WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Amerikan Pump Penis Pompası
Amerikan Pump Penis Pompası

Amerikan Pump Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası

EK-2506

Büyütücü penis pompası Amerika'dan ithal daha kalın daha uzun bir penis için büyütücü cihaz eczane fiyatı kampanyalıdır

875,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Amerikan Kalınlaştırıcı Etkili Büyütücü Penis Pompası

Penis büyütücü pompaAmerika'dan ithal bu Amerikan Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası düzenli kullanımda vaat ettiği tüm gelişmeyi sizlere gösterecektir. Büyütücü etkisinin yanında kalınlaştırma etkisiyle de ön plana çıkan bu ürün, sertleşme ve uzunlukta da bir artış isteyen erkek bireyler için biçilmiş kaftandır. Erkek yaşamında cinselliğin en az kadınlar kadar önemi vardır ve penis boyu kadar kalınlığı da bazen sorun olabilir. Tüm bu sorunları yok etmek anlamında jeller, kremler ve tabletlerin yanı sıra bir çözüm olarak sunulabilir.

Penise direkt olarak uygulanan bu ürün kan ve damar dokularında genişlemeye yol açarak kan akışını hızlandırır ardından gelişme ve kalınlaşma sağlanır. Ülkemizde olduğu kadar diğer ülkelerde de satışı büyük bir ilgi ve talep ile devam eden bu penis büyütücü kalınlaştırıcı pompa , eczanemizde güvenle satın almanız için hazır beklemektedir.

Kabul edilmelidir ki erkekler cinsel yaşamlarında daha kusursuz bir durum ortaya koymak ve vazgeçilmez olmayı arzulamaktadır. En azından eşleriyle yaşayacakları veya kısa süreli partnerlerini tatmin etmek istediklerinden bu ihtiyaç doğmaktadır.

Penis büyütücü pompa kullanarak aynı etkiyi yapacak diğer ürünlere nazaran daha uzun uzadıya bir süreç sonrasında gözle görülür, partnerleriniz tarafınca fark edilir bir etki yarattığını göreceksiniz. Artık penis gelişmeye, hacim kazanmaya başlar. Cinsel gelişim kadın erkek fark etmeksizin her birey için gerekli olduğu gibi eczanemiz hem kadınlara hem de erkeklere unisex olarak da ürünler satışını yapmaktadır. Prospektüsü doğru okuyup uyguladığınızda aslında bu ürünün faydasını başta aylık , sonra 3 aylık bir periyotla gerçekleştirip büyüme etkisini görebileceksiniz.

Amerikan Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası Faydaları

Ürünün faydalarının başında partneriniz ile aranızda geçecek o büyümeden sonraki ilk gecenin sohbetleri olacak. Daha verimli bir erkek olarak partnerinizi tatmin etmeniz, penis boyunda büyüme ve kalınlaşma ile vajinal anlamda daha tatmin olabilecek bir partner var olmuş olacak. Kişiler kimi zaman kremler, jeller ve tablet haplar deniyorlar ancak en verimli olanlardan birisinin penis büyütücü pompa olduğunu söyleyebiliriz. belki ihtiyaçtan dolayu ,belki fiyattan belki de diğer ürünleri kullanmanın doğru olmayacağını düşünen erkek bireyler için tercih edilebilir.

Sizi her anlamda geliştirecek ,penise kan akışın hızlandıracak doğal yollarla sertleşme sağlamanın yanı sıra cinsel yaşamınıza kalite katacak bir adım atmış olacaksınız. Kendisini daha gelişmiş ve cinsel anlamda tamamlanmış hisseden erkek bireyler geçen her ilişkide daha da iyiye giderler. Ortaya doğru kullanımında herhangi bir yan etki vs çıkarmadığından ve tüketilen bir ürün de olmadığından çok tercih edilenler arasında.

Her ne kadar partnerleriniz arasında bunu kullanmanızı istemeyecekler çıkabilir ancak kalıcı bir gelişim için şart olan bu ürünü kimi birliktelik yaşayan bireyler fantezi bakımından kullanabiliyorlar. Cinselliği daha iyi hale getirmek için açılmış olan eczanemiz kesintisiz olarak cinsel sağlık ürünleri satmakta ve bunlar arasında etkisini en iyi gösteren penis büyütücü kalınlaştırıcı penis pompası da en çok ilgi görenlerden. Düzenli kullanımı size peniste hacim kazanma , büyüme ve kalınlaşma sağlayacaktır. Artık daha iyi ilişkiler çıkaran bir erkek bireye dönüşmeniz için tüm kapıların aralandığını görebilirsiniz.

Amerikan Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası Kullanım

Kullanımı konusunda bilmeniz gereken birkaç detay mevcut, öncelikle hava boşaltımı valfinin yerini kullanmaya başlamadan önce tespit etmelisiniz. Kısa sürede en iyi sonucu almak için acele etmeyin.

İlk 30 Günlük Kullanımı

Penisin bu duruma alışabilmesi için kullanımı aylık bölmeler şeklinde sınıflandırmalısınız. Güçlü vakum tekniği ile ön plana çıkan bu ürüne vakit ayırırsanız mükemmel sonuçlar verecektir. Tahmini kullanım süresi 5 dakika olan bu ürünün kullanımı aşağıdaki gibidir ;

Vakumlama işlemini başlattıktan sonra pompalama yapıp ,ağrı eşiğine ulaşıldığından sonraki 15 saniyeyi penis pompası içinde bekletin. Bunu 5 kez tekrar edin ve penisi silindir içerisinden çıkarın , 30 saniye dinlendirin.

Geçen 30 saniyenin ardından 15 saniyelik işlemi 4 kez daha tekrarlayın. Ardından bir dakika dinlenin.

Son adımda ise 20 saniye * 3 tekrar yaptıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.

Not : Bu işlem , bir gün arayla uygulanmalıdır. Setler arasında eğer jel etkisini kaybederse silikona tekrar uygulamayı ihmal etmemelisiniz.

30 - 120 Günlük Kullanımı

Artık 30 gün geçmiş ve bu aşamayı tamamladığınıza artık bir takım değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Penis artık bu tempoyu kaldırabilecek, süreler 2 katına kadar çıkabilecektir. Penisin bu duruma alışabilmesi için kullanımı aylık bölmeler şeklinde sınıflandırmalısınız. Güçlü vakum tekniği ile ön plana çıkan bu ürüne vakit ayırırsanız mükemmel sonuçlar verecektir. Tahmini kullanım süresi öncekine göre 2 katından daha fazla dakika olan bu ürünün kullanımı aşağıdaki gibidir ;

İlk adımda vakumlama işlemine başladıktan sonra pompalayıp ağrı eşiğine ulaşıldığı andan itibaren 25 saniye penis pompası içinde bekletilmelidir. Bunu 5 kez yaptıktan sonra penisi silindirden çıkarınız ve 1 dakika dinlenin.

Sonraki Adımda , dinlenme süresi dolduktan sonra 25 saniye * 5 tekrar yapınız. Tekrar sonrası 3 dakika dinlenin.

Adımda dinlenme süresi dolduktan sonra 20 saniye * 7 tekrar yapınız. Bu işlem bittikten sonra 1 dakika gibi bir süre dinlenin

Son adım 1 kez tekrar gerektirir. Penisi silindir içine yerleştirdikten sonra 45 saniye penisi içerisinde tutup çıkarınız.

Not : Bu işlemlerin bir gün arayla tekrar edileceğini unutmayınız. Etkisi zamanla ortaya çıkacak bu ürün penis boyunuzu büyüteceği gibi cinsel yaşamınızı hareketlendirecek, daha uzun sürmesini sağlayacak ve kişisel anlamda sizi tatmin edecektir.

Amerikan Kalınlaştırıcı Büyütücü Penis Pompası Teslimat

İsterseniz kargo firması kapınıza getirir, isterseniz siz en yakın şubeden kendiniz alırsınız. Diğer herhangi bir firma gibi içeriği farklı bir ürün almanız söz konusu değildir. Size ulaşana dek eczanemiz garantisi altına olan ürün, sağlık bakanlığı onaylı şekilde sizlere büyük gizlilik ve güvenle ulaştırılacaktır. Kapıda ödeme kolaylığı ile güvenli bir alışveriş imkanı sunan eczanemiz tüm ürünler için hızlı gönderim sağlayarak ürünü kısa sürede kullanmaya ve etkilerini hemen görmeye başlamanız için sağlam bir adım atıyor.

Orijinal olarak satılan ürünler , ülkemizde satış yapabilmek adına tüm testlerden geçmiş olup sizlere en sağlıklı halleri ile sunulmaktadır. Size ulaştırdığımız tüm ürünler gizli kargo özelliği taşımakla birlikte paket şeklinde tamamen mat bir kutuda gizlenerek size iletilecektir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar