WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Çin Topu
Çin Topu

Çin Topu 8 li Bitkisel Takviye

EK-4001

Çin topu 8 li erkekler için iktidarsızlık giderici doğal içerikli bitkisel karışım cinsel performans artırıcı ürün eczane bilgi sayfası

359,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Çin Topu 8’li Bitkisel Cinsel Takviye Eczane Güvenceli Satış

Çin topuÇin topu 8'li bitkisel takviye ürünü ülkemizde afrodizyak etkisi yani inanılmaz hassas bir düzeyde cinsel istek uyandırıcı ve artırıcı etkisiyle bilinmektedir. Hassas oluşunun sebebi istenilen dozajın tam olarak ayarlanmasıyla bağdaştırılmaktadır. İnsanları cinsel hayatı üzerinde geçmişten günümüze kadar birçok araştırma yapılmaktadır. Araştırmaların büyük bir bölümü insanların cinsel hayatında yaş ilerledikçe gerilemelerin olduğu gözlemlenmiş ve bu gözlem sonucu bireylerin tedaviye ihtiyaç duydukları görülmüştür.

Duyulan bu tedavi ihtiyacı sonucunda kimyagerler ve birçok bilim adamı Çin`de bulunan ve oranın kendine has bitkileri ile bir çözüm yoluna varmaya çalışılmıştır. Bu çalışmalar sonucu cinsel hayatın sorumluluklarını da göz önünde bulundurarak bir çözüm yoluna varılmış ve vücuda hiçbir zararı olmayan işleyişi ve yine vücut kimyasını bozmayan bir ürün geliştirilmiştir. Ürüne ise Çin Topu sertleştirici hap olarak adlandırdığımız bitkisel takviye adını vermişlerdir. Çin Topu ürününün bir diğer adı ise Tibet Atomu olarak bilinmektedir.

Çin Topu Performansı Artıran Doğal Ürün

Çin Topu ürününün adından da anlaşılacağı üzere bir kapsül içerisinde bitkisel karşımlar yer almaktadır. Bu karışımlar kullanıldığı sırada büyük bir afrodizyak etki vermekte ve bu etkinin bireylerin birbiri üzerindeki cinsel yaşayışın sorumluluklarını yerine getirmekte büyük fayda sağlamaktadır. İçerisinde bulunana etken maddelerin sağladığı afrodizyak etkisi sayesinde uzun süre ereksiyon ve geç boşalma etkilerinin yaşandığı kanıtlanmıştır.

Bitkisel karışımların özleri ile birlikte toplam otuz sekiz farklı bitkinin olduğu bilinen ürünün karışımı yılın en iyi bitkisel takviye ürünü seçildiği belirtilmektedir. Çin Topunu kısaca özetleyecek olursak; erkeklerde cinsel ilişkinin en büyük sorunlarını engeller başta erektil disfonksiyon olmak üzere erken boşalma gibi bir olumsuzluğu da uzun vadede ortadan kaldırır. Erkeklerin 18 yaşını tamamladıktan sonra bu bitkisel takviyeyi almaları önerilmekte ve kullanımında büyük faydaların olduğu söylenilmektedir. Bu faydaların geniş kapsamlarını ise diğer başlıklar altında göreceğiz.

Çin Topu Kullanımı ve Etkileri

Çin topu fiyatÇin Topu öncelikli olarak cinsel ilişkide olumsuzluklar yaşayan çiftler için bir numaralı ürün niteliğindedir. Çiftler arasındaki cinsel ilişkide yaşanabilecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldıran ve mutluluğu üst seviyelere ulaştıran bir ürün olma yeteneğini taşımaktadır. Fiziksel ve psikolojik etkilerine değinecek olursak bu bitkisel takviyenin faydaları anlatmakla bitmez yalnız sizlere birkaç madde halinde sıralamaya çalışacağız.

Cinsel ilişkide akla gelebilecek tüm İktidarsızlıkların önüne geçer.

 • Cinsel ilişki sayısını önceki düzeye göre en az iki kat arttırır.
 • Bitkisel karışımların verdiği etki ile sperm kalitesinde de artış görülür.
 • Ereksiyon dediğimiz güce hızlı bir şekilde kavuşur ve uzun vadede devam eder,
 • Cinsel ilişki süresince duyacağınız herhangi bir endişeyi ortadan kaldırır ve psikolojik rahatlamayı tetikler
 • Erkeğin öz güvenini ilişki süresince korur sonrası için arttırma niteliği taşır.
 • Cinsel ilişki süresince penisin sertliğinin korunmasını sağlar ve kesinlikle erken boşalmanın önüne geçer.

Ürünün faydaları bu şekilde görülmekte ve bunlara bağlı olarak birçok güzelliği de hayatımıza taşımamıza olanak sağlamaktadır. Faydalarının kullanıcılara vermiş olduğu etki testosteron hormonunun sağlıklı düzeyde çalışması ile tetiklenerek ardı sıra gelmeye başlayan olumlu cinsel etkilerdir.

Çin Topu İle Farkı Yaşayın

Vitaminlerle vb. etkileri içerisinde taşıyan küçük toplar gerçekten bir mucizeye yakın derecede fazla işlevi yerine getirmektedir. Sizlerde bu mucizevi ürünü sipariş ederek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Cinsel rahatsızlıkların temeline bir çözüm arıyorsanız kesinlikle doğru bir ürün olduğunu gözler önüne sermektedir.

Çin Topu için kullanım miktarı başlarda bir adet ve sonrası için artmaktadır. Düzenli kullanım sonrası uzun etkisini gösterebilecek bir yapıya sahiptir. Ürün kolay tüketimi ile bilinen macun kıvamında bir yapıya sahiptir. Kullanıcılarını en çok bu nedenle hoşnut eden marka kullanımın hem kolay hem de etkili bir yöntemini ancak bu şekilde bulabilmiştir.

Tüketim sırasında bir adet topu tam olarak bir sakız gibi çiğneyerek tüketmeniz tavsiye ediliyor. Kullanımı doğru bir şekilde yapıldıktan sonra 20 dakika içerisinde etkisini gösteren toplar ancak doğru tüketim sayesinde maksimum düzeyde verimlilik alınabilir. Ürününü kullandıktan sonra su ve meyve suyu gibi içecekleri de yanında kullanabilirsiniz bu sayede hızlı çözünmeğe ulaşılabilir.

Alkol ve asitli içecekler ile tüketimi tavsiye edilmezken sağlığa zararlı olabileceği de söylenmektedir. Sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak dikkatli kullanımınız rica edilir. Üstelik asitli ve alkol içeren ürünler kullanımı Çin Topu ürünün etkisini de azaltmaktadır. Adedi miktarı sekiz tane olan Çin Topu bitkisel ürünün bir tanesi sizi cinsel ilişki sonrası bile 48 saat zinde tutacak etkiye sahiptir.

İçinde bulundurduğu etki sayesinde 48 saatin içinde birden fazla ilişkiye girebilmenize olanak sağlar. Cinsel destek sağlayan toplar özellikle erken boşalma tedavisini üstlenir ve tamamıyla bloklar, performansın devamlılığı için düzenli ve uygun zamanda kullanım gerçekleştirilir. Orijinal çin topu ürününü online eczane sitemizden hemen satın al kullanmaya başla farkı yaşa.

Çin Topu Siparişi

Çin topu eczane satışÖncelikle Çin Topu kimlerin kullanabileceğini hatırlatmakta fayda var, siparişler bu yönde şekillendiği zaman daha faydalı bir sonuç ortaya çıkmış olur. Bahsettiğimiz ürünü sürekli ilaç kullananlar, alkolik, kalp damar hastalığından herhangi birsini yaşayan ve tansiyonu olup buna bağlı olarak ilaç kullananlar için önerilmemektedir. Özellikle bahsettiğimiz durumlar içerisinde bulunan kişilerin doktorları ile görüşüp bu konuda bilgi almaları gerekmektedir. Son olarak 18 yaşının altında olanlar için kullanılması kesinlikle önerilmez.

Çin Topu internet satış sitelerinde belirtilen belli başlı online eczaneler dışında hiçbir mecradan alınması önerilmez. Ürünün sahtelerinin olması bakımından güven konusu ilk sırada gelmektedir. Ürün tedarik edilirken en başta gözetlenmesi gereken konulardan birisi budur. Orijinal ürün kullanımına çok fazla dikkat etmemiz gerekmektedir aksi halede sağlığımızdan olmamız an meselesidir. Her yönden sağlıklı bir şekilde alışverişimizi tamamlayabilmemiz için belirttiğimiz koşullara uymanız oldukça önem ifade etmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Cahit Turhanlı 07 Şub 18:46

Orijinal Çin Topu Gönderimi Teşekkürler

Çin topunu ilk olarak adını şu an hatırlayamadığım bir yerden sipariş ettim. Adamlar ne olduğu belirsiz, renksiz şekilsiz saçma sapan bir şey yolladılar. O yüzden öncelikle sitedeki neyse onu gönderdiğiniz için firmaya teşekkür ediyorum. Çin topu cinsel güç artırıcıyı ben Tayland da yaşadığım dönemde kullanıyordum ve gayet memnundum. Türkiyeye yerleştiğimden beri bulamıyordum ki bir arkadaşın tavsiyesiyle sizi keşfettim. Ürün tamamen bitkisel içeriğine de hâkimim tıpkı eskiden kullandıklarım gibi yan etkisi zararı falan hiçbir şekilde yok. Yalnız etkisi biraz daha farklı gibi geldi üreticiden midir bilemiyorum içeriği bir tık değiştirmişler gibi ama genel olarak beğendim denemek isteyen varsa da buradan almasını tavsiye ederim.

Çağdaş Obur 07 Şub 18:45

Çin Topu Etkisini Beğendim

Ben ilk olarak ürünü sizden almış kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Sonrasında internet siparişiyle uğraşmamak için mahalledeki aktardan alayım dedim almaz olaydım. İki ürün görünüş olarak benzer ama etki olarak tamamen farklıydı. Artık aktarın sattığı çok mu beklemişti bozul muşuydu bilmiyorum ama boşuna dememişler bildiğin yerden şaşmayacaksın diye. Çin topu etkisi açısından gayet iyi ve samimi bir ürün. Samimi derken kişiye yani vücut dostu öyle zararı ya da yan etkisi vs ben neredeyse hiç karşılaşmadım. Gayet temiz bitkisel içerikli bir performans ilacı. Ben sertleşme sorunu için alıyordum sıcak suyla yumuşatıp kullanıyorum kullanmayı düşünen herkese de bu şekilde kullanmasını öneririm sert bir formu var çünkü.

Veysi Ural 07 Şub 18:45

Kaliteli Ürün Yüksek Etki

Ürünü ilk aldığımda kullanımında o kadar zorlandım ki neredeyse kullanmayıp çöpe atacaktım. Çünkü formu aşırı sert ısırmaya çalışıyorsun olmuyor çiğnemeye çalışıyorsun gene olmuyor hele benim gibi dişler hassassa. Sonradan okudum yumuşatıp kullanmak öneriliyormuş benim yaptığım hatayı yapmayın kullanımda dikkatli olun. Bu şekilde ilk olarak geçen hafta kullandım ilk aldığımda pek bir etkisini göremedim ama 1 saat kadar sonra baktım ki bir şeyler oluyor. Sertlik etkisi için almıştım bende çok süper bir etki yaptı akşam 10 gibi yuttum herhalde bir 4 – 5 saat boyunca etkisini görmüşümdür. Kullananların da dediği gibi yan etkisi pek olmayan temiz bitkisel ürün ama iyi etki için doğru kullanıma da dikkat edin.

Berkay İzci 07 Şub 18:44

Çin Topu Etkisi İyi

Çin topu gerçekten enteresan şekilde güçlü etkiye sahip bir performans ürünü. Aylardır kullanıyorum hiçbir etki değişikliği ya da bozulma görmedim. Kullanımı kolay ama biraz zahmetli oluyor. Direkt alıp yutamıyorsun ben ikiye bölüp yumuşatarak kullanıyorum. Yarım hali bile benim için gayet yeterli oluyor. Alkolle falan kullanmanızı önermem arada kullanıyorum ama etkisi normale göre daha düşük oluyor ya da bana öyle geliyor bilemiyorum. Etkisini kullandıktan 20 dakika sonra falan göstermeye başlıyor genelde kullanır biraz bekler sonra ilişkiye başlarım. Bayadır düzenli kullanan birisi olarak memnunum kullanmayı düşünen herkese de tavsiye ederim dozunu miktarını falan kendinize göre ayarlayabilirsiniz orası artık size kalmış ürün gayet iyi

İlyas Yanık 07 Şub 18:44

Tek Kelimeyle Harika Teşekkürler

İddia edildiği kadar etkili mi değil mi diye merak ederek sipariş vermiştim. Dün gece kullandım ve bizzat tecrübe ettiğim kadarıyla Çin topu etkisi gerçekten iyi. Aşırı abartıldığı kadar olduğunu hala düşünmüyorum ama normal bir insan için gayet etkili ve güzel ürün. Kokusu inanılmaz güzel çok hoşuma gitti ama tadı için aynı şeyi söylemem. Tadı yavan ve lezzetsiz geldi bana o yüzden kullanırken biraz zorlandım yumuşatmadan kullanmaya çalışmayın. Ben yumuşatıp çiğnemeden direkt yuttum size de aynısını öneririm. Etkisi gece boyunca devam etti sabaha pek bir şey hissetmiyordum. Kullanımdan yarım saat kadar sonra etkili oldu desek bir 5 – 6 saat boyunca etkisini görmüşümdür en az.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar