WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viga Geciktirici Sprey
Viga Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey

EK-3129

Viga 100000 Geciktirici Sprey Orijinal Geciktirici Spreyler Erken boşalma sorununu ortadan kaldıran geciktirici sprey ilk boşalma da 30 ila 45 dakika daha sonraki boşalmalar da bir saate varan geciktirici etkisini yaşayın

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Viga 100000 Geciktirici Sprey Orijinal Geciktirici İlaç

Geciktirici spreyBir kadın ve bir erkeğin ilişkisinde gerçekleşen bir sorun bulunabilir ancak bazı sorunlar vardır. Bunlar ilişkinin temelini sarsacak türden sorunlar olmaktadır. Öncelikle güvenli olarak sitemizden alışveriş yapabilirsiniz ve Viga 100000 Geciktirici Sprey için istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Bir ilişkide de cinsellik ile ilgili bir sorun yaşanıyorsa buda direkt olarak bu ilişkinin gidişatını etkilemektedir. Bu cinsel ilişki sorunlarının başında erkeklerin erken boşalma sorunu gelmektedir.

Viga 100000 Geciktirici Sprey ile birlikte erkeklerin artık erken sözcüğünü unutmaları mümkündür. Kendilerinin ve partnerlerinin yaşayacağı zevki veya hazzı istedikleri kadar uzatabilmelerini zevkin doruklarında gezinerek doyuma ulaşmanı sağlar. Zevkin en kısa yolunu keşfedecekleri bir ürünü almak ilişkiniz için sadece ödüldür. Yapılan araştırmalarda erkeklerin yaşamış olduğu bu sorunlar psikolojik, fiziksel yada genetik olarak insanların doğasına göre her erkeğin yaşayabileceği sorunlar olarak karşımıza çıkarmaktadır.

Viga 100000 Geciktirici Sprey Nedir?

Erken boşalma sorunu genel olarak kadının orgazm olmadan yada erkeğin cinsel ilişkide yeteri kadar aktif olmadan çok hızlı bir şekilde orgazm olmasına denmektedir. İstenilen sürede cinsel ilişki yaşanmadığı için hem kadınlar tam olarak doyuma ulaşmış olmazlar. Bu durum da hem de erkekler fiziki olarak bir orgazm yaşamış olsalar bile psikolojik olarak cinsel birliktelikte ki doyumu yakalamış olmayacağı için gerekli tatmin duygusunu edinmemiş olacaktır.

Ayrıca kadının ve erkeğin hak etmiş olduğu hazzı yakalayamadan cinsel ilişki bittiği için kadın tarafı için gerçek bir cinsel ilişki olarak bile sayılmayabilir. Kadınlar tatmin duygularının tamamının kullanılmasını beklemektedir. Bu duygu gerektiği kadar uyarılmadığında kadın tarafında yaşanılan sorun partnerlerine de yansımaktadır.

Burada sayılan etkilerden hariç olarak erkeğin erken boşalma sorunu yüzünden kadın karşısında cinsel etki alanı azalabilmektedir. Bütün sayılan bu olumsuz etkenlerin hepsini tek seferde ve hızlı bir şekilde son veren Viga 100000 Geciktirici Sprey sizlerin ilişkilerindeki isimsiz kahraman olmak için beklemektedir.

Viga 100000 Geciktirici Sprey Neden Kullanılmalıdır?

Geciktirici sprey fiyatHer erkek ve kadın yaşamış olduğu uzun süreli, dönemsel hatta tek gecelik ilişkilerinde bile en dolu şekilde yaşamak ister. Buna bağlı olarak yaşanılan cinsel ilişkide aynı şekilde her iki tarafı da memnun edecek bir sürede ve kalitede olması gerekmektedir. Cinsel ilişki süreleri erkeklerin yaşamış olduğu dönemsel yada kalıtsal olarak yaşadığı sorunlara dayanarak değişkenlik gösterebilir.

Psikolojik etkenler başta erkeğin yaşamış olduğu sinir, stres, yorgunluk veya cinsel isteksizlik gibi bir çok sorun olmaktadır. Ancak Viga ilişkiyi uzatan sprey kullanımından sonra bütün negatif etkenler ortadan kalkacaktır.

Kalıtsal olarak erkeklerin doğuştan gelen genlerine bağlı olarak her erkeğin erken boşalma sorunundan muzdarip olabileceği araştırmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Fiziki olarak ise yorgunluk, hastalık, vücut özrü veya sakatlık gibi gene bir çok erken kaynaklı görülmektedir. Ancak bu sorunların sebepleri yada durumları değişse bile kuşkusuz çözümleri Viga 100000 çabuk boşalmaya karşı geciktirici sprey 'den başka bir ürün olmamaktadır.

İçeriğindeki özel E vitamini desteği sayesinde kullanımdan sonra penisin ihtiyaç duymuş olduğu besin maddelerinin desteğini sunarak cinsel ilişki sırasında ve devamında doğru kalitede olduğunu her zaman partnerinize ve sizlere hissettirmektedir. Ayrıca devamlı kullanıma bağlı olarak erkeklerin erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldıracak şekilde tedavi yöntemi olarak da kullanıldığı görülmektedir.

Viga 100000 Geciktirici Sprey 'in Etkileri Nelerdir?

Temel olarak erkeğin cinsel ilişki sırasında orgazm olması için iletilen uyarılma sinyallerinin azaltılmasını sağlayarak cinsel ilişki süresini kullanıma bağlı olarak uzamasını sağlamaktadır. Tek etkisi bununla da kalmayarak erkeğin cinsel ilişki sırasında gerekli performansı sergilemesi için özel olarak hazırlanmış E vitamini formülü ile uzayan ilişki sürenizde asla durmayacaksınız. Yapılan testler sonucu olarak etki süresi hızı arttırıldığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Siz değerli kullanıcılarımızın sağlıklı ve huzurlu kullanımlarını sağlamaktadır.

Doğal ürün amacı adına %100 bitkisel bir şekilde hazırlanmasına özen gösterilmiş olan bu ürün sayesinde doğanın faydalarını ilk elden tadacaksınız. Kullanımı penisin üzerine istediğiniz kadar sıkıp daha sonra ise emilimi gerçekleşene kadar en az 15 dakika bekledikten sonra cinsel ilişkiye hazırsınız demektir. Cinsel sağlık ürünleri ilişkilerinize extra tat ve renk katacaktır.

Cinsel ilişki öncesi kullanımda ön sevişme için gerekli vakti ayırmanıza yardım ettiğinizi düşünebilirsiniz. Viga 100000 erken boşalma geciktirici sprey ile yaşayacağınız her ilişki mükemmel bir cinsel orgazm ve unutulamayacak yeni bir seks macerası demektir. En değerli kişisel bakım ürününüz olmaya aday olan Viga delay geciktirici Sprey sizlerin cebini düşünür.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar