WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Maxman
Maxman

Maxman 4 Kapsül Geciktirici ve Sertleştirici Hap

EK-3221

Maxman 4 - 12 Kapsül Geciktirici ve Sertleştirici Hap Maxman 4 cinsel performansı artıran doğal 12 kapsül ve yanın da 12 adet geciktirici bitkisel top ürünleri eczane satış sitemizden satın alabilirsiniz

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Maxman 4 Bitkisel Kapsül Geciktirici ve Sertleştirici Hap

MaxMan 4 kapsül geciktirici ve sertleştirici hap erken boşalma ve ereksiyon probleminin tedavisi doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde uzman doktorlar tarafından üretilmiş olan doğal içerikli bir cinsel gıda takviyesidir. Erken boşalma problemi cinsel ilişki sırasında kişinin normale nazaran çok daha kısa süre içerisinde boşalmasına verilen isimdir. Ereksiyon sorunuysa ilişki sırasında peniste yeterli sertliğin sağlanamaması veya korunamaması durumudur. Bu problemler psikolojik ya da fizyolojik birtakım nedenlere bağlı olarak kişiyi her yaşta yakalayabilecek olan oldukça sık görülen cinsel işlev bozukluklarıdır.

Erken boşalma problemiyle karşı karşıya kalan erkeklerde ciddi oranda cinsel isteksizlik, stres, endişe ve özgüven kaybı gibi birtakım durumlar meydana gelmektedir. Bunun sonucunda kişilerin cinsel hayatları ciddi anlamda zedelenmekte ve ortaya verimsiz ve düzensiz cinsel birliktelikler çıkmaktadır. Bu kapsamda erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin yapması gereken tek şey ilişkilerinden önce Max Man 4 kapsül geciktirici hap kullanımı yaparak ufak bir cinsel gıda takviyesi almalarıdır.

Max Man ereksiyon hapı içeriğindeki güçlü afrodizyak etkisi ve doğal bitki karışımları sayesinde erken boşalmayı engellemekte ve ilişki süresini uzatmaktadır. Max Man geciktirici hap erken boşalma tedavisinde en sık tercih edilen yöntemlerden birisidir ve günümüzde binlerce erkek cinsel hayatlarında düzenli olarak Max Man 3 kapsül hapı kullanmaktadır. Max Man cinsel güç arttırıcı hap yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olan bir cinsel gıda takviyesidir ve kadın bireylerde herhangi bir işlev göstermemektedir.

Erkeklerde erken boşalmayı önlemesinin yanı sıra sertleşme sorunu ve cinsel isteksizlik tedavisinde de yaygın olarak kullanılan Max Man sertleştirici hap eczane garantili ve faturalı olarak yetkili satış sitemiz üzerinden kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır. Orijinal Max Man geciktirici hap siparişleriniz Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli kargo imkânıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde Max Man 4 kapsül kampanyalı fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek ve ürün hakkındaki sorularınızı iletmek için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Max Man Geciktirici Ve Sertleştirici Hap Etkileri

Max Man cinsel performans arttırıcı hap erkeklerde temel olarak erken boşalma, sertleşme sorunu ve iktidarsızlık problemlerinin giderilmesi doğrultusunda kullanılmaktadır. Max Man 4 kapsül içeriğinde insan sağlığına zarar teşkil edici herhangi bir madde içermez ve ülkemizde bu hap Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılmaktadır. Max Man kullanımından kısa bir süre sonra erkek vücudundaki kan dolaşımını hızlandırır.

Vücuttaki kan dolaşımının hızlanmasıyla beraber sertleşmeyi engelleyici enzimlerin tamamını bloke eden Max Man devamındaysa penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlayarak, bu damarlar üzerinden penise sağlıklı kan akışının gerçekleşmesine neden olur. Bunun sonucunda penisteki kan dolaşımı da sağlık düzeylere gelir ve cinsel uyarılma esnasında penis ihtiyaç duyduğu sertliğe kavuşur.

Bunun yanı sıra geciktirici etkisi kapsamında ilaç peniste sağladığı ereksiyon sayesinde cinsel ilişki süresini ciddi anlamda uzatmakta vekişi vücudundaki direnci inanılmaz oranda arttırmaktadır. Bu sayede erkek birey Max Man geciktirici hap etki süresi boyunca defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve performansında asla düşüş gerçekleşmez.Max Man 4 Kapsül bu etkileriyle hem erken boşalma hem de sertleşme sorununu etki süresi boyunca tamamen doğal yöntemlerle ortadan kaldırmaktadır. Bu bağlamda kişilerin kusursuz ve verimli bir cinsel hayata sahip olması doğrultusundaki en büyük yardımcılarından birisi olan bu hap çiftlerin birbiri arasındaki ten uyumunu yakalamasını sağlayarak kişilere mutlu ve tutkulu bir cinsel hayat sunmaktadır.

Max Man 4 Kapsül Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

Max Man 4 kapsül sertleştirici hap kullanımı açısından oldukça kolaydır. Kullanım kapsamında cinsel ilişkiden ortalama 45 – 50 dakika önce bir adet Max Man geciktirici kapsül bol suyla beraber tüketilmelidir. Su haricinde alkol ya da asitli içecekler tüketilmesi ilacın etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Kullanımın akabinde etkisini yarım saat içerisinde göstermeye başlayan Max Man geciktirici hap etki süresi bakımından uzun saatler boyunca etkisini sürdürmektedir. Günde bir adetten fazla kullanılmamalı ve doz aşımından kesinlikle uzak durulmalıdır. Şeker ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin Max Man 4 kapsül kullanımından önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar