WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Lifta
Lifta

Lifta 5 mg 28 Tablet

EK-3218

Lifta 5 mg 28 Tablet Lifta 5 mg 28 tablet tadalafil içerikli erkekler de iktidarsızlık tedavisi ürünü lifta eczane fiyat kampanyalarıyla sitemiz de orjinal olarak online sipariş verebilirsiniz

1.150,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Lifta 5 mg 28 Tablet Cinsel Tedavi Ürünü

Lifta hapLifta 5 mg 28 tablet bünyesinde yüksek oranda Tadalafil ile güçlü ereksiyon etkisi bulunan birtakım saf bitki özleri barındıran cinsel besin desteğidir. Lifta 5 mg tablet sertleştirici ve geciktirici etkilerinin oldukça güçlü olması nedeniyle genel olarak erkek bireylerde meydana gelen bazı cinsel işlev bozukluklarının tedavisi doğrultusunda kullanılmaktadır.

Lifta sertleştirici tablet yalnızca erkek bireylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir ve kadınlarda herhangi bir etki göstermemektedir. Lifta 5 mg tamamen doğal içerikli bitki karışımlarından oluşmaktadır ve ülkemizde bu ilaç Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satışa sunulur.

Günümüzde erkek bireyler günlük hayatlarında yaşadıkları birtakım sorunlara ve problemlere bağlı olarak çeşitli cinsel işlev bozukluklarıyla karşılaşmaktadırlar. Cinsel işlev bozuklukları kişiyi her yaşta yakalayabilecek olan oldukça yaygın problemlerdir. Erkeklerin cinsel ilişkilerinde en sık karşılaştıkları problemler iktidarsızlık, erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) ve erken boşalma gibi problemlerdir.

Günümüz şartları doğrultusunda cinsel işlev bozukluklarının tedavisi oldukça gelişmiştir ve bu doğrultuda üretilmiş olan birçok ilaç bulunmaktadır. Bu ilaçlardan en yaygın kullanılan ve en etkililerinden birisi olan Lifta5 mg dozu erkeklerde görülen birçok cinsel rahatsızlığı tedavi eder ve kişilere hayal ettikleri cinsel performansı sağlar. Cinsel performans düşüklüğü erkeğin cinsel hayatına zarar verdiği kadar sosyal hayatına da zarar vermekte ve bu kapsamda kişiyi ciddi problemlerle karşı karşıya bırakmaktadır.

Lifta 5 mg ereksiyon tableti kişilerin hem cinsel hem de sosyal hayatını pozitif yönde etkilemektedir. Sertleşme sorunu tedavisinde uzman doktorların 1 numaralı tavsiyesi olan Lifta 5 mg tablet eczane siparişleriniz için online eczane ürünleri satış sitemizi kullanabilir ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Lifta 5 Mg Tablet Ne İşe Yarar?

Lifta 5 mg sertleştirici tablet özellikle ereksiyon sorunu yaşayan erkekler için bir numaralı cinsel gıda takviyesidir. Cinsel ilişki sırasında peniste yeterli sertliğin sağlanamaması ya da sağlansa bile bu sertliğin uzun süre boyunca korunamamasına ereksiyon sorunu adı verilmektedir. Günümüzde ortalama 40 yaşını aşkın erkeklerin %50’sinden çoğu fiziksel ya da psikolojik birtakım nedenlere bağlı olarak cinsel hayatlarında sertleşme sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. Ereksiyon sorunu en kısa sürede tedavi edilmesi gereken ciddi bir rahatsızlıktır. İhmal edilecek olursa bu problem cinsel hayatınızı negatif olarak etkilemesinin yanı sıra erken boşalma ve cinsel isteksizlik gibi birtakım cinsel problemleri de tetikleyecektir.

Lifta 5 mg 28 tablet ereksiyon sorununu tamamen doğal yöntemlerle tedavi eder ve vücuda herhangi bir zarar vermeden peniste doğal bir sertlik sağlar. Lifta tabletin vücuttaki etkilerine gelecek olursak, Lifta sertleştirici tablet kullanımından kısa süre sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. İlk olarak vücuttaki sertleşmeyi engelleyici enzimlerin tamamını bloke eden Lifta devamındaysa penise kan taşıyan atardamarların esnek bir hal almasını sağlar.

Ardından esnek haldeki bu atardamarlar üzerinden penise sağlıklı kan akışını gerçekleştirir ve böylece cinsel uyarılma esnasında peniste çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon elde edilir. Lifta 5 mg böylece ereksiyon sorununu vücut kimyasına herhangi bir zarar vermeden tamamen doğal yöntemlerle ortadan kaldırır ve kişiye muhteşem bir cinsel birliktelik imkânı sunar.

Lifta 5 Mg Tablet Nasıl Kullanılır?

Lifta 5 mg tabletin kullanımı oldukça kolaydır ve cinsel ilişkiden ortalama 25 – 30 dakika önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda bir adet Lifta tabletin bir bardak suyla beraber yutulması yeterli olacaktır. Su haricinde alkol ya da asitli içeceklerin kullanılması Lifta 5 mg etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Kullanımın akabinde Lifta etkisini yarım saat içerisinde göstermeye başlar. Lifta 5 mg tablet etki süresi bakımından kişinin bünyesine ve vücut özelliklerine bağlı olarak ortalama 24 – 36 saat aralığında etkili olmaktadır. Günde bir tabletten fazla Lifta kullanımı yapmamanız gerekmektedir.

Doz aşımı yapılacak olursa Lifta sertleştirici tablet yan etkileri bakımından baş ağrısı ve baş dönmesi, çarpıntı, terleme, iştahsızlık, yüzde kızarıklık, görmede bozukluk ya da bulanıklık gibi birtakım etkiler gösterebilir. Lifta  yan etkileri genellikle kısa süre boyunca devam eder ancak günaşırı sürecek olursa doktora başvurulması gerekmektedir. Diyabet ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin Lifta kullanımından önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar