WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Mans Pump
Mans Pump

Mans Pump Penis Büyütme Pompası

EK-2120

Mans pump penis büyütme cihazı ile daha kalın hacimli ve daha boyu uzamış ve sert bir penise sahip olabilirsiniz

775,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Mans Pump Penis Geliştirici Büyütme Pompası

Genel anlamda sertleşme veya penis uzunluktaki artış isteyen her erkek içindir. Bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik aradığınız çözüm bu üründür. Penis uzunlukta artışın hedeflendiği bu ürün penis büyütme işlemini vakumlama tekniği ile yapar. Uygulandığında penisteki kan damar ve dokularının genişlemesine sebep olur. Sonuçta ta penise giden kan akışı hızlanır , gelişme ve kalınlaşma sağlanır. Bizim vatanımızda olduğu şeklinde bütün dünyada da satışı gerçekleşen bu ürünü eczanemizde kolaylıkla bulabilir, güvenle satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Erkeklerin yaşadıkları en büyük problemlerden olan sertleşme ve penis boyutu, aslına bakarsak günümüzde doğrusu 21. yüzyılda çözülmesi pek bir sorun olarak görünmüyor. Bu aletleri kullanarak penisteki kan akışını hızlandırabilir penis gelişimi ve kalınlaşmaya katkı sağlıyor. Hem partneriniz için hem de sizin güzel bir seçenek. Satın aldıktan sonraki süreçte kılavuzda yazan doğru biçimde uygulanmalı ki en iyi sonucu elde edebilmiş olun.

Mans Pump Penis Büyütme Pompası Faydaları

Bu ürünün benzeri birçok ürünü piyasada bulabilirsiniz hepsi de bu penis boyunu büyütmeyi hedefler. Kimi zaman kremler ile kimi zaman da jel ile bazen de tablet hap kullanımı daha uygun olacaktır. Büyütücü pompanı size zarar verebilecek herhangi bir durumu söz konusu olmadığı gibi doğru uygulama ve kullanımı sizinle aşağıdaki yazıda paylaştık. Orayı dikkatlice okuyarak penis boyunda bir gelişme söz konusu olabilir. Şimdilik cinsel yaşamınızda büyük bir sorun gibi görünmüyor olabilir ancak bazı durumlarda bazı partnerleriniz bunu kabul etmeyebilir. Bu gibi durumlarda işte penis boyunu büyütmek belki daha kalın hale getirmek için kullanmanız gerekebilir.

Mans Pump Penis Büyütme Pompası kişinin öz güvenini yerine getirecek bir dokunuş ile onun cinsel yaşamı için en doğru adımları atmasını sağlar. Hiçbir şekilde zararı olmayan ve büyümenin düzenli kullanımda gözlendiği bu pompalar fantezi ürünü olarak bile kullanılabilir. Ancak ilişkilerinizin sona ermesine sebep olabilecek bir sorunu ortadan kaldırmak gibi daha ciddi bir sorunu çözmeniz daha makul olacaktır. Aşağıdaki penis büyütme pompası ile ilgili kullanım bilgisini okuyarak en kısa yoldan bu aleti nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Mans Pump Penis Büyütme Pompası Faydaları Kullanımı

Kullanımı konusunda bilmeniz gereken birkaç detay mevcut, öncelikle hava boşaltımı valfinin yerini kullanmaya başlamadan önce tespit etmelisiniz. Kısa sürede en iyi sonucu almak için acele etmeyin.

İlk 30 Günlük Kullanımı

Penisin bu duruma alışabilmesi için kullanımı aylık bölmeler şeklinde sınıflandırmalısınız. Güçlü vakum tekniği ile ön plana çıkan bu ürüne vakit ayırırsanız mükemmel sonuçlar verecektir. Tahmini kullanım süresi 5 dakika olan bu ürünün kullanımı aşağıdaki gibidir ;

 1. Vakumlama işlemini başlattıktan sonra pompalama yapıp ,ağrı eşiğine ulaşıldığından sonraki 15 saniyeyi penis pompası içinde bekletin. Bunu 5 kez tekrar edin ve penisi silindir içerisinden çıkarın , 30 saniye dinlendirin.
 2. Geçen 30 saniyenin ardından 15 saniyelik işlemi 4 kez daha tekrarlayın. Ardından bir dakika dinlenin.
 3. Son adımda 20 saniye * 3 tekrar yaptıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.

Not : Bu işlem , bir gün arayla uygulanmalıdır. Setler arasında eğer jel etkisini kaybederse silikona tekrar uygulamayı ihmal etmemelisiniz.

30 - 120 Günlük Kullanımı

Artık 30 gün geçmiş ve bu aşamayı tamamladığınıza artık bir takım değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Penis artık bu tempoyu kaldırabilecek, süreler 2 katına kadar çıkabilecektir. Penisin bu duruma alışabilmesi için kullanımı aylık bölmeler şeklinde sınıflandırmalısınız. Güçlü vakum tekniği ile ön plana çıkan bu ürüne vakit ayırırsanız mükemmel sonuçlar verecektir. Tahmini kullanım süresi öncekine göre 2 katından daha fazla dakika olan bu ürünün kullanımı aşağıdaki gibidir ;

 1. İlk adımda vakumlama işlemine başladıktan sonra pompalayıp ağrı eşiğine ulaşıldığı andan itibaren 25 saniye penis pompası içinde bekletilmelidir. Bunu 5 kez yaptıktan sonra penisi silindirden çıkarınız ve 1 dakika dinlenin.
 2. Sonraki Adımda , dinlenme süresi dolduktan sonra 25 saniye * 5 tekrar yapınız. Tekrar sonrası 3 dakika dinlenin.
 3. Adımda dinlenme süresi dolduktan sonra 20 saniye * 7 tekrar yapınız. Bu işlem bittikten sonra 1 dakika gibi bir süre dinlenin
 4. Son adım 1 kez tekrar gerektirir. Penisi silindir içine yerleştirdikten sonra 45 saniye penisi içerisinde tutup çıkarınız.

Not : Bu işlemlerin bir gün arayla tekrar edileceğini unutmayınız. Etkisi zamanla ortaya çıkacak bu ürün penis boyunuzu büyüteceği gibi cinsel yaşamınızı hareketlendirecek, daha uzun sürmesini sağlayacak ve kişisel anlamda sizi tatmin edecektir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar