WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Libigran Bayan Azdırıcı Hap
Libigran Bayan Azdırıcı Hap

Libigran 100 mg Kadınlara Özel Bayan Azdırıcı Hap

EK-03461

Libigran 100 mg Kadınlara Özel Libido Artırıcı Cinsel Azdırıcı Hap

359,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tablet

Bayan azdırıcı hapGünümüzde çok hızlı ve dolu bir yaşam var. Oluşan bu yaşama bağlı olarak kadınlar cinsel yaşamdan soğuyabiliyor. Cinsel yaşamdan soğuyan kadınlar yalnızca kendilerini değil partnerlerini de üzmüş olur. Libirgan 100 mg bayan azdırıcı tablet kadınların cinsel ilişkiyi yeniden keşfetmesine kapı açar. İlişkiden daha fazla zevk almasını sağlar. Libidoyu yükselterek östrojen hormonlarını destekler cinsel isteği yükseltir.

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tablet Neden Kullanılır?

Psikolojik ve fizyolojik etkenlere bağlı olarak cinsel isteksizlik ortaya çıkabilir. Oluşan isteksizlikle beraber cinsel yaşamda bazı sorunlar görülür. Bu sorunların devam etmesi durumunda çiftler birbirlerinden ayrılabiliyor. Bütün bu sorunları engellemek için Libigran 100 mg kadın istek artırıcı hap kullanılabilir. 

Kadınlarda cinsel uyarılmayı artıran bu tablet pek çok kadın tarafından talep edilir. Artan talebe bağlı olarak orijinal olmayan ürünlere rastlanabilir. Kullanıcıların orijinal Libigran ürünlere yönelmesi gerekir. Orijinal olmayan tabletler, vücutta farklı zararlar oluşturabilir.

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tablet Nasıl Kullanılır?

Cinsel yaşamı düzenleyen bu tabletin doğru kullanılması gerekir. Doğru kullanılmayan tabletler, vücutta farklı reaksiyonlar oluşturabilir. Bu da cinsel ilişkilerin önüne geçebilir. Tableti doğru kullanmak için içeriği incelemek gerekiyor. Prospektüste ürün ile ilgili pek çok bilgiye yer verilir.

İlişkisini alevlendirmek için Libigran tablete yönelen kişiler ürünü oral yolla vücuduna alır. Oral yolla vücuda giren hap, kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Ancak ürünü kullanırken alkol kullanılmamalıdır. Alkol, ürünün etkisini yarı yarıya düşürür.

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tabletin Saklama Koşulları

Günümüzde insanların çoğu cinsel ilaçlara yöneldi. Ancak cinsel ilaçlara yönelen kişilerin saklama koşullarına özen göstermesi gerekir. Saklama koşullarına özen göstermeyen kişiler ilaçların kısa süre içerisinde bozulduğuna şahit olabilir. Bu problemle karşılaşmamak için ürünü aşırı sıcak ya da aşırı soğuk ortamlardan uzak tutmak gerekir. Oda sıcaklığında saklanan ürünlere uzun süre bir şey olmaz. Cinsel eczane sitemizden satın alacağınız tüm ürünleri kullanım tavsiyelerine uygun olarak tüketin. 

Ürünü evcil hayvan ve çocuklardan uzak tutmak gerekir. Çocuklar ürünlerin kutusunu beğenip ağzına alabiliyor. Bundan dolayı ürünü buzdolabı gibi üst bölümlere koymak gerekir. Bu sayede çocuklar ürüne erişemez.

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tableti Kimler Kullanabilir?

Kadın azdırıcı hapLibigran 100 mg bayan azdırıcı hap, yalnızca ülkemizde kullanılmaz. Pek çok Avrupa ülkesinde bu ürünün satışı gerçekleşir. Ancak dileyen herkes bu ürünü kullanamaz. Sağlığı yerinde olmayan kişilerin cinsel ürünlere yönelmesi önerilmez. Çünkü cinsel ilaçlar bu kişilerde farklı etkilere neden olabilir. Oluşan farklı etkiler ise cinsel ilişkilere direkt olarak etki eder.

İlişkileri canlandırmak için bu tablete yönelen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekir. Libigran tableti kullanabilecek kişiler:

  • Reşit olan bayanlar
  • Diyabet rahatsızlığı olmayan kişiler
  • Sürekli ilaç kullanmayanlar

Libigran tableti kullanmadan önce doktora veya eczacıya danışılabilir.

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tablet Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cinsel ilaçları kullanırken bazı detaylara hâkim olmak gerekir. Bu detaylar cinsel ilişkinin sağlığı için önemlidir. Tabletin cinsel ilişkiden 25-30 dakika önce alınması önerilir. Cinsel ilişkiden 25-30 dakika önce alınan tablet, etkisini daha kolay gösterebilir. Bazı kişiler bu detaya önem vermediği için ilacın etkili olmadığını düşünüyor.

24 saatlik süreçte yalnızca bir tane tablet alınmalıdır. Birden fazla alınan tabletler vücuda yarardan çok zarar verir.

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tabletin Yiyecek ve İçecekle Kullanımı

Libigran tablet, aç karnına kullanılmamalıdır. Ürünü kullanmadan önce aperatif bir şeyler tüketmek kişilerin mide bulantısı yaşamasının önüne geçer. Bunun yanında ürünü çok ağır ya da yağlı yiyeceklerle beraber almamak gerekiyor. Ağır ya da yağlı yiyeceklerle alınan hap, daha geç etki gösterebilir.

Bu tabletin asitli ya da alkollü içeceklerle alınması da önerilmez. Bunun yerine meyve suyu ya da su tercih edilebilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar