WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Jaguar Cinsel İlaç
Jaguar Cinsel İlaç

Jaguar 130 mg 6 Tablet

EK-4501

Jagurar 130 mg 6 tablet hap erkekler de iktidarsızlık tedavisi ve erken boşalmanın geciktirilmesi gibi sorunların çözümü için etkili ürün

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Jaguar 130 mg 6 Tablet

Ereksiyon hapıJaguar 130 mg 6 tablet olacak şekilde satışa sunulan doğal bitkisel içerikli bir cinsel performans artırıcıdır. Jaguar 130 mg tablet yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir ve kadınlarda herhangi bir cinsel performans artırıcı etki göstermez. Jaguar cinsel güç arttırıcı tabletin etken maddesi Sildenafil sitrat olmaktadır.

Jaguar 130 mg tablet içeriğinde yoğun oranda Sildenafil ile ereksiyon sağlayıcı güçlü afrodizyak etkileri olan bazı doğal bitki özleri barındırmaktadır. Jaguar 130 mg tablet nedir ya da ne için kullanılır diyecek olursak, ilaç temel olarak erkeklerde görülen erektil disfonksiyon yani bildiğimiz adıyla sertleşme sorununun giderilmesi kapsamında kullanılmaktadır.

 

Jaguar 130 Mg Hap Erkekler de Etkileri

Jaguar erkekler için harika bir ereksiyon ilacıdır ve ereksiyon sorunu tedavisinde uzman doktorların bir numaralı tavsiyesidir. Muadili olan Vega ya da Viagra tarzı ilaçlarla aynı etken maddeden üretilmiş olan Jaguar etkisi bakımından en güçlü sertleştiricilerden birisidir ve bu nedenle dünya çapında büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Jaguar 130 mg 6 tablet siparişlerinde kişilerin en sık tercih ettiği boyuttur.

Tabletlerden her biri 130 mg dozunda Sildenafil ve bitki özleri içermektedir ve içeriğindeki bu maddeler sayesinde Jaguar tablet ereksiyon sorununu tamamen doğal yöntemlerle etki süresi boyunca ortadan kaldırmaktadır. Ülkemizde de özellikle son yıllarda yaygın bir kullanıcı sayısına ulaşmış olan Jaguar ereksiyon tablet Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılan güvenilir bir cinsel gıda takviyesidir.

Jaguar130 mg eczane satışları yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Orijinal Jaguar 130 mg tablet eczane garantili ve faturalı olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli paket ile hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılan Jaguar 130 mg tablet fiyatı açısından da en uygun ereksiyon ilaçlarından birisidir. Sizde ekonomik fiyatlarından ve Jaguar 130 mg tablet kampanyalarından faydalanarak sipariş vermek için online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jaguar 130 Mg Tablet Ne İşe Yarar?

Erkekler günlük hayatın getirdiği zorluklar neticesinde cinsel hayatlarında belli başlı birtakım cinsel işlev bozukluklarıyla karşılaşabilir. Bu kapsamda erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel işlev bozuklukları iktidarsızlık, ereksiyon sorunudur. Bu rahatsızlıklar erkeğin cinsel ilişki sırasında verimli bir performans sergilemesini tamamen engeller ve kişiyi ciddi anlamda kısıtlayarak cinsel hayatına zarar verir. Özellikle partneriyle ten uyumunu yakalamak isteyen her erkek için ereksiyon sorunu adeta kişilerin korkulu rüyası haline gelmiş durumdadır.

Cinsel rahatsızlıklar fiziksel ve psikolojik olarak birçok nedenden dolayı meydana gelebilir. Fakat genellikle bu rahatsızlıklar yaşlılığa bağlı olarak baş göstermektedir ve 40 yaşını aşkın bireylerde gözlemlenmektedir. Jaguar 130 mg sertleştirici etkisinin yanı sıra geciktirici ve cinsel haz uyandırıcı etkileriyle de bilinmektedir. Kullanımının akabinde Jaguar geciktirici tablet erkek vücudunda yüksek bir libido artışına neden olur ve büyük bir cinsel istek uyandırır.

Aynı zamanda vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini ve gevşek bir hale gelmesini sağlayarak bu damarlara bol miktarda kan pompalar. Devamındaysa pompalanan kan genişleyen atardamarlar üzerinden penise ulaştırılır ve penisteki kan dolaşımı ciddi anlamda hızlanır. Bunun sonucunda ihtiyaç duyulan kan miktarına ulaşılır ve cinsel ilişki esnasında peniste çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon elde edilir.

Peniste sağlanan bu ereksiyon sayesinde erkek gece boyunca defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve performansında asla düşüş yaşamaz. Bu etkileriyle Jaguar 130 mg tablet ereksiyon sorunu, erken boşalma ya da iktidarsızlık gibi problemlerin tamamını etki süresi boyunca ortadan kaldırarak kişiye hayallerindeki cinsel performansı sunar. Online eczane sitemizden ürünleri orijinal olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Jaguar 130 Mg Tablet Nasıl Kullanılır?

Jaguar ereksiyon tablet kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 30 – 35 dakika önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda bir adet Jaguar 130 mg tabletin bol suyla birlikte tüketilmesi yeterli olacaktır. Tüketimin akabinde yaklaşık yarım saat içerisinde etkisini göstermeye başlar. Jaguar 130 mg tablet etki süresi kişinin bünyesine bağlı olarak değişmektedir ve genelde uzun saatler boyunca devam eder.

Günde bir tabletten fazlasının kullanılması tehlikelidir ve doz aşımından kesinlikle uzak durulması gerekmektedir. Kronik hastalığı ya da kalp ve damar rahatsızlığı olanların ve düzenli olarak ilaç kullanan kişilerle 65 yaş üzerindeki erkeklerin Jaguar kullanımından önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar