WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Szajor Azdırıcı Parfüm
Szajor Azdırıcı Parfüm

Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku

EK-161

Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Bayan Azdırıcı Parfüm

675,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Eczanemizin orijinal ve garantili olarak satışa sunmuş olduğu Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku ürünü kısa sürede etkisini gösteren ve kadınlar üzerinde erkekler aracılığıyla yayılan bu kimyasal dil sayesinde etkilenmelerini sağlayan bir amaca hizmet ederler. Uygulandığında erkekleri daha çekici hale getirir ve feromon parfümler arasında en etkili olanlarından birisidir. Bu ortaya çıkan hoş koku , aşkın kokusu olarak da bilinir ve karşı cins üzerinde kalıcı bir etki yaratmasını bekleyen erkeklerin akıllara kazınmayı umdukları kadınlara karşı bu kokuyu kullandıkları açıkça ortada.

Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku

Uygulandığında etkisini %100 olarak gösterir ve başarı oranı kesindir. Karşı cinsi etkisi altına alan bu koku tahrik edici bir hormonları arttırıcı kimyasal ile uyarır, erkekler için en orijinal ve uygun fiyatlara ürün satan eczanemizde şimdi mağazayı ziyaret ederek alabilirsiniz. Szajor Parfüm Erkek Feromon bayan azdırıcı parfüm ürünü almaya karar verdiğinizde tamamen gizli ve güvenli bir şekilde alışveriş yapacağınızı unutmayın. Eczanemiz bandrollü ve testlerden geçmiş ürünleri son derece sağlıklı biçimde sizlere ulaştırır.

Bu ürünlerin üretim aşamasında ne gibi içeriklere sahip olduklarına göz atalım. Normal parfümlerin üretimleri ile aynı olsalar da bazı farklılıklar söz konusu elbette ;

 

  • Üretim sırasında diğer parfümler gibi aynı bitkisel içeriklere sahiptirler.
  • Afrodizyak parfümler harmanlanırken yani ortaya istenen aromanın çıkmasını sağlamak için eklenen ürünlerin iyi dengelenmesi gerekir. Aksi taktirde feromon etkisini yaratan durum ortadan kalkacaktır. Bu anlamda ürünlerin büyük bir özenle üretildiklerini söyleyebiliriz.
  • Feromon parfümlerin tamamı gibi kadınları uyarıcı türünü de üretirken vücut ısısına da dikkat ediliyor. İstenen vücut ısısına göre üretilmesi, hormonların uyarılması anlamında önemlidir ve koku etrafa tahrik edici düzeyde böylelikle yayılmış olur.

Erkekler gündelik yaşamlarında kadınları etkilemek amacıyla satın almayı düşündükleri bu afrodizyak içerikli parfümler aslında amaçlarına birebir hizmet ediyor diyebiliriz. Hoş bir koku yayması sizi iş veya seyahatlerinizde karşılaşacağınız herhangi bir durumda kurtarabilir ancak bir ilişki ihtimali ya da arayışı söz konusu ise tene uygulanma miktarını biraz arttırarak ve amacına uygun kullanarak birliktelik yaşayabilirsiniz.

Cinsel Uyarıcı Etkili Afrodizyaklı Parfüm

Büyük ölçüde kadınların etkilenmesiyle sonuçlanan bu parfümler, kullanıldıklarında erkekleri karşı konulamaz bir cazibeye sokar. Erkeklerin artık kadınlar üzerinde etkileri daha unutulmaz olacaktır. İş hayatında dahi olsa bir kadınla karşılaşma ya da onunla ilişki yaşama ihtimalinizin birden artmayacağını kimse bilemez. Bu sebepten Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku ürünü kullanmanız sizi istediğiniz zaman etkilemek üzere olduğunuz kadınlar ile baş başa özel bir an yaşamaya uygun kılar.

Detaylı incelendiğinde aslında içeriğinde sadece ilişki yaşamayı planladığınız ya da birinin ilgisini çekmeyi düşündüğünüzde bir kadına karşı kullanmak yerine eşiniz ya da kız arkadaşınız ile yatakta pek yüksek performansta ilişki yaşamadığınızda yahut ilişkiden keyif alamadığınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Size karşı soğuk olması ya da orgazm olamama gibi durumlar partnerler arasında uzaklaşmaya sebep olacaktır. Bu da akıllara şu soruyu getiriyor , partnerimle ilişkimi nasıl daha uzun süreli ve tatmin edici kılarım ?

Szajor Parfüm Erkek Feromon Kadınları Uyaran Koku İçeriği

İçeriğinde feromon maddesi bulunur ve bu madde kadınlar ya da erkekler için özel olarak üretildiğinde etrafa hoş bir koku yayar. Elbette kadınları etkileyen bu koku insan vücudunda doğal yolla da üretilir. örneğin koltuk altı yeterince nemli bir vücutta bu kokuyu üretir ancak ortadan hemen kaybolduğu görülür.

Ancak Afrodizyak içerikli bu parfüm, kadınları uyarıcı bir koku yayar ve beklediğiniz etkiyi tam olarak yapması için kılavuzda yazdığı oranda kullanmalısınız. Burada ne zaman ve ne oranda kullandığınız da önemlidir. Belirlenen kullanım süresinin daha kısa süre önce sona ermesi fazla kullanımdan kaynaklı olabileceği gibi yoğunlaşan bu koku zararlı da olabilir.

Düzenli olarak kullanmak ve yeterince kullanım durumunda erkeklerin tenlerine uygulanması halinde kalıcı bir etki yarattığı görülmüştür. Bunun anlamı, her zaman kadınlar için ilişkiye hazır olmak anlamına geliyor. Güzel bir bayanla karşılaşmak ve onu etkilemek için farklı yollar aramak yerine teninizin artık alıştığı bu koku yayılmaya devam eder ve beklenen ilgi çekici havayı yaratacaktır.  Boyut olarak normal parfümler ile aynı boyuttadır kolaylıkla bir çanta içerisinde taşınabildiği gibi eğer taşıyamazsanız bile gün içinde yaşanması muhtemel birliktelik için günün başında 3 4 sıkım olarak uygulayabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar