WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
HandSome Up
HandSome Up

Handsome Up Penis Büyütme Pompası

EK-2150

Penis büyütme pompası fiyatları sitemiz de kampanyalı olarak sunulmakta olup en etkili penis büyütücü ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz

725,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Handsome Up Penis Büyütme Pompası Cihaz

Cinsel anlamda yaşanan bu problem kişiyi oldukça arka plana iten bir psikolojik soruna iter ancak  günümüzde bunu bertaraf etmenin pek çok yolundan birisidir aslında penis büyütücü pompa kullanmak. Aleti kullanmak peniste kan akışını hızlandırır büyümeyi ve çap olarak daha kalın hale gelmeyi sağlıyor. Partneriniz ya da sizin için oldukça güzel bir haber diyebiliriz. Hemen sitemizden satın alın ve bu süreçte kullanacağınız bu ürünü mutlaka kılavuzunu okuyarak kullanmaya başlayın. Bizler en çok rağbet gören bu penis büyütücü pompa ürünlerinden birini sizler için nasıl kullanacağını biraz aşağıda derlemiş olacağız. Handsome up penis büyütme pompası ile istediğiniz boyutlara ulaşın.

Genel anlamıyla sertleşme veya penis uzunluğunda artış isteyen her erkek birey içindir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için ortaya sunduğumuz çözüm bu üründür. Penis uzunluğundaki bu belirgin artışın hedeflendiği bu ürünün işleyişi , penis büyütme işlemini vakumlama tekniği ile yapıyor olmasıdır.

Penis bölgesindeki kan damarları ve dokularını genişlemesine yardımcı olarak penise giden kan akışını hızlandırır. Bu genişleme ve kalınlaşma sonrasındaki büyüme tatmin edici noktalara gelir. Ülkemizde olabileceği gibi tüm dünyada da bu sorun var ve satışı tüm ülkelerce yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden online olarak güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

İlk 30 Günlük kullanımı

Öncelikle penisin uygulanan bu tekniğe alışabilmesi için uygulamayı aylık bölümler halinde yapmalıyız. Ürün, güçlü vakum tekniğini kullanır ve eğer vakit ayırıp düzenli olarak yaparsanız sonuçları tatmin edici olacaktır. Ürünün tahmini kullanım süresi 5 dakikadır ve detayları aşağıdan bulabilirsiniz ;

 1. Vakumlama işlemini başlattıktan sonra pompalama yapıp ,ağrı eşiğine ulaşıldığından sonraki 15 saniyeyi penis pompası içinde bekletin. Bunu 5 kez tekrar edin ve penisi silindir içerisinden çıkarın , 30 saniye dinlendirin.
 2. Geçen 30 saniyenin ardından 15 saniyelik işlemi 4 kez daha tekrarlayın. Ardından bir dakika dinlenin.
 3. Son adımda 20 saniye * 3 tekrar yaptıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.

Not : Bu işlem , bir gün ara verilerek yapılmalıdır. Uygulanan her set arasında eğer jel etkisini yitirirse silikona tekrardan uygulamayı ihmal etmeyin.

30-120 Günlük kullanımı

Kullanımın üzerinden 30 gün geçmişse ve ilk aşamayı tamamlamışsanız bir takım değişimler söz konusu olacaktır. Tempoyu daha iyi kaldırabilmesi gerekir penisin. Şimdi süre 2 katına çıkacak. Detaylı kullanım ;

 1. Vakumlama işlemine başladıktan sonra pompalayıp ağrı eşiğine ulaşıldığı andan itibaren 25 saniye penis pompası içinde bekletilmelidir. Bunu 5 kez yaptıktan sonra penisi silindirden çıkarınız ve 1 dakika dinlenin.
 2. Dinlenme süresi dolduktan sonra 25 saniye * 5 tekrar yapınız. Tekrar sonrası 3 dakika dinlenin.
 3. Dinlenme süresi dolduktan sonra 20 saniye * 7 tekrar yapınız. Bu işlem bittikten sonra 1 dakika gibi bir süre dinlenin
 4. 1 kez tekrar gerektirir. Penisi silindir içine yerleştirdikten sonra 45 saniye penisi içerisinde tutup çıkarınız.

Önemli:  İşlemleri bir gün ara vererek uygulamalısınız. Zamanla etkisini göreceğiniz ürünün penis boyunu kesin olarak büyütmede , cinsel yaşamınızı sağlıklı seviyeye getirmede daha etkili olacağı günler gelecektir.

Handsome Up Penis Büyütme Pompası Faydaları

Bu ürünü penis boyunu büyütme vaadiyle satan birçok yer ve firma mevcut. Ancak hepsi bekleneni verememektedir ya da kişisel olarak bireyler gerekli zamanı ayıramıyor diyebiliriz. Bu anlamda yukarıdaki kullanımı takip etmenizde fayda var. Kesin olarak size katacaklarından bahsedecek olursak bu ürünü önce neden tercih ettiğinize değinelim. Krem, jel ya da hap olarak satılan aynı işleve sahip ürünleri kullanmak istemeyen insanlar olabiliyor doğal olarak bu alanda yönelecekleri ürün penis büyütücü pompa oluyor.

Her durumda farklı ürünleri kullanmak size uygun gelebilir. Kişinin iş hayatından gündelik yaşantısına kadar sorun yaratabilecek olan bu penis boyu sorununu kökten çözecek ürün için kadınlar dahi kendi partnerleri için bunu kullanmalarını önerebiliyor. Cinsel anlamda daha sağlıklı bir yaşam ,daha mutlu ilişkiler elde etmek için birçok farklı yöntem uygulanabilir. Bu ürün de tıpkı bitkisel içerikli haplarımız veya jeller ya da kremlerimiz gibi sizlere hiçbir zarar vermeyecektir. Sadece prospektüste yer aldığı gibi kullanmanız, sağlıklı bir şekilde penis boyunu büyütmede size beklediğiniz etkiyi yapacaktır.

Güvenilir bir alışveriş için bizleri tercih edebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde ürün kısa süre içinde adresinizde olacaktır ve arkanıza yaslanıp cinsel sağlık ürününüzü bekleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar kadar en sağlıklı ve yan etkisi bulunmayan ürünleri eczanemiz üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar