatımız bulunmaktadır. Sizde kampanyalı geciktirici sprey fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ERObyHOT Long Power Ereksiyon Marathon Spray
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero Aktif Power ERObyHOT Long Power Ereksiyon Marathon Spray

ERObyHOT Long Power Erksiyon Marathon Spray

Ero HOT  sertleştirici ve geciktirici sprey harici kullanım sağlamak isteyen hap kullanamayan erkekler için cinsel ereksiyonu güçlendiren eczane ürünü

925,00
Viga 60000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 60000 Geciktirici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey Eczane den Satış

Viga 60000 geciktirici sprey eczane satış sitemizden en uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz

299,00
Viga 50000 Çabuk Boşalmayı Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 50000 Çabuk Boşalmayı Geciktirici Sprey

Viga 50000 Çabuk Boşalmayı Geciktirici Sprey Eczaneden Satın Al

Geciktirici sprey eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olarak satış yapılmakta olup cinsel ilişki süresini maximum düzeyde uzatmak için kullanımı tavsiye edilir.

299,00
Viga 150000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 150000 Geciktirici Sprey

Viga 150000 Geciktirici Sprey Ereksiyonu Uzatmak İçin

Erken boşalmaya son vermek cinsel ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatmak için orijinal geciktirici sprey eczane satış sayfası

299,00
Viga 100000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 100000 Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey Orijinal Geciktirici Spreyler

Erken boşalma sorununu ortadan kaldıran geciktirici sprey ilk boşalma da 30 ila 45 dakika daha sonraki boşalmalar da bir saate varan geciktirici etkisini yaşayın

299,00
Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dooz Dragon Geciktirici Sprey Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Sprey

Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Spreyler

Erken boşalma alışkanlığına kökten çözüm artık çabuk boşalmayacaksınız ve o günleri unutacaksınız orijinal geciktirici ürünler eczane satış

299,00
Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey

Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey Orijinal Alman Ürünü

Stag 9000 Almanya dan ithal üstün kaliteli dikleştirici ve geciktirici sprey eczane satış sayfası

299,00
Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Geciktirici Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey

Rhino sertleştirici ve geciktirici sprey eczane bilgi tanıtım ve satış sayfası

850,00
Retard Boşalma Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Retard Boşalma Geciktirici Sprey

Cinsel ilişki süresini uzatmak için geciktirici sprey kullanımı tavsiye edilir

325,00
Remans Delay Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Dooz Remans Delay Geciktirici Sprey

Geciktirici sprey eczane güvenceli orijinal ürünler sipariş verin

299,00
Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Dooz Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey

Remans dooz geciktirici sprey ile cinsel ilişki sürenizi 45 dakika ve daha uzun sürelere taşıyabilirsiniz.

299,00
ERObyHOT Long Time Delay Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ERObyHOT ERObyHOT Long Time Delay Geciktirici Sprey

Erken boşalma tedavisi ilaçları eczane satış sitemizden online olarak en etkili erken boşalmayı gideren geciktirici spreyleri en uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilirsiniz

850,00
Eros Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Delay Sprey Eros Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey

Eros geciktirici sprey eczane tavsiye ürünü erken boşalan erkekler için en etkili çözüm ürünleri ile ilişki süresini uzatın

299,00
Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dooz Dragon Geciktirici Sprey Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

Dragon 34000 geciktirici sprey eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olup erken boşalmanın çözümü için kullanımı aktif olarak tavsiye edilmektedir.

325,00
Delay 48000 Geciktirici Power Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Sprey Delay 48000 Geciktirici Power Sprey

Delay 48000 e vitamin katkılı cildi besleyen en etkili geciktirici sprey ürünleri arasın da olan geciktirici eczane satış sayfası

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 925

Diğer

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar