WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Jel Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kayganlaştırıcı jeller günümüzde pek çok kişinin cinsel birliktelik yaşarken kullanmadan edemediği ürünlerin başlarında gelmektedir. Kayganlaştırıcı jeller günümüzde bir hayli popülerleşmiş cinsel ürünler olmakla beraber pek çok çeşidi vardır. Peki, kayganlaştırıcı jel alınırken nelere dikkat edilmelidir? Bu sorunun cevabını şöyle verebiliriz.

Kişilerin içerenlerine karşı herhangi bir alerjisi var mı, içerdikleri aromalar kişiler için rahatsız edici mi, kayganlaştırıcı jeller kişilere cinsel birliktelikte haz sağlıyor mu, bu tür jeller partneriniz için uygun mu? Bu ve bunlara benzer sorular alınacak olan kayganlaştırıcı jellerin kriterlerini belirlemede büyük rol oynar. Kayganlaştırıcı jeller cinsel birliktelikte kolaylık sağlamaları ile oldukça ünlü ve pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünler olarak bilinirler.

Kayganlaştırıcı Jel Ne İşe Yarar?

Kayganlaştırıcı jeller her geçen gün popülerliğini arttıran cinsel ürünlerin başında yer alan ürünlerdendir. Peki, kayganlaştırıcı jellerin kişilerin cinsel birlikteliklerine ne gibi katkıları vardır, ne işe yarar? Öncelikle kayganlaştırıcı jeller girdiğiniz cinsel ilişkinin rahatlığını ve kolaylığını arttırmaya yönelik tasarlanmış jellerdir.

Bu jellerin kişiler tarafından bu denli tercih edilmesinin sebebi cinsel ilişkide her iki tarafın hazzını da çok uç noktalara çıkarıyor olmasıdır. Kayganlaştırıcı jellerin cinsel ilişkiye kattıkları arasında her iki tarafın da daha rahat ve kolay bir biçimde cinsel birlikteliğe sahip olmasını sağlamış olmaktır.

Aromalı Kayganlaştırıcı Jeller Ne İşe Yarar?

Aslında normal kayganlaştırıcı jellerden pek bir farkı yoktur. Her kayganlaştırıcı jel kaygan ve ipeksi bazlı cinsel birlikteliği kolaylaştıran sıvılar bütünüdür. Kayganlaştırıcı jeller cinsel birliktelik sırasında daha güvenli ve etkili bir kayganlık sağlar bunun dışında kayganlaştırıcı jeller kadınlarda daha önceden oluşmuş olan vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Kayganlaştırıcı jeller prezervatif ve diğer latex ürünlerle kullanıma son derece uygundur.

Kayganlaştırıcı jellerin asıl amaçları kişilerin daha güvenli ve rahat bir biçimde cinsel birliktelik yaşamasını sağlamaktır. Bu jeller kişilere daha rahat cinsel birliktelik vermeyi amaçlamasının yanında kişilere sunmuş olduğu aromalı seçenekleri ile kişilerin cinsel birlikteliklerini canlandırmaya devam ediyor.

Kayganlaştırıcı Jeller Nasıl Kullanılır?

Cinsel ürünler arasında çok fazla popüler olan kayganlaştırıcı jellerin kullanımı hangi markaya ait olursa olsun kullanım şeklinde bir değişiklik göstermemektedir. Kayganlaştırıcı jellerin kullanımı ise şöyledir: Kayganlaştırıcı jel kişinin penisine ve partnerinin vajina etrafına sürülür ve kişiler için artık cinsel birliktelik daha kolay hale gelir.

Kayganlaştırıcı jeller sadece penisin ucuna değil erkek bireyin kullandığı prezervatifin ucuna da sürülebilir. Eğer prezervatif kullanılmasına rağmen daha çok hissiyat algılanmak isteniyorsa erkek bireyler prezervatif kullanmadan önce de penislerinin üzerinde bu kayganlaştırıcı jelleri sürerek kullanabilir. Kayganlaştırıcı jeller kadınlar içinse vajinada gerçekleşmiş olan kuruluktan kurtulmaya yardımcı olur. Kayganlaştırıcı jellerin kullanım oranları ise kişilerin cinsel birliktelik süresince değişim gösterebilir.

Kadınlar Nasıl Kayganlaştırıcı Jel Kullanır?

Kayganlaştırıcı jeller ilişki öncesi erkeklerde penis üzerine kadınlarda ise vajina etrafında ilişkiden önce uygulanarak kullanılır. Kayganlaştırıcı jellerin temel amacı kişilerin cinsel birlikteliğini daha kolay ve rahat bir hale getirilmesini sağlamaktır. Kişilerin kullandığı kayganlaştırıcı jellerin kullanım miktarı kişilerin cinsel birlikte olma sürelerine göre değişim göstermektedir.

Eğer ilişki sırasında tekrar acı ve ağrı hissiyatı yaşanırsa kayganlaştırıcı jeller tekrar tekrar kişilere uygulanarak kullanılabilir. Kayganlaştırıcı jeller kullanıldıktan sonra yani cinsel birliktelik sona erdiğinde her iki bireyin de genital bölgelerini özenle yıkamaları çok önemlidir aksi taktirde kişilerde çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

Kayganlaştırıcı Jeller Zararlı Mıdır?

Kayganlaştırıcı jeller genel olarak herhangi bir zararları yoktur. Kişilere vereceği zararlar ise yine kişiler tarafından önlenebilecek zararlardır yani eğer kişilerin hem kadın hem de erkek bu tarz sulu jellere alerjileri varsa kişilerin bunları kullanmaktan kaçınması onların yararına olacaktır. Eğer kişilerde bu jellere alerjileri varsa kişilerin cinsel birliktelikte kullanabilecekleri diğer kayganlaştırıcı ürünler tavsiye edilmelidir.

Diğer bir zarar ise kişilerin cinsel birliktelik sırasında kullandığı kayganlaştırıcı jelleri bu cinsel birliktelik bittikten sonra yıkamaması durumda ortaya çıkacaktır. Eğer cinsel ilişki bittikten sonra kayganlaştırıcı jeller yıkanmadıysa veya özenli bir biçimde temizlenmediyse hem erkeklerde hem de kadınlarda çeşitli mantar ya da hastalıkların oluşmasına neden olabilmektedir bu nedenle kişilerin kayganlaştırıcı jel temizliğine çok dikkat etmesi gerekmektedir.

09 Şub 2022 12:40

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar