WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Viaxi
Viaxi

Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm

EK-3127

Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm Ürünleri Erken boşalmaya çözüm eczane tavsiye ürünü en çok tercih edilen en iyi geciktiriciler arasındadır

325,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm İlaç

Viaxi long time erken boşalmaya çözüm ürünü Erkek ve kadının cinsel birleşmesinde kadınların da erkeklerin de mutlu olması adına bazı önlemler alınabileceği gibi ek takviyeler de yapılabilir.  Söz konusu cinsel yaşam  ise kaliteli olmak zorundadır ki ilişkiler devam edebilsin. Erken boşalma problemi pek çok erkek için can sıkıcıdır ve bunu fizyolojik ve psikolojik ortaya çıkabilir. Önüne geçmek için se erkeklerin kendilerini artık kontrol edebilmelerini ,refleks düzeyi gibi titiz biçimde ayarlanabilir olması gerekir.

Zihni ve hayal gücünü zenginleştirmek ve yaratıcılığı daha ön planda tutmak için geciktirici etkisi olan ürünler kullanılmalıdır. Bu durumun bir sonucu olarak, cinsel takviye ürünleri zamanla geliştirilmiş ve en kaliteli ve etkili ilişkiyi sağlamayı amaçlamıştır. Partnerler arasında tatmin olma arzu ve isteğini ortaya çıkarmak kadar geç boşalmanın da bunun bir parçası olduğunu biliyoruz.

Geciktirici krem fiyatları ürünlerin kullanılmasıyla, ortakların her yönüyle asla unutamayacağı olağanüstü bir ilişkiye sahip olmak günümüzde halen hayati önem taşımaya devam ediyor. Bu noktada içerdiği tüm bu nitelikler sayesinde gerekli görüldüğünde geciktirici sprey, geciktirici etki sağlayan ürünler arasında daha ön plana çıkmaktadır.

Yan Etkileri var mı ?

Geciktirici spreyin ortaya çıkan bir yan etkisi yoktur. İçerdiği özel formül ile gerekli oranda belirlenen süre zarflarında kullanılırsa kişiye yalnızca geciktirici etki sağlar. Bitkisel karışımlarla bir araya getirilmiştir bu sebeple erkekler tarafından sıklıkla kullanılan bir üründür. Her yönüyle önemini bir kez daha göstermekte olan bu geciktirici sprey  Viaxi Long Time sprey dünyada en çok tercih edilen geciktirici sprey markasıdır. Üretim amacı erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırmak ve partnerin her yönden daha uzun cinsel birlikteliğe doğrudan teşvik etmektir. Tüm bunlara ek olarak, bu geciktirici sprey erkekler için favori spreydir ve sağladığı kalite her açıdan beklentileri karşılamaktadır.

Viaxi Longtime Sprey’in İçeriği

İçinde size geciktirici etki sağlamanın yanı sıra doğal olarak bilinen glycerin, glycol, larginine,  methy nicotine, hydrxyehyl ve methylparaben gibi önemli bileşenler bulunmaktadır. Tamamen saf sudan meydana getirilmiş , erken boşalmayı sağlayıp geciktirici etkisi ile Viaxi Long Time Sprey ile erkeklerin artık erken boşalma korkusu ortadan kalkacak.

İlişkilerin yaşanma süresini arttıran ve kesinlikle partnerinizi tatmin etmenizi sağlayacak bir üründür. Artık endişeniz olmadan özgüvenli bir şekilde doğal içeriğiyle sağlığınızdan endişe etmeden kullanabilirsiniz. Aksi durumda erkek bireyler cinsel yaşamlarına küsebiliyor ve bunu yaşamakta yalnızca mastürbasyon ile yetinebiliyorlar. Cinsel sağlık ilaçları size kazandırdığı özgüvenle her zaman sağlıklı ilişkiler sunar.

Viaxi Longtime Sprey Nasıl Kullanılır?

Tıpta çabuk boşalma ilaç tedavisi olarak da görülen bu sprey ürün penisin baş kısmına uygulanır. İki veya 3 kez püskürtmek yeterlidir. Geciktirici sprey eczane , cinsel aktiviteden 10 ile 15 dakika öncesinde kullanılması durumunda etkisini tamamen gösterir. Tavsiye edilen kullanım bu şekilde ve erken boşalmaya çözüm olarak da ortaya çıkmaktadır.

Viaxi Longtime Sprey Nasıl Çalışır?

Geciktirici sprey fiyatları bakımından en uygun fiyatlı ürünlere sahip olacağınızı bilerek başlayabiliriz. Genel içeriği benzokain olarak bilinen güvenilir olarak bilinen hafif anestezik madde içermektedir. Bunlara doğal içerikler entegre edilir ve ortaya çıkan karışım , penis dokularının derinlerine iner, deriden stratum corneum'a ulaşır. Tam bu bölgede söz konusu madde emilimi gerçekleştiği ve aslında boşalma dediğimiz eylemin kontrol edilmeye başlandığı yerdir.

Bu bölgedeki sinirler gevşetilir, çalışır ve cinsel aktivite artık daha uzun sürecek demektir. Temelde çalışma mantığı bu şekildedir , penis dokularının artık sinir zarlarında bulunan voltaja bağlı olarak sodyum kanallarını bastırma görevi görür. Gevşeme etkisi de ortaya çıkacaktır.

Viaxi Longtime Sprey Avantajları ve Faydaları

Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm olarak üretilmiştir ve erkekler için geciktirici sprey olarak satılan bu ürün doğru kullanım ile size pek çok avantaj sağlamaktadır. Bahsettiğimiz avantajlar şöyle sıralanabilir  ;

 • Cinsel birleşme anında fark edilir düzeyde daha uzun süre bir boşalmadan dayanabilme yeteneği,
 • Cinsel hazzın uzaması ve artması,
 • İstenilen zamanda boşalma özgürlüğü,
 • Partnerlerin orgazmı birlikte paylaşabilmesi,
 • Cinsel dayanıklılığın yanı sıra genel dayanıklılığın da artması,
 • Yatak odasında öz güven ve değer görme,
 • Seks hayatının daha önemli ve özel hale gelmesi.

Bunlar temelde bir kadın ve erkeğin ihtiyaç duyacakları en temel ihtiyaçlardır. Viaxi Longtime Sprey eczane satış için sitemizden rahatlıkla sipariş verebileceğinizi unutmayın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar