WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Aleron Afrodizyak Parfüm
Aleron Afrodizyak Parfüm

Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm

EK-152

Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Cinsel Parfüm

675,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Afrodizyaklı Parfümler bilindiği gibi libido yükseltici etkiye sahiptir ve renkli bir cinsel yaşam için gereklidir. Hem kadınlar hem de erkekleri etkileyen ve cinsiyet ayrımını burada ortadan kaldıran Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm en kaliteli ve orijinal ürünlerimizden birisidir. Kadınlar , erkeklere özel feromon parfümler alıyorlar ve aynı şekilde karşı cinste böyle yapıyor ancak unisex parfümler cinsiyet kalıplarını ortadan kaldırarak isteyen kadın veya erkek için fark etmeksizin karşı cinsi doğrudan etkileyen parfümlerdir.

Kadın ve erkek bireyler için etkileyici bir ürün olan bu parfümler mitolojide yunan tanrıçası olan Afrodit den adını almışlardır. Diğer parfümlere oranla amacı da kullanımı da farklıdır. İlk farklılık giysilerinize değil teninize sıktığınızda daha iyi etki etmesi ve kalıcılığın sağlanmasıdır. Feromon maddesi tene etki ettiğinde bir tür kalıp haline gelir zamanla tenininiz bu kokuyu yayar.

Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm Yararları

Bu parfümün saymakla bitmeyecek cinsel açıdan faydaları vardır. Karşı cinsin aklında kalıcı bir yer edinmenin dışında ilişkilerini daha kuvvetli hale getirmek isteyen partnerler için bir numaralı alternatiftir.

 • Aşk parfümü olarak da bilinen bu feromon parfümler aşk hormonunu yükseltir, cinsel ilişki isteğini %70 arttırır.
 • Yaydığı kokunun baştan çıkarıcı etkisi vardır ve karşı cins cinsel anlamda sizden ilgi duyacak biçimde uyarılır.
 • Kadın ve erkeklerde cinsellik adına tetiklenmelerini sağlayacak hormonların üst seviyeye çıkmasını sağlar. İnsanların hafızlarında bir süre yer etmek, birleşme için de tetikleyici olacaktır.
 • Düzenli kullanımda etkisini iyice gösterir ve kalıcı hale gelir.
 • Ürünün çeşitliliği, kullanım kolaylığı sağlar. Zevkinize hitap eden hangisi ise onu kullanın.

Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı cinsel parfüm , partnerlerinizin ya da partner adaylarınızın akıllarında kalıcı yer edinmenizi sağlar. Birçok çeşidinin de olması size farklı partnerleri kendinize çekme şansı tanır. Afrodizyak etkili bu parfümler keskin ve yoğun içeriğe sahiptir bu da tercih edilme sebeplerinden biri olarak ön plana çıkar.

Unisex feromon parfüm , aşkın kokusu olarak bilinen bu yoğun ve hissedilmeye değer kokuyu yaymaya başladığında artık karşı tarafın cinsel anlamda dürtülmesini sağlayan libidoyu büyük ölçüde arttıran bir etken madde içerir.

Kokunuz Büyülesin !

Bu feromon içerikli parfümler aslında erkekler ve kadınlar üzerinde cinsellik uyandırıcı ilgi arttırıcı bir etki yaratıyor olsa da kullanım alanları sizin isteğinize göre değişebilir. Örneğin erkek arkadaşınız ile ilişkileriniz artık pek heyecanlı değilse ve siz ya da o isteksiz bir birleşme yaşıyorsanız Szajor Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm sizin için de kullanışlıdır.

Bu aşk parfümü karşı tarafı adeta sarhoş eden bir koku yarar istemsizce size karşı ilgi duyar ve o bunun farkında olsa dahi elinden bir şey gelmez. Tam olarak kimyasal bir dil oluşmasını sağlar bedenler arasında. Kadınlar bunun etkisinde kaldıklarında erkek bireylere aşık gibi davranırlar bu da çıkar anlamında erkekler için iyidir. Aşk kokusunu aldıktan sonra artık duyulan etki büyük ölçüde artacağından beklenen etkiyi kısa sürede gösterecektir.

Normalde parfümlerin amaçları gün içerisinde güzel kokmak ve kişisel bakımla ilgilidir. Ancak bu feromon parfümler gündelik sıkım için de uygundur. Karşı cinsi etkilemek dışında da güzel kokmak için , gündelik iş hayatınızı renklendiren saygı duyulası bir insan olmak içinde kullanılır. Tabi böyle durumlarda yine çevrenizde sizinle ilgilenen ya da ilgilenmesini istediğiniz erkek ya da kadın bireyleri kendinize çekebilirsiniz.

Kullandığınız diğer tüm gündelik parfümlerin aksine daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra 40 kata kadar daha etkilidir. Bir bakıma sıradan parfümler de ilgi çekmek için kullanılıyor olsalar da amacına tam olarak hizmet eden Unisex Feromon Afrodizyaklı Parfüm aşkı doyasıya yaşamanızı sağlayacak, partnerlerinizi size çekecek ve gün içinde ilişkiyi umduğunuz andan kısa bir süre önce teninize uygulayarak kullandığınızda tam verimli olacaktır.

Tene uygulandığında etkisini daha iyi gösteren bu parfümün unisex olarak kullanılması ek bir artıdır. Gündelik kullanımda 1 sıkım olarak kullanınız. Ancak ilişki arayışında olmak ve karşı cinsi tam anlamıyla etkilemek için kullanacaksanız 3 veya 4 sıkım kullanılabilir. Erkek ve kadın arasında adeta kimyasal bir köprü olarak görev gören bu ürünlerin ilgili testlerden geçirilerek orijinal şekilde sizlere sunulduğundan emin olabilirsiniz. Ten rengi , türü ya da cinsiyet ayırt etmeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar