WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Retard
Retard

Retard Boşalma Geciktirici Sprey

EK-3122

Cinsel ilişki süresini uzatmak için geciktirici sprey kullanımı tavsiye edilir

325,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Retard Boşalma Geciktirici Sprey Eczane Satış

Retard boşalma geciktirici sprey cinsel ilişkilerinde erken boşalma sorununa çözüm sunar. Çabuk boşalmayla karşılaşan erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş süper etkili bir geciktiricidir. Retard geciktirici krem erken boşalmayı önleyici etkisi kapsamında başta Avrupa olmak üzere dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan oldukça bilindik ve popüler bir geciktiricidir. Tamamen doğal içerikli bir geciktirici olan Retard For Men içeriğinde kişi sağlığı açısından tehdit teşkil edici herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal barındırmaz.

Bu kapsamda yüksek etkisinin yanı sıra güvenilirliği sayesinde de oldukça yaygın kullanılan bir geciktiricidir. Kullanımı çok yaygın hale gelmiş olan bu ürün ülkemizde de erken boşalma sorunu yaşayan binlerce erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Retard geciktirici sprey kullanımından kısa süre sonra etkilerini göstermeye başlar. Cinsel ilişki süresini ciddi anlamda uzatarak erken boşalma problemini etki süresi boyunca ortadan kaldırır.

Bu kapsamda uzman doktorlarında 1 numaralı tavsiyesi olan Retard kişiye doğal ve yüksek bir cinsel performans kazandırarak uzun soluklu birliktelikler yaşamasını sağlamaktadır. Uzun yıllardır ülkemizde satışı gerçekleştirilen Retard geciktirici sprey kullanıcı yorumlarında da tam oy almış ve kullanıcıların %96’sının beğenisini kazanmıştır. Bu başarılı memnuniyet grafiği sayesinde en etkili geciktirici spreylerden birisi olarak bilinir. 

Retard erken boşalmayı önlemesinin yanı sıra içeriğindeki afrodizyak etkisi sayesinde kişinin cinsel isteğini de uyandırarak tutkulu birliktelikler yaşamasına olanak sağlamaktadır. Retard güçlü ve uzun süreli etkisi sayesinde cinsel ilişkideki en önemli faktörler olan gecikme ve zevki aynı anda kişiye yaşatarak partneriyle muhteşem bir ten uyumu yakalamasına yol açar.

Retard Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Erken boşalma sorunu erkeklerin psikolojik ve fiziksel birtakım nedenlere bağlı olarak her yaşta karşılaşabilecekleri oldukça yaygın ve can sıkıcı bir işlev bozukluğudur. Erken boşalma sorunuyla karşılaşan erkekler ilişkilerinde normale nazaran çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olmakta ve bu durum hem kişiyi hem de partnerini cinsel anlamda tatmin etmemektedir.

Çiftler arasındaki cinsel birlikteliği ciddi boyutlarda zedeleyen ve kişilerin mutsuz birliktelikler yaşamasına neden olan erken boşalma sorunu kesinlikle ihmal edilmemesi gereken oldukça önemli bir rahatsızlıktır. Günümüz şartlarında stres, endişe, depresyon ya da günlük iş hayatının getirdiği yorgunluk ve bitkinlik gibi durumlar erken boşalmayı ciddi anlamda tetiklemektedir. Bu rahatsızlığın gittikçe yaygınlaşmasına neden olmaktadır.

Özellikle yaşın ilerlemesine bağlı olarak da ortaya çıkan bu problem ülkemizde 40 yaşını aşkın erkeklerin %50’sinden fazlasının cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları bir rahatsızlık haline gelmiştir. Neyse ki, günümüzde erken boşalma tedavisi kapsamında üretilmiş olan birçok ürün vardır. Bu rahatsızlık günümüz şartlarında artık oldukça kolay bir şekilde tedavi edilebilmektedir. Erken boşalma tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan Retard geciktirici sprey kullanımından kısa süre sonra etkisini gösterir.

Peniste çok az miktarda bir uyuşukluk meydana getirerek ilişki sırasında erkeğin hassasiyetini bir miktar azaltır. Ancak bu esnada kişinin cinsel ilişkiden aldığı hazzı ve keyfi asla azaltmayan Retard erken boşalma önleyici sprey ilişkide erkeğin maksimum performansa ulaşmasını sağlayarak çiftlere verimli ve tutkulu bir birliktelik imkânı sunmaktadır.

Retard Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Retard geciktirici sprey kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 10 – 15 dakika kadar önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda Retard spreyi penis ucuna 3 – 4 fıs sıkarak penis etrafına ve testislere masaj yoluyla iyice yaymanız gerekmektedir. Akabinde yaklaşık 5 – 10 dakika spreyin iyice emilmesini ve kurumasını beklemeniz gerekmektedir. Tamamen emildikten sonra penisinizi temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Retard geciktirici sprey etki süresi bakımından kişiden kişiye değişmektedir ancak ürün genellikle 20 – 45 dakika aralığında bir geciktirici etki göstermektedir. Tamamen doğal bir geciktirici olan Retard spreyin vücuda bir zararı ya da bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Retard Geciktirici Sprey Satışı Nerede Yapılıyor?

Retard sprey ülkemizde uzun yıllardır yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Orijinal Retard geciktirici sprey eczane garantili ve barkodlu olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Retard geciktirici sprey siparişleriniz ülkemizin bütün bölgelerine gizli paket içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ekonomik açıdan da Retard geciktirici sprey fiyatları herkesin ulaşabileceği oldukça uygun düzeylerde belirlenmiştir. Sizde online sipariş hattımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve Retard geciktirici sprey kampanyalı fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar