WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

En İyi Sevişme Pozisyonları

Nispeten az sayıda çift, odada son derece cüretkardır. İş ilişkiye girmeye geldiğinde, neredeyse hiç kimse misyoner, doggy, kovboy kız gibi alışılmış pozisyonların dışına çıkmaya eğilimli değildir. Her durumda, buna benze pozisyonlara bağlı kalınmasına gerek yoktur. Çok sayıda yaratıcı cinsel pozisyon, size ve partnerinize daha iyi doruğa ulaşmalarını sağlayabilir ve bunların hiçbiri vücudunuzu alışılmadık şekillere sokmanızı beklemez. Peki, en iyi sevişme pozisyonları nelerdir?

Kedi

Güçlü klitoris heyecanı, Journal of Sex and Marital Therapy’de yayınlanan bir incelemede belirtildiği gibi, evangelist pozisyonunda doruğa ulaşamayan bayanlar, bu pozisyonu kullandıklarında doruk tekrarında %56’lık bir artışa sahiptir. Farklı denemeler ve araştırmalar daha iyi başarılar önerir ve %73’e varan yükseltmelere atıfta bulunur. Bu pozisyon, misyoner pozisyonu ile aynıdır, ancak vücudunuz marjinal olarak daha yüksek ve yandadır. Göğüs göğse olmak yerine, göğsünüz onun omuzlarında.

Kalçalarını kaldırmak için bayan bacaklarını yaklaşık 45 derece büküyor. Bu sizi onun klitorisi ile sürekli temas halinde tutar. Bayandan bacaklarını düzeltmesini isteyin. Bacaklarınızı iterken kalçalarınızı birkaç santimetre aşağı indirin. Her yere gitmek yerine, daha fazla heyecan vermek için bir o yana bir bu yana gidin. Penisinizi dolambaçlı bir hareketle hareket ettirdiğinizi varsayarsak, pozisyon bayan için daha iyi olabilir.

Bir Yukarı

Özellikle klitorisi bir tarafta daha hassas olan bayanlar için mükemmel bir pozisyondur. Bayan yatağın kenarında yatarken yere eğilin. Bacaklarından birini kaldırın ve o bacağa yardım etmek için ellerini kullanmasını tavsiye edin. Kalçanın bir tarafı kaldırıldığında, vuruşlarınıza biraz daha eklemek için biraz hareket edebilir ve en iyi noktayı bulmanıza yardımcı olabilir.

Partnerinizden ritmi alabilmek için biraz kıvranmasını isteyin. Oral seks sırasında parmak eklemlerinizin daha sonra dilinizle temas etmesine izin verin. Parmağın hassas dokusu ve sert kemikleri tarafından yapılan farklılaşma, tatmin edici duyumlara neden olacaktır.

Kovboy Kız

Kontrolü kadın olan partnere verir. G noktası heyecanı ve doruk noktası için harika bir pozisyondur. Hanımefendinin en üstte olduğu bu pozisyon, çok çeşitli görünüm ve duyguların nasıl oluşturulacağını çözdüğü için en şaşırtıcı seks pozisyonlarından biridir ve aynı şekilde leydi kontrolü verir, hız ve derinliği değiştirmesine yardımcı olur ve zihinsel bir fayda sağlar. Sığ ve derin kapılara izin verir.

Bu pozisyondaki gelişmeler vajinanın en öndeki üçte birini canlandırır ve bu en hassas kısımdır. Göğüs göğse yatın, bayanın bacaklarını bacaklarınızın üzerine uzatmasına izin verin. Ayağını seninkinin üzerine koymalı ve vulva ve klitoral bölgeyi kemiğine doğru iterek, ovarak daha fazla tatmin almalı. Aşırı derecede şevkli olduğu ortaya çıkana kadar onu fiziksel ve sözlü olarak canlandırmak, doruğa ulaşmasını daha kolay hale getirecektir. Bayanı en üst pozisyondan squat pozisyonuna hareket ettirerek sözlü olarak daha iyi canlandırabilirsiniz.

Yüzleşme

Bu pozisyon uzun seks için hoş, göz yakınlığı verir. Yatağın kenarına veya bir koltuğa oturun. Sonra o noktada bayanın yüzünü size çevirmesine izin verin, kollarını üzerinize sarın ve üzerinize çıkıp kucağınıza oturtun. Oturduktan sonra dizlerinize veya bacaklarınıza bastırarak penisinizin her yerine geçebilir. Daha hızlı olmak için kalçalarından tutarak onu kaldırıp indirebilirsin. Bacaklarını size doğru açarak bir yatar koltukta oturabilir.

İyi bir salıncak için eski tarz koltuklar harika olabilir. Bu pozisyonda yenilikçilik için çok fazla alan vardır. Göğüs bölgesinde baş, boyun ve yüz üzerinde canlandırabileceğiniz birçok nokta vardır. Göğüslerinin emilmesinden hoşlandığını varsayarsak, bunu da yapabilirsin.

Veliaht

Oral seks için en iyi durumlardan biridir ve bayanı daha çok canlandırmak için kullanabilirsiniz. Partnerinizi bacakları ayrılmış şekilde bir koltuğa oturtun. Buradan başlayarak devam edin. Yavaş hissetmek veya sağlam bir çekişle bitirmek için en uygun durumdur. Partneriz şüphesiz sizi yönlendirebilir ve sizi bacaklarının arasında etkili bir şekilde görebilir, bu da birçok bayanı daha da heyecanlandırır.

Döner bir koltuk alın ve dilinizi sabit tutarak koltuğu hareket ettirin. Bu pozisyonda dilinizi ve yüzük parmaklarınızı vajinaya gömebilir ve bayanın G noktasını uyandırmak için bunu defalarca yapabilirsiniz. Kaşık kemiğine dilinizle veya başka bir elinizle baskı uygulayabilirsiniz. Bu ikili gerginlik kadını uçuracaktır.

Pretzel

Doggy pozisyonu gibi derin sızma vardır ancak bu pozisyon göz gözedir. Kadın sol tarafında yatarken, eğilin ve sol bacağına oturun. Sağ bacağını karnınızın etrafında döndürmeli, böylece vajinaya girmenize izin vermelidir. Bazı hanımlar için sırt kısmı bel ağrısına neden olur. Bu pozisyonda, derin sızmadan bir yük alırken kolayca yatmasını söylemek mümkündür. Parmaklarınızı kullanarak onu fiziksel olarak canlandırın. Ya da diğer yandan penisinizi çıkarın.

Sol elinizle kökünü tutun ve ucunu klitorise sürterek doruk eteğine taşıyın ve daha sonra ihtiyacı olan yere tekrar yerleştirin. Klitorise karşı hassas olun. Penisinizden önemli ölçüde daha hassastır ve daha sonra, hareket halindeyken onunla nazikçe temasa geçmelisiniz. Birkaç bayan, sonraki heyecanı koordine etmek için hafif bir zorlamayı tercih ediyor. Hassas bir şekilde başlayın ve ardından biraz hızlandırın ve baskı yapın. Hızlı, yavaş, hafif, sert gibi size rehberlik etmesini isteyin.

04 Oca 2022 11:45

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar