WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
WParis Feromon Parfüm
WParis Feromon Parfüm

WPARIS Afrodizyak Kolonya

EK-6000

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

WPARIS Afrodizyak Etkili Kalıcı Esanslı Uyarıcı Feromon Kolonya

WParis afrodizyak etkili feromon kolonya etkileri ve özellikleri. İnsanların güzel kokulara karşı bir zaafı bulunur. Bu nedenle de çeşitli formlarda kolonyalar ve içerikler üretilir. Bu ürünlerin kullanımı güzel kokmak kadar ortamda çekici olmak adına da önemlidir. Güzel kokmak her insanın beklediği bir durumdur. Parfüm ve kolonya üreticileri çeşitli içerikler ile zenginleştirdiği bu içerikler ile insanların yeni kokuları keşfetmelerine ön ayak olur. Afrodizyak parfümler sitemiz de en seçkin markalarıyla sizlere sunulmuştur.

Her kolonya ya da parfüm çeşitli içerikler ile zenginleştirilmiştir. Bunun yanında insanların her zaman yeni ürünlere olan ihtiyacı bulunur. Kavun aromalı, kahve aromalı ya da çikolata aromalı çeşitlerinin yanı sıra yeni dönemde birçok kişinin ortak tercihi olan afrodizyak etkili kolonyalar ülkemizde de giderek daha sık bir şekilde kullanılabilmektedir.

Afrodizyak Kolonya

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya bu özellikleri ile öne çıkan bir üründür. Afrodizyak etkisi birçok besinde ve doğal ürünlerde yer alan bir etkidir. Çeşitli meyvelerde ve yiyeceklerde bulunan ve insanların cinsel güçlerinin arttırdığında inanılan afrodizyak ürünler parfümlerde de kullanılmaya müsait yapıları ile dikkat çeker.

Kolonya ya da benzeri nitelikli ürünlerde kullanılan afrodizyak karşı tarafa çekici gelebilmeyi sağlar. Ortamda kişinin herkes tarafından kokusu ile anılmasına imkan veren bu ürün, bunun yanında temiz ve hoş bir görünüm isteyenler için tercih edilen bir üründür. afrodizyak başta parfüm ya da kolonya olmak üzere birçok kişisel kullanım amacına uygun olarak kullanılabilir.

Afrodizyak Kolonya Kullanımı

Kullanım alanı olarak erkeklerin bayanları etkilemesi açısından bilimsel sonuçları bulunan WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya ürünleri ile partnerlerin birbirini etkilemesi mümkün olur. Yapılan araştırmalarda kolonya kullanımı ile birlikte erkeklerin yüzde 90 oranında bayanlar tarafından daha çekici olduğu ortaya konulmuştur.

Afrodizyak etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış olan bu ürünün kullanımı ile bu nedenle vaz geçilmez olmaktadır. Ortamlarda kendini belli eden bu ürün, kalıcılık etkisi de ile ön plana çıkmaktadır. Fark edilmek isteyenlerin birinci tercihi olan bu kolonya koku reseptörlerini doğrudan etkileyerek karşıdaki kişinin arzularına hitap eder. Kolonya kullanımı hem güzel koku sağlanması için hem de hem de karşı cinsi etkileyecek niteliklerde olduğu için tercih edilir.

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya Özellikleri

Bu ürünün kullanımı sayesinde insanların genel gündelik amaçları da yerine getirilir. Uzun süreli kullanımda yaygın etkilerinin yanı sıra gün içerisinde kalıcı olarak ortaya çıkan nitelikleri vardır. Kolonya ürününün kullanımı ile birlikte siz de partnerinizin üzerinde uzun süreli bir etki bırakabilirsiniz. Kullanım olarak omuz ve boyun bölgelerinde daha fazla etkili olan bu ürün aynı zamanda kalıcılık olarak benzeri ürünlerden ayrı nitelikler taşır. İnsanlar sürekli olarak kolonya kullanmak istemezler. Bu nedenle daha fazla kalıcı özelliği olan ürünler piyasada yer almaktadır. Ortalama olarak 48 saat kalıcılığı olan bu ürünün bu nedenle de uzun süreli olarak insanların güzel kokmasına imkan verdiği söylenebilir.

Kolonya Ürünlerinde Çeşitler

Sadece afrodizyak değil bunun dışında da birçok farklı ana malzemeden üretilmiş kolonya bulunur. Tütün kolonyası ülkemizde en bilinen kolonya çeşitlerinin başında gelmekle birlikte afrodizyak etkisi olan ürünler de yine sıklıkla kullanılagelmektedir. WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya yenilikçi bir ürün olup modern bir tasarım taşır.

Yine eşler arasında ilişki seviyesini yükseltmek için kullanılan bu ürün bu nedenle de birçok insanın beklentilerini ve eşler arasında iyi ilişkileri karşılayan bir üründür. afrodizyak ürünler insan cinsel hayatı için de önemli olup bu nedenle de birçok üründe afrodizyak etkisi bulunan malzemeler kullanılır. Online eczane sitemiz den en kaliteli arkaların ürünlerine en uygun fiyatları üzerinden ulaşabilirsiniz.

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya Fiyatları

Bu ürünlere internet sitelerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gerek fiyat olarak gerekse de boyut olarak birçok farklı seçenek bulunur. Seçenekler arasından size özel çözümler edinebilirsiniz. Aynı zamanda kullanım olarak da uzun süreli kullanım isteyenlerin daha büyük boyutlarda ürün temininde bulunması gereklidir.

Kolonya kullanımı bu nedenlerden dolayı birçok yerde tercih edilen bir ürün fiyatları olarak da sizlere hitap eder. En uygun fiyatlar ile bu ürünleri satın alabilir ve eşinize sürpriz yapabilirsiniz. Son zamanlarda birçok insanın başta gelen favori ürünleri arasında yer alan bu ürün aynı zamanda insanların güzel kokmalarının yanı sıra etkileyici özellikleri ile de dikkat çeker.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar