WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel İlişkide Bunlara Dikkat Edin

Yaşam için önemli yere sahip olan sex yaşamda önemli yere haiz duygusal davranışsal fiil olarak bilinir. Cinsellikte bazı meydana getirilen hatalar cinsellikte çiftler arasında uyumun zorlaşmasına niçin olabilir. İlişkide dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunur. Çiftler içinde uyumsuzluk ve haz almama şeklinde nedenler bazı şartların olmamasından kaynaklanabilir. Cinsel beraberlikte meydana getirilen bazı hatalar nedeni ile çiftler tam olarak doygunluk olmaz ve sağlıksız bir beraberlik mevcuttur. İyi bir ilişki için cinsel ilişkide bunlara dikkat edin;

tek düze cinsel yaşam
Ön sevişme
Çıplaklık
Dürüstlük
İsteksizlik durumunda beraberlikten kaçınmak
Cinsellikte bildirişim olması
Destek alma 
monoton Cinsel yaşam
beraber olan çiftler daha çok boşalma konusunda hedefledikleri cinsel birleşmede düzgüsel pozisyonda sevişmekte ve başka pozisyonları denemez. Bu vaziyet çiftler içinde daha çok beklentilerin karşılanmaması ve birbirlerine karşı soğuk olmada en büyük etken olarak görülüyor. Farklı pozisyonlarda sex yaşayan çiftler hayatlarında daha renkli bir cinsel yaşam yaşar. İlişkinin daha hareketli ve renkli olmasını istiyorsanız birazcık değişiklıklar yaratabilir beraber olduğunuz fert ile daha mutlu olabilirsiniz. Oda yaşamış olduğunız cinselliği değişim yaparak başka bir ortamda yaşayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte otelde buluşup ilişkinizin daha heyecanlı olmasını sağlayabilirsiniz. Dışardayken de erotik mesajlarla aşk oyunu oynayıp eşinizi ya da partnerinizi heyecanlandırabilirsiniz. 

Ön Sevişme
Sevişmenin anlamı yalnızca cinsel beraberlik olarak düşünülmemelidir. Ön sevişme cinsel birleşme için fazlaca önemlidir. Hazza ulaşmak için partnere erotik sözler söylemek dokunmak öpüşmek ilişkinin birleşme öncesi eğer olmazsa olmazı olmalıdır. Böylelikle çiftler daha zevkli bir cinsel beraberlik yaşayabilirler. Ön sevişmeden önce partnerinize masaj yapıp rahatlatmak ve öperek dokunmak daha iyi performans ve  ilişkiye odaklanmak için önemli kavramlardır.

Çıplak Olun
Günlük yaşamdan etkilenen kişiler günün yoğun geçen stresli vakitından kurtulmak zorundadır. Cinsel beraberlikte tüm endişe ve olumsuz şeyleri unutup yatağa öyleki girmek  bedensel olarak giysilerinde o düşüncelerle birlikte arınmış olması gerekir. Gerilmiş ve sorunlı durumlarda cinsel beraberlikten önce eşiniz veya partnerinize çıplak şekilde masaj yaparak onun rahatlamasını ve günün stresini üzerinden atmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı bir cinsel ilişkide bunlara dikkat edin; 

Dürüst Olun
Cinsellikte önemli olan hazzı yaşamaktır, bu yüzden partnerinizi üzmemek için sevmediğiniz pozisyonları yada orgazm olmadan ilişkiden zevk alıyormuş gibi yapmayın. Zevk aldığınız  bölgeleri ne olursa olsun partnerinize söyleyin. İlişkinizde sevmiş olduğiniz şeyleri söylemekten kaçınmanız sevgilinizin bu durumda pozisyon değiştirmesi için çabalamasını engelleyecektir.

İstemediğiniz sürece Sevişmeyin
İlişkide doğru birey olduğundan kararlı olmalısınız. Doğru kişiyi seçmek cinsel yaşam için oldukça önemlidir. Sevişirken kendinizi rahat hissetmeniz gerekir. Seviştiğiniz mekan ve ortamda rahat etmeniz ve uygun zamanda partnerinizle birlikte olmanız önemlidir. Sevişmek istemediğiniz durumlarda bunu ne olursa olsun partnerinize söylemeniz gerekir. İstenmeyen birleşmeler çiftler arasında soğukluğa ve cinsel işlev bozukluğu benzer biçimde durumlara yol açabilir.  

Erotik Olun
Erotizm  cinsel birleşmenin başlaması ve sürdürülmesi için etkili faktörlerden biridir.  Partnerin uyarılması shususi ve fizyolojik açıdan cinsellikte önemli kavramlardandır. Karşı tarafın bu konuda kişisel bakımına ve giyimine de önem vermesi oldukca önemlidir. Partnerinizle beraberlikte erotik gecelikler giyilmesi  ve hoş kokan bir parfüm birlikteliğin tetiklenmesi için etkili olacaktır. Güzel bir beraberlik için oldukca örutubet taşıyan cinsel ilişkide bunlara dikkat edin;

Destek Alın
Cinsel beraberlikte maksimum adamların problemi olan erken boşalma problemi kadınlarda vajinismus ve cinsel isteksizlik şeklinde şikayetlerin olması durumunda bu problemlerı partnerinizle mevzuşmalı kesinlikle uzman kişilerden destek alarak bu problemlerın üstesinden gelebilirsiniz. Problemlerınızı asla eşiniz ya da partnerinizden utanıp konuşmaktan korkmayın. Cinsel sorunlar gündelik yaşamda bile hayatınızı etkileyebilecek durumlara neden olabileceğinden çiftlerin mevzu ile ilgili destek alması önemlidir. Problemlerı mevzuşmayan çiftler için birlikteliğin daha kötü durumlara yol açması görülebilir durumlardır.  

Cinsellikte İletişim
İletişim çiftler içinde fazlaca önemli yere haizdir. Çiftlerin birbirleri ile problemlerını gözden geçirmeleri ve eksik yanları varsa bunları aralarında mevzuşarak gidermeleri gerekir. İlişkinizin sağlıklı olması için ne olursa olsun partnerinizle iyi bir mesajşim kurmanız tavsiye edilir. sevmiş olduğiniz fantezileriniz ve isteklerinizi ne olursa olsun konuşarak belirtmeniz gerekir. Fantezilerinizi, isteklerinizi ve istemediklerinizi partnerinize mutlaka açıklayın. Partnerinize her süre saygı ile yaklaşın ve onu anlamaya çalışın. Ayıp kavramını bir yana atarak cinsel beraberlikte pozitif yahut negatif olan düşüncelerinizi mutlaka konuşmalı ve problemlerı beraber çözmelisiniz. Anlayışlı partnerinizle cinselliği böylelikle endişelerinizden kurtularak sorunsuz bir şekilde yaşayabilir ilişkinizden daha fazla keyif alabilirsiniz. Bunla birlikte cinselliğe yardımcı ilaç ve farklı ürünler deneyebilirsiniz. Internet sitemizden ürünlerimizi güvenle alabilirsiniz.    

01 Oca 2022 14:24

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar