WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni

Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap

EK-3107

Çabuk boşalan erkekler için geciktiri hap çözüm ürünleri eczane güvenceli orijinal ürünler sipariş verin

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap

Bitkisel içerikli bir geciktirici olan bu hap sayesinde erkeklerin genel yaşamlarında olmasa da cinsel yaşamlarında ortaya çıkan erken boşalma sorununu ortadan kaldırmanızı sağlar. Tamamen bitkiseldir ve hiçbir yan etkisi söz konusu değildir. Aslında genel yaşamda da moral bozabilir, psikolojik olarak erkeği etkileyebilir. Bu durumu geciktirici ve erken boşalmayı önleyici hap aslında aynı anlama gelen ancak sorunun büyüklüğünü daha iyi kavramak adına bu sorunu ortadan kaldırmaya yarayacak ürünü kullanabilirsiniz. 18 yaş üzeri kullanıma uygun bu hap size düzenli kullanımda kalıcı bir geç boşalma etkisi sağlayacaktır.

Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap Kullanımı

Eğer cinsel ilişkide partnerini mutlu etmek ve daha fazla orgazm olmasını sağlamak isteyen bir erkek iseniz doğal olarak tarif ettiğiniz şey erken boşalma gibi bir sorunun olmamasıdır. Bunu size sağlayabilecek ve kadınlarla daha uzun süreli seks anları yaşayabilmek için , hazzı doruklarda yaşamak için geciktirici ilaçlar arasında en iyilerinden olan bitkisel içerikli bu ürünü kullanabilirsiniz. Artık erken boşalma sorunu yaşamanız imkansız olacak ve 21. yy olmamız sebebiyle tıbbın her şeye çare bulduğunu bilmelisiniz. Sitemiz geciktirici hap eczane satış firması olarak size güvenilir ve hızlı bir alışveriş imkanı sunar.

Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap Kullanımı Etkileri

Artık kullanımından sonra cinsel birleşmeden alacağınız haz artmış olacak. Geciktirme etkisi ortaya çıkacak ve 7 kat daha geç boşaldığınızı fark edeceksiniz. Cinsel birleşmede ortalama boşalma sürenize oranla farkı gördüğünüzde artık partneriniz de bu şaşkınlık içinde ilişkiye devam edecektir. Eğer ilk defa birlikte olduğunuz kadınla birlikte olurken bunu kullanırsanız size aşık olma olasılığı bile vardır. Geceler boyu daha fazla orgazm olmak ve ateşin altını biraz olsun açmak için seçilebilecek müthiş mucizevi cinsel sağlık ürünlerinden birisidir boss geciktirici hap.

Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır ?

  • Cinsel ilişkiden 45 dakika önce
  • Hafif aç karnına tüketilmeli.
  • Bol su ile tüketilmelidir.
  • Bitkiseldir , bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Gördüğünüz gibi ürün oldukça basit bir kullanıma sahip. Aç karnına alınması tavsiye edilir ancak bu durum değişkenlik gösterebilir. Yani tam doygunluğa ulaşmış anda değilse de birkaç saat sonra içmek iyi olacaktır. Böylece kana daha çabuk karışacak ve etkisini hızlı gösterecektir. Bu da beklenen belirlenmiş ilişki sürenize ters tepmez.

Saklama Koşulları : Serin ve güneş almayan ortamlarda muhafaza edilmelidir.

Uyarı : Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklanmalı.

Boss Erken Boşalmayı Geciktirici Hap Özellikleri

Daha çok kullanım alanında sunulan etkiler ve özelliklerinden bahsedelim. Ürün birleşmeden 45 dakika önce alınmalı ancak bu süre 30 dakika da olabilir. Alkolle birlikte tüketilmesi önerilmez, beklenen etkiyi sağlamaz ve ilk etki görülme süresi uzar. Günde yalnızca bir tablet alınmalı ,bol su ile tüketilmeli. 

Tablet sayısını arttırmak boşalma süresinde ek bir gecikme sağlamayacağı için dikkat etmelisiniz. Aç karnına tüketilmesi önerilir, ancak hafif açlık da yeterlidir. Eğer doğru kullanılırsa beklediğiniz etkiyi sağlar ve geç boşalma ile partnerinizi mutlu etmekten çok daha fazlasını yaşatırsınız.

Boss Geciktirici Erken Boşalma Önleyici Hap Eczane Satış

Ürün , erken boşalmaya ilaç adına üretilmiş ve erkek bireylerin tam aradıkları ürün olduğuna emin olabilirsiniz. Artık daha özel geceler yaşamak isteyen her kadın ve erkek birey için çözümdür. Unisex olarak kullanılmaz, kadının da tatmin olmasına doğrudan etki edecek bir durumu yani erkeğin geç boşalmasını sağlar.

Artık 3 dakika süren bir boşalma süresi 21 dakikaya çıkacak ve yedi kat daha fazla seks süreniz olacak. Bu da günümüz ilişkilerinde ortalama bir süreye tekabül ediyor. Artık partnerinize daha şiddetli orgazmlar yaşatmak için beklemenize gerek yok. Bunca zaman sizin erken boşalma anlarınıza şahit oldu , şimdi ise farklı bir siz ile karşılaşacak.

Boss Geciktirici Erken Boşalma Önleyici Hap Fiyat

Uygun fiyatlı satış sitelerinden biri olarak cinsel sağlık ürünlerini en kaliteli halleri ile size sunuyoruz. Bu durumda tamamen doğal bitkisel içeriklerle formüle edilmiş geciktirici hap boss, size kadınlarla yaşayacağınız ilişkilerde süreklilik garantisi veriyor. ürünü kullanmak, asla bırakmamanızı sağlayacak ve adeta bu kadınları tatmin edebilme hissini tekrar yaşamak isteyeceksiniz. Sitemizden satın alacağınız her ürün gibi geciktirici erken boşalmayı önleyici ürüne de güvenle ve uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar