WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Aleron Afrodizyak Parfüm
Aleron Afrodizyak Parfüm

Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Parfüm

EK-162

Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Erotik Parfüm

799,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Aleron Kadın Kullanımı Feromonlu Erkekleri Etkileyen Parfüm

Afroziyak feromon parfümiçeriğindeki özel formülü ile erkekleri baştan çıkarıcı bir etkiye sahiptir. Kimi zaman buna ihtiyaç duymayız ancak bazı durumlarda bunu isteriz ve gözle görülür bir değişiklik olmasına çalışırız. Bir erkeğin size daha yakın olması ya da tüm erkeklerin yakınlık anlamında beklentinizi karşılaması hoşunuza gidebilir. Uygun şekilde kullanımda 3 aya kadar uzun ömürlü şekilde kullanılabilen aleron kadın feromon Erkekleri Etkileyen Feromon Parfüm gözle görülür bir fark yaratacak ve hoşunuza gidecek mükemmel bir ürün.

Cinsel anlamda erkekleri etkileyen ve tahrik edici bir yoğun kokuya sahip özel parfümdür. Feromon içeriği ile beklentinizi tam olarak karşılamakla kalmayacaktır. İçeriği hindistan cevizi, istirdiye, garum, passiflora quadrangularis, fluoksetin, meskalin, lapis lazuli, moringa oleifera gibi içerikleriyle size hoş kokular salmanızı sağlayacaktır. Erkeklerin cinsel anlamda duygularını en üst seviyeye çıkaran bu parfüm. Normalin üzerinde seyreden hormon artışından sonra artık size aşık gibi davranmasını sağlayacak erkeklerin.

Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Parfüm Kullanım

Afrodizyak parfüm , aynı zamanda adı aşk parfümü olarak da geçer. Özellikle en çok terlenen bölgelere uygulandığında ısının artması ile kokuyu kalıcı olarak sağlayan yoğun bir koku yayar. Etkiyi daha yoğun hissetmenizi sağlayacak bu parfümleri özellikle koltuk altına, boyun bölgeleri ve kulak memesi gibi yerlere uygulayarak kullanmak daha etkili olması açısından önemlidir. Günde uygulanması tavsiye edilen miktar birkaç sıkımdır ancak gündelik yaşamlarınızda da kullanmanız mümkündür. Gündelik sıkımda miktar 1 sıkım olmalıdır.

Etkisini daha yoğun göstermesini isteyerek fazla kullanmak size zarar verici etkiler doğurabilir.  İçeriğinde feromon etkili ürünlerin kullanıldığı Aleron Kadın Feromon Parfüm tamamen sağlıklı içeriği ile kadınların güvenle kullanımı için satışa sunulmuş orijinal bir parfüm ürünüdür.

Aleron Kadın Feromon Erkekleri Etkileyen Parfüm Yararları

Eczanemiz en güncel ve sağlıklı ürünleri orijinal ve kutusu hiçbir şekilde açılmamış ithal olarak sizlere sunuyor ve bu ürünlerin faydası oldukça fazladır. Özellikle erkekleri etkileyen bu feromon içerikli parfüm karşı cinsin size yoğun ilgi duymasına sebep olabilir, hoşlanma iç güdüsünü de geçip aşık gibi davranmasını sağlayabilir erkeklerin.

Karşı cinsin libidosunu yükseltici etkiye sahip bu ürün , kişisel yaşamınızda 1 sıkım olarak kullanıldığında ve tene uygulandığında artık tende kalıcı bir etki yaratmaya başlayacak , artık hissetmeyi istediğiniz o özel olma duygusu ortaya çıkacaktır. Beklentinizi karşılayacağına %100 emin olduğumuz parfüm ürünleri arasında kadınların en çok tercih ettiği ürün olarak ön plana çıkmakta olan Aleron Kadın Feromon Erkekleri etkileyen parfümün yararları en çok da iş hayatınızda ortaya çıkacaktır.

Aleron Parfüm Uyarır

Sıradan bir günde bir erkekle karşılaşmak onunla yakınlaşmak veya bu gibi durumlar için oldukça şansınız yüksek olabilir. Ancak iş ortamında oldukça beğendiğiniz bir adamın yanından geçerken dahi bu kokuyu iyice içine çekmesi size olan ilgisini büyük ölçüde arttıracaktır. Ek olarak bu ürün müşterilerimizin tamamen beğenisine sunulup kullanılmadan önce özenle paketlenir. Kargo tarafından yalnızca ilgili şahıs teslim alacağı durumlarda teslim edilir. Siz eğer adreste yoksanız ürünü büyük bir gizlilik içinde şubeye teslim eder kargo ekibi ve oradan alırsınız.

Hiç kimse sizin bu ürünü kullandığınızdan haberdar olmayacağı gibi aslında ürünü günümüzde çok kullanan olduğu için rahat olabilirsiniz. Karşı cins üzerinde geçici sarhoşluk , sizin teninizde kalıcı bir etki yarattığı bilimsel olarak kanıtlanmış bu ürün için içeriğinde doğal bitki özleri , karşı cins ve sizin bedenleriniz arasında kimyasal bir dili açığa çıkarır. Söz konusu kadınların ilgi duyulmaya ihtiyaç duyduğu bazı durumlarda gerçekten denemeye değer bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

İnsanların gündelik yaşamları oldukça yoğun geçiyor ve bunlara stres, kaygı , negatif enerji de eklendiğinde cinsel istekler daima azalmaya mahkumdur. Bu gibi durumlarda artık cinsel istek tamamen yok olma eşiğine gelir bunun devam etmemesi için bazı cinsel anlamda dürten ürünler kullanılabilir. Karşı cins için artık daha çekici bir hale geldiğinizi açıkça söyleyebiliriz bu parfümle. Varsa bir ilişkiniz, bunun bitmesini istemezsiniz bu yüzden kullanmakta en büyük faydayı da sizler göreceksiniz. Bir kadın olarak hak ettiğiniz ilgiyi ,cinsel yaşamı ve erkekler üzerindeki yarattığı etki sayesinde dünyadaki tek kadın gibi davranılması hissini her kadın gibi siz de yaşayabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar