WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni

Fitoks Zayıflatıcı Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi

EK-1120

Fitoks Zayıflatıcı Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi Doğal Zayıflama Çayları

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Fitoks Zayıflatıcı Doğal Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi

Fitoks zayıflatıcı yeşil çay yaprağı ekstresi sayesinde zayıflamak isteyip bir türlü kilo veremeyen kişiler için özel ürün. Bu kişiler ürünle problemlerinden kurtulmakta ve doğal bir şekilde hızlı kilo kaybı yaşayabilmektedir. Yeşil çay temel olarak zayıflama ve güzelliği doğal bir şekilde sağlayan bitkisel gıda takviyesidir. Zayıflamak isteyen kişilerin en sık tercih ettiği ilaç olan Yeşil çay zayıflatıcı bu kapsamda kişilerin bir numaralı destekçisidir.

Dünyanın dört bir yanında şifa kaynağı ve güzellik formülü olarak adlandırılır. Yeşil çayın kişi vücudunda çeşitli birçok etkisi bulunmaktadır. Temelde Hindistan ya da Çin gibi ülkelerde yaygın olarak kullanılan yeşil çay günümüzde dünya çapında kullanılan bir gıda takviyesi haline gelmiştir. Ülkemizde de son dönemlerde oldukça popüler bir hal almıştır.

Elbette ki ekolojik açıdan Asya kıtasında bulunan saf bitki özlerinden üretildiği için, yeşil çay ilk olarak o coğrafyada etkisini kanıtlamış ve kısa süre içerisinde dünya çapında kullanılan bir bitkisel takviye haline gelmiştir. Yeşil çayı ilk kez kullanacak olan kişiler şunu bilmelidir ki, bu içecek yalnızca zayıflamak isteyen kişiler tarafından değil günlük hayatında enerjik ve güçlü bir fiziksel yapı isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Yani yeşil çay zayıflatıcı özelliğinin yanı sıra kişinin vücut direncini ciddi oranda arttırarak enerjik bir bünye sağlar. Yeşil çay ilk olarak içecek formunda üretilmiş olsa da günümüzde kapsül haline getirilmiş olarak da hizmete sunulmaktadır. Bu kapsüller daha çok pratik kullanımlarda tercih edilmektedir ve içeriğindeki vitamin açısından daha etkili sayılabilecek ürünlerdir.

Fitoks Zayıflatıcı Yeşil Çay Yaprağı Etkileri

Yeşil Çay muadili olan diğer çaylardan farklı olarak içeriğinde yoğun miktarda antioksidan barındırmaktadır. Bu kapsamda diğer çaylara nazaran kişi vücudunda farklı ve çeşitli birçok antioksidan etkiler göstermektedir. Fitoks Zayıflatıcı Yeşil çay kullanımı sırasında sağlıklı kilo verilmesi adına kesinlikle şeker ya da süt ilavesi olmadan çay tüketimi yapılması gerekmektedir. Eğer şeker ya da süt ile tüketilecek olursa bu hem yeşil çayın etkisini ciddi oranda azaltır, hem de sağlığınız açısından tehdit oluşturabilir.

Yeşil çay temelinde siyah çay ile aynı bitki özünden üretilmektedir. Ancak aradaki fark, yeşil çayın siyah çay kadar uzun bir işlem görmemesidir. Uzun süreli işlem görmemesinden dolayı yeşil çay içeriğindeki antioksidanları korumaktadır. Siyah çay ise uzun süreli işlem sonucunda bütün vitaminini ve minerallerini kaybetmekte ve antioksidanlarını bırakmaktadır.

Yeşil Çay içeriğinde antioksidan haricinde büyük oranda e vitamini, krom, selenyum, magnezyum ya da çinko gibi mineraller barındırmaktadır. Bu kapsamda yeşil çay özellikle Asya ülkelerinde zayıflatıcı etkisinin yanı sıra birtakım hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Yeşil çay ekstresi yukarıda kaleme aldığımız bütün etkilerin tek bir dozda ve daha yüksek oranda alınmasını sağlayan bir gıda takviyesidir.

Ülkemiz şartlarında yoğun çalışma hayatı ve iş temposu, düzensiz yaşam tarzı, uykusuzluk, stres ya da depresyon gibi durumlar sağlıksız beslenmeye yol açmaktadır. Bunun sonucundaysa vücut bünyesi büyük oranda zarar görerek vitamin ve minerallerini kaybetmekte ve buna paralel olarak kütlesel bakımdan kilo artışı meydana gelmeye başlamaktadır.

Bu noktada sağlıksız ve dengesiz kilo alan kişiler için Fitoks Zayıflatıcı Yeşil Çay yaprağı ekstresi üretilmiştir. Fitoks Zayıflatıcı vücuttaki etkileri şu şekilde sıralanabilir;

 • Metabolizmayı hızlandırır
 • Vücudu gençleştirir ve yaşlanmayı geciktirir
 • Kanseri engelleme noktasında doğal bir etkiye sahiptir
 • Sindirimi rahatlatır
 • Ödem attırır ve vücudun doğal yolla zayıflamasını sağlar
 • Asya kıtasında uzun yaşamın kaynağı olarak da bilinmektedir
 • İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmaz ve tamamen doğal yöntemlerle etki gösterir
 • Enerji kazandırır ve kişiyi zinde tutar
 • Migren ağrısına iyi gelmektedir

Fitoks Zayıflatıcı Kapsül Nasıl Kullanılır?

Fitoks kapsül kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımda gün içerisinde bir sabah birde akşam olacak şekilde iki kapsülün bol suyla tüketilmesi yeterli olacaktır. Kullanımda orta bir tokluk tavsiye edilmektedir yani kahvaltıdan ve akşam yemeğinden sonra kullanım yapabilirsiniz. Fitoks 90 kapsül günde 2 adetten fazla kullanılmamalı ve doz aşımından uzak durulmalıdır. Düzenli ve doğru kullanım halinde muhteşem sonuçlar alabileceğinizi unutmamalı ve kullanımda aşırıya kaçmamalısınız.

Fitoks kapsül eczane garantili ve reçeteli olarak yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sizde Fitoks kapsül siparişleriniz ve ürün hakkındaki bütün sorularınız için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar