WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Kamagra Jelly
Kamagra Jelly

Kamagra Oral Jelly 100 mg Uzun Stick Paket

EK-4230

Kamagra jel kırılan en yeni formu ile eczane sipariş sitemiz de orijinal ürün garantisi kampanyalı kamagra fiyat avantajı ile sunulmaktadır

325,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Kamagra Oral Jelly 100 mg Kırılan Uzun Kutu Stick Kamagra

Kamagra jel kırılan paketKamagra oral jelly 100 mg dozu ilacın en sık kullanılan formudur. Kamagra oral jel hem erkek hem de kadın bireylerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan doğal ve bitkisel içerikli bir cinsel performans artırıcıdır. Kamagra oral jelly çeşitli formlarda ve boyutlarda satışa sunulmaktadır ancak 100 mg dozundaki formlar ilacın en etkili ve en sık tercih edilen formlarından birisidir. Kamagra oral jelly 100 mg (kırılan) kutusunun içerisinde 7 adet Kamagra paket jel bulunmaktadır.

Bu paketlerden her birisi kullanımın kolaylaştırılması amacıyla çilek, ananas ya da muz gibi birtakım meyve aromalarıyla tatlandırılmıştır. Kamagra oral jel içeriğinde temel madde olarak Sildenafil sitrat barındırmaktadır. Yüksek Sildenafil etkisinin yanı sıra güçlü sertleştirici ve geciktirici etkisi olan bazı bitkisel karışımlarla Kamagra oral jel 100 mg etkisi güçlendirilmiştir.

Kamagra oral jel bünyesinde kişi sağlığını tehdit edici özellikle olan herhangi bir madde barındırmaz ve %100 doğal bir ilaçtır. Günümüzde dünya çapında milyonlarca kişinin düzenli olarak kullandığı bu ilaç hem erkek hem de kadının cinsel ilişki sırasında maksimum performansa ulaşmasını sağlar ve çiftlere muazzam bir cinsel ilişki imkânı sunar.

Ülkemizde Kamagra jel Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olarak uzun yıllardır satışa sunulmaktadır. Kamagra oral jel 100 mg fiyatının uygun olması ve yüksek etkisi nedeniyle Türkiye’de kısa sürede çok büyük bir popülerlik yakalamış ve en sık kullanılan cinsel gıda takviyelerinden birisi olmayı başarmıştır.

Kamagra Oral Jelly Faydaları

Kamagra oral jelly 100 mg etkileri bakımından erkeklerde ve kadınlarda cinsel performansı artırma doğrultusunda çeşitli birçok etkiye sahiptir. Özellikle ilk kez Kamagra oral jel kullanımı yapacak olan kişiler için Kamagra jel nedir ve ne işe yarar gibi sorular büyük önem arz etmektedir. Temel etkisi kişilerin cinsel performansını arttırmak olan Kamagra, bu doğrultuda erkek ve kadınların cinsel ilişkilerinde yaşadıkları birçok probleminde tedavisinde kullanılmaktadır.

Örneğin, erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları problemler erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu), iktidarsızlık, cinsel isteksizlik ve erken boşalma gibi rahatsızlıklardır. Kadınlardaysa yine cinsel isteksizlik, orgazm olamama ve odaklanma sorunu gibi problemlerle yaygın olarak karşılaşılmaktadır. Kamagra oral jel kişilerin ilişki sırasında yaşadığı bu problemleri tamamen ortadan kaldırarak odaklarını maksimuma çıkarır ve keyifli bir birliktelik sağlar. Kamagra jel eczane satış sitemizden orijinal ürün güvenceli olarak hemen satın al. 

Erkeklerde Kamagra oral jel 100 mg etkileri temel olarak sertleşme sorununun tedavisi kapsamında gelişmektedir. Kullanımından kısa süre sonra erkek vücudundaki kan dolaşımını ciddi anlamda hızlandıran Kamagra jel devamında vücuttaki ereksiyon engelleyici enzimlerin hepsini bloke eder. Ardından penise kan taşıyan atardamarların esnemesini ve gevşek bir hal almasını sağlayarak bu damarlar üzerinden penise bol miktarda sağlıklı kan pompalar. Penise pompalanan bu sağlıklı kan doğrultusunda penisteki kan akışı da ciddi anlamda hızlanır ve böylece cinsel uyarılma esnasında peniste çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon ortaya çıkar.

Orijinal Kamagra Jel Afrodizyak Mucizesi

Kamagra oral jel 100 mg tarafından sağlanan bu ereksiyon sayesinde erkek gece boyunca defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve performansında asla düşüş yaşamaz. Bu doğrultuda Kamagra oral jel sertleşme sorunu, iktidarsızlık ya da erken boşalma gibi rahatsızlıkları tamamen doğal bir yolla ortadan kaldırarak erkeğin muhteşem bir performans göstermesini sağlar.

Kadınlarda Kamagra oral jel 100 mg etkileri erkeklere nazaran daha farklı seyretmektedir. Kamagra oral jel kullanımının akabinde kadın vücudundaki libido sayısını normale nazaran katbekat arttırarak kişide çok güçlü bir cinsel istek ve arzu uyandırır. Bunun yanı sıra kadın bireyin cinsel ilişki sırasındaki hassasiyetini 5 kata kadar arttırarak ilişki sırasında aldığı hazzı hayal edilemeyecek boyuta çıkarır. Bu sayede kadın cinsel ilişki sırasında muhteşem bir odak yakalayarak kolay ve keyifli bir orgazm yaşar.

Bu doğrultuda Kamagra oral jelly 100 mg cinsel isteksizlik ve orgazm olamama sorunlarını etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırır ve kadının cinsel ilişkide inanılmaz bir performans sergilemesini sağlar. Aynı zamanda doğurganlığı da arttırdığı bilinen Kamagra oral jelin çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tarafından da yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Kamagra Oral Jelly 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Kamagra oral jel kullanımı açısından hem kadın hem de erkek için aynıdır ve bu işlem oldukça basittir. Cinsel ilişkiden ortalama yarım saat önce bir paket Kamagra oral jelin bol suyla beraber tüketilmesi kullanım kapsamında yeterli olacaktır. Tüketim sırasında su haricinde alkol, kahve ya da asitli içeceklerin tüketilmesi Kamagra oral jelly 100 mg etkisini azaltabileceğinden dolayı üretici firma tarafından tavsiye edilmemektedir.

Kullanımın akabinde ortalama 25 – 30 dakika sonra etkisini göstermeye başlayan Kamagra oral jelly 100 mg etki süresi bakımından kişinin vücut bünyesine ve özelliklerine bağlı olarak ortalama 4 – 6 saat aralığında devam etmektedir.

Kamagra oral jelly 100 mg günde bir paketten fazla kullanılmamalıdır. Doz aşımı yapılacak olursa baş dönmesi, baş ağrısı, yüzde kızarıklık, terleme ya da çarpıntı gibi birtakım yan etkiler meydana gelebileceğinden dolayı bu durumdan kesinlikle uzak durulmalıdır. Kalp rahatsızlığı ya da kronik hastalığı olan ve düzenli olarak ilaç kullanımı yapan kişilerin Kamagra oral jelly kullanımından önce doktorlarına başvurarak önerilen doz miktarınca kullanım yapmaları tavsiye edilmektedir.

Kamagra Oral Jelly 100 Mg Sipariş

Kamagra Oral Jelly 100 mg siparişlerinizi Kamagra resmi distribütörü olan internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir ve kısa süre içerisinde bu ilaca sahip olabilirsiniz. Kamagra oral jel eczane garantili ve reçeteli olarak satışa sunulmakta ve Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli kargo imkânıyla ulaştırılmaktadır. Kamagra oral Jelly 100 mg kampanyalı fiyatıyla oldukça uygun miktarlar üzerinden satışa sunulmakta ve kullanıcıların yüzünü güldürmektedir.

 

Kamagra Jel Fiyatı - Orjinal Kamagra Jel Eczane Fiyat Listesi

Kamagra Jel 1 Kutu Fiyat 299 tl 100 TL KARGO
Kamagra Jel 2 Kutu Fiyat 499 LT 100 TL KARGO
Kamagra Jel 3 Kutu Fiyat 659 TL 100 TL KARGO
Kamagra Jel 5 Kutu Fiyat 799 tl 100 TL KARGO
Kamagra Jel 10 Kutu Fiyat 1299 TL ÜCRETSİZ KARGO
KAMAGRA JEL KIRILAN FORM 325 TL 100 TL KARGO
KAMAGRA HAP 100 MG FİYATI 299 TL 100 TL KARGO
Süper Kamagra Hap Eczane Fiyatı 299 TL 100 TL KARGO
Kamagra Jel Kadınlara Özel 299 TL 100 TL KARGO

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Naim Fidan 06 Şub 16:56

Memnunum Teşekkürler

Normalde kamagra da standart paketleri kullanıyordum ancak satıcı arkadaş bunları da bir denememi önerdi. Etki olarak bunlar normale göre bence bariz daha etkili oluyor. Zaten içeriği de biraz daha yoğunmuş sanırım araştırdığım kadarıyla 3 sene kadar normal kamagraları kullandım. Son 6 aydır falanda bunları kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Etkisi güzel ve uzun süreli kişiyi rahatsız etmiyor bazı yan etkileri olabiliyor. Bende mesela baş ağrısı ve görmede bulanıklık gibi bazı yan etkiler yapabiliyor ama bunları da çok nadir yapıyor 7 pakette bir falan oluyor genelde. Yani ürün gayet iyi kesinlikle öneririm satıcı da güvenilir zaten ekolden yıllardır sipariş veriyorum mutlaka tavsiye ederim.

Fuat Aksaka 06 Şub 16:56

Kullandım Beğendim

Ürün kutusunda 7 tane var normallere göre biraz daha uzun ve ince bir paketlemesi var gördüğüm kadarıyla. Kargo süper hızlıydı o konuda ayrı bir teşekkür etmek istiyorum siparişi verdiğim günün ertesi günü adresime ulaştırıldı. Ürüne gelecek olursak etkisine ben resmen bayıldım. İlişkiden bi 15 – 20 dakika kadar önce kullandım. Etkisi hemen gelmiyormuş direkt ilişkiye başladığım için başta etki etmediğini düşündüm ama bir süre sonra baktım ki etkiyi hissediyorum. Ortalama yarım saat sonra falanda uçurdu zaten performansı. Genel anlamda yorumlamak gerekirse hafif acı tadı bir kenara etkisi muhteşem. Ama o tat beni biraz rahatsız etti Allahtan meyve aromalı yapmışlarda kullanım baya bir rahatlıyor.

Faruk Kardemir 06 Şub 16:56

Problemsiz Teslimat İçin Teşekkürler

Kamagranın bu paketlerini senelerdir kullanırım özellikle avrupada en yaygın kullanılan paketler bunlardır. Türkiyeye her geldiğimde ben toplu alarak yurt dışına çıkarıyorum çünkü orada inanılmaz rağbet görüyor Avrupalıların bildiği beğendiği bir ürün. Yıllardır da ekolle çalışıyoruz bugüne kadar çok şükür herhangi bir problem yaşamadık. Bir sıkıntınız bir probleminiz olduğunda çat ararsınız hemen yardımcı olurlar gerçekten işini hakkıyla yapan nadir firmalardan. Benim gibi yurtdışına götürmeyi düşünenler varsa çıkartırken ben bugüne kadar bir problem yaşamadım bilginiz olsun gümrük vs allaha şükür sorun olmadı. Zaten bitkisel ürünler olduğu için kamagraların yurt dışına çıkışının çok bir problem yaratacağını da düşünmüyorum ama belli de olmaz tabi abartmamak lazım.

Özgür Arı 06 Şub 16:55

Öneririm Gayet İyi

Ürünün etkisi muhteşem ama paketi açması biraz zor. Bazı paketler çeviriyorsun çeviriyorsun yine de kırılmıyor o durumlarda ben makas kullanıyorum size de onu öneririm. 54 yaşındayım genelde ikiye böler yarım yarım kullanırım çünkü bazılarına yetersiz geliyor ama yarım paketin etkisi benim için yeterli oluyor. Hem böyle yapınca yan etkide görmediğim için ben bu şekilde kullanıyorum ileriki yaşlarda da böyle kullanmanızı öneririm. Tam attığımda da çok bir yan etki olmuyor biraz baş ağrısı yapıyor ama ben baş ağrısına gelemiyorum ondan dolayı yarım bana göre daha iyi. Tabi orası size kalmış ürün gayet iyi kaliteli etkisi de uzun firma zaten tartışmasız sektörün en iyisi.

Furkan Umut 06 Şub 16:54

Kaliteli Gönderim Hızlı Teslimat

Genelde hapları kullanan birsiyim bugüne kadar da kullandığım onlarca hap olmuştur. Ama belli bir yaştan sonra artık hapların yan etkisinden vs çekinir hale geliyor insan ve normal olarak da farklı bir şeyler denemek istiyor. Bu ürüne ben hekimimin tavsiyesiyle başladım kendisi bana yurt içinde bulmanın zor olduğunu söylemişti bir hayli de aradım açıkçası. Genelde gönderen yerler ya farklı ürün gönderiyor ya da kalitesiz, patlamış delik deşik tarihi geçmiş paketler vs gönderiyor. O yüzden ürünü alacaksanız siparişi vereceğiniz yer en önemli nokta bence. Ekolden çok uzun süredir alıyorum sorunsuz problemsiz her seferinde kapıma kadar kargo gönderiyorlar sağolsunlar alacaksanız ekol dışında yerlere hiç bulaşmayın.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar