WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Maxman
Maxman

Maximizer Worx VX1 Büyütücü Penis Pompası

EK-2111

Penis büyütmek daha hacimli daha kalın bir penis için penis uzatma pompası aynı zaman da sertleştirici etkisiyle en uygun penis büyütücü fiyat avantajıyla sipariş verin

975,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Maximizer Worx VX1 Büyütücü Etkili Penis Pompası

Kullanım alanı genel olarak sertleşme ya da penis boyunda artış arzulayan erkekler içindir. Bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik aradığınız çözüm bu üründür. Penis boyunda artışın hedeflendiği bu ürün penis büyütme işlemini vakumlama tekniği ile yapar. Uygulandığında penisteki kan damar ve dokularının genişlemesine sebep olur. Sonuçta ta penise giden kan akışı hızlanır , büyüme ve kalınlaşma sağlanır. Bizim ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da satışı gerçekleşen bu ürünü eczanemizde rahatlıkla bulabilir, güvenle satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Erkeklerin yaşadıkları en büyük problemlerden olan sertleşme ve penis boyutu, aslında günümüzde yani 21. yüzyılda çözülmesi pek bir sorun gibi görünmüyor. Öyle ki bu aletler penisteki kan akışını hızlandırarak büyüme ve kalınlaşmayı sağlıyor. Hem partneriniz hem sizin için güzel bir haber. Bu ürünü satın aldıktan sonra kullanacağınız süreçte kılavuzda yazan doğru şekilde uygulandığında en iyi sonucu elde edeceksiniz. Eczanemiz cinsel sağlık ürünleri kapsamında en çok rağbet gören ürünü sizler için orijinal ve telsimi güvenli şekilde sizlere sunuyor.

Maximizer Worx VX1 Büyütücü Penis Pompası Faydaları

Piyasada bu ürün benzeri birçok ürün satılmakta ve hepsi de penis boyunda büyüme vaat etmektedir. Bazı durumlarda krem , bazılarında jel bazılarında ise tablet kullanım daha uygundur elbette. Şimdi ele alacağımız konu bu büyütücü pompa işe yarıyor mu yarıyorsa işlevi tam olarak nedir? Genel olarak cerrahi müdahaleler ile ortaya çıkan bu büyümeyi doğru kullanımdan bu penis büyütücü pompalar ile siz de yapabilirsiniz.

Erkekler arasında gerek kadınlara gerek kendi hemcinsleri ile geçen mevzubahis konular arasında utangaç bir tavır sergilemenize sebep olacak bir konudur.  İş hayatına kadar yansıyan bu özgüvensizlik cinsel sorunun ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz bu ürün partnerinizle yaşayacağınız özel anı daha da özel kılacaktır.  Sağlıklı bir cinsel yaşam için kimi insanlar daha farklı yöntemler deneyebilirler ancak örnek olarak tamamen bitkisel içerikli bir ereksiyon hapı size hiçbir zarar vermez tıpkı bu pompanın zarar vermeyeceği gibi. Ürünlerimiz erkek bireylerin sağlıklarını düşünerek ortaya çıkarılmış orijinal ve gizli ürünlerdir.

Maximizer Worx VX1 Büyütücü Penis Pompası Kullanım

Kullanımı konusunda bilmeniz gereken birkaç detay mevcut, öncelikle hava boşaltımı valfinin yerini kullanmaya başlamadan önce tespit etmelisiniz. Kısa sürede en iyi sonucu almak için acele etmeyin.

İlk 30 günlük kullanımı

Penisin bu duruma alışabilmesi için kullanımı aylık bölmeler şeklinde sınıflandırmalısınız. Güçlü vakum tekniği ile ön plana çıkan bu ürüne vakit ayırırsanız mükemmel sonuçlar verecektir. Tahmini kullanım süresi 5 dakika olan bu ürünün kullanımı aşağıdaki gibidir ;

 1. Vakumlama işlemini başlattıktan sonra pompalama yapıp ,ağrı eşiğine ulaşıldığından sonraki 15 saniyeyi penis pompası içinde bekletin. Bunu 5 kez tekrar edin ve penisi silindir içerisinden çıkarın , 30 saniye dinlendirin.
 2. Geçen 30 saniyenin ardından 15 saniyelik işlemi 4 kez daha tekrarlayın. Ardından bir dakika dinlenin.
 3. Son adımda 20 saniye * 3 tekrar yaptıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.

Not : Bu işlem , bir gün arayla yapılmalıdır. Uygulanan setler arasında eğer jel etkisini kaybederse silikona uygulamayı ihmal etmemelisiniz.

30-120 günlük kullanımı

Artık 30 gün geçmiş ve bu aşamayı tamamladığınıza artık bir takım değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Penis artık bu tempoyu kaldırabilecek, süreler 2 katına kadar çıkabilecektir. Penisin bu duruma alışabilmesi için kullanımı aylık bölmeler şeklinde sınıflandırmalısınız. Güçlü vakum tekniği ile ön plana çıkan bu ürüne vakit ayırırsanız mükemmel sonuçlar verecektir. Tahmini kullanım süresi öncekine göre 2 katından daha fazla dakika olan bu ürünün kullanımı aşağıdaki gibidir ;

 1. Vakumlama işlemine başladıktan sonra pompalayıp ağrı eşiğine ulaşıldığı andan itibaren 25 saniye penis pompası içinde bekletilmelidir. Bunu 5 kez yaptıktan sonra penisi silindirden çıkarınız ve 1 dakika dinlenin.
 2. Dinlenme süresi dolduktan sonra 25 saniye * 5 tekrar yapınız. Tekrar sonrası 3 dakika dinlenin.
 3. Dinlenme süresi dolduktan sonra 20 saniye * 7 tekrar yapınız. Bu işlem bittikten sonra 1 dakika gibi bir süre dinlenin
 4. 1 kez tekrar gerektirir. Penisi silindir içine yerleştirdikten sonra 45 saniye penisi içerisinde tutup çıkarınız.

Önemli: Bu işlemlerin tamamını bir gün ara ile uygulayınız.

Etkisini zamanla göreceğiniz bu ürün size penis boyunda büyüme sağlar ve cinsel yaşamınız hiç beklemediğiniz kadar daha etkili daha özel bir hal almaya zamanla başlayacaktır. Üstelik eczanemiz bu ürünü sizlere büyük bir gizlilik ile ulaştıracaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar