WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Szajor Azdırıcı Parfüm
Szajor Azdırıcı Parfüm

Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm

EK-160

Szajor Kadın Feromon Erkeleri Azdırıcı Parfüm

675,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm , bir erkeğin karşı cinsi etkilemek için kullanabileceği , günlük olarak sıkarak etkisini göstermesini %100 oranında beklediği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kadınların isteklerini ve en derinlerdeki o arzularını ortaya çıkarıcı bir dürtü gibidir ve kadın ile erkek arasında aslında görünmeyen bir bağ oluşturur. Söz konusu ilgi bekleyen kadınlar ile yakından ilgilenmek ve onların beklediği müthiş ilişkiyi sunabilmek için eğer aranızda daha önce bir yakınlaşma olmadıysa bile bunu mümkün kılabileceksiniz.

Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm

Karşı cinsi etkilemek için üretilmiş ve son derece etkili olan bir parfümdür. Erkeklerin isteğine özel olarak hazırlanmış, kadınlar için vazgeçilmez olmanızı sağlayacak mükemmel yoğun kokusu ile eczanemizde satışta. Bandrollü ve garantili olarak satışa sunulan bir üründür. Sizi lüks yaşantı içerisinde dilediğini elde eden ve ona değer verdiğinizi hissettiren, aynı zamanda güzel kokmasıyla karşı cinsi etkileyici bir havaya sahiptir.

Erkeklerin kadınlara karşı daha rahat olabilmesini de sağlayan bu parfüm sayesinde çekici ve tahrik edici bulunacaksınız karşı cins tarafından. Öz güveni arttıran ve ilişki destekleyici etkisiyle geceler veya gündüzler artık daha özel geçecek.

Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm Kullanımı

Daha çekici, yakışıklı ve aşkla bakılan bir erkek olmak için kadınlar tarafından karşı konulamaz olmasıyla ünlü , bilim adamlarınca  mucizevi içeriğiyle üretilip garantili ve orijinal olarak eczanemiz tarafından satışa sunulan bu ürün tamamen bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki etkisini doğru kullanımda %100 oranında gösterecektir. Kullanımının da sıradan parfümlere oranla pek farkı olmadığı için tercih edilenler arasında başta geliyor.

Teninize günlük kullanımda 1 sıkım olarak kullanabilirsiniz. Özellikle boyun ve kulak meme bölgesine uygulandığında karşı cins üzerinde bir etki yaratacağı kesin olarak kanıtlanmıştır. Kokusunun ertesi gün bile devam ettiğini göreceksiniz. Nitekim bunu sağlayan şey , giysilerinize değil direkt olarak tene ve en çok insanlarla yakınlaşabileceğiniz ya da temas ihtimalinizin olduğu ten bölümlerine sıkmanızdır. Yaklaşık olarak 3 aylık bir kullanım ömrü olan Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm ilişki arayışında geçen bir günde 3 ya da 4 sıkım olarak kullanılmalıdır. Gündelik sıradan bir yaşantı için 1 sıkım yeterlidir.

Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm Özellikleri

Sizi daha iyi görünen bir birey haline getirir. Erkeklerin bedenleri ile adeta aşkla bir bağ kurulmuş hisseder, onları kendinize çekeriniz. Teşvik edici anlamda seksi bir kadına döneceksiniz. Feromon içerikli parfümler aslında gündelik yaşantıda da parfümler arasında az miktarda bulunan bir üründür. Ancak gerçekten kararlı bir kadınsanız ve beklediğiniz şey o erkeği elde etmek ya da ilgisini başlangıç olarak çekmek ise bunu başarmanız olasıdır.

Erkek ve kadının cinsel ilişki arzulamalarına olanak sağlayan bu afrodizyak içerikli parfümler özel olarak üretilmiştir. Kişiyi ilişki ve aşk yaşamak için cezbedici bir kıvama sokar ve en basit tabiri ise baştan çıkarıcı olmalarıdır. Artık öz güveni tazelenmiş bir kadın olarak kendinizi bile seksi bulacağınız bu konunun erkekler üzerinde nasıl bir etki yaratacağını görmek istemez misiniz. Gülüşünüz bile tahrik edici bir etki yaratacak, gözler üzerinizde olacak ve koku insanın adeta beynine işlediğinden akılda kalıcı olacaksınız.

Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm İşleyişi

Erkek ve kadın bireylerde Limbik sistem adı verilen kısım feromonlarca uyarılır . Bu olduğunda artık libido yükselmiş ve kadın ya da erkek , karşı cinsi etkilemeyi büyük oranda başarmış demektir. Kadın ve erkek arasında kimyasal bir bağ oluşturan, bu kimyasal dil aracılığıyla da aslında iki tarafın birleşme arzuları bedenlerce gerçekleştirilmeye mahkumdur. Szajor Kadın Feromon Azdırıcı Parfüm eczanemizde en uygun fiyatlara garantili olarak satılmaktadır. Tarif edildiği gibi bölgelere tavsiye edilen dozda uygulandığında karşı cinsi etkilemeniz çok da zor olmayacaktır.

Bir kadın olarak karşı cinsi etkilemek adına kullanacağınız bu ürün sizi beklenmedik anlarda ilgiye maruz bırakacaktır. Ve karşı cinste en çok istediğiniz elde etmeyi ve aklında olmayı planladığınız erkek için doyasıya ilişki arzusuyla yanan bir adam haline gelmiş olacaksınız. Partnerinizle uzun soluklu birlikteliğe aç hale geleceksiniz. Kişi artık kendini kontrol etmekte zorlanacaktır. Beklediğinizden daha iyi etkisini gösteren bu feromon içerikli parfümlerden birini hemen sipariş edin ve karşı cins üzerinde kesin bir etki yaratın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar