WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Viaxi
Viaxi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ML

EK-2520

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel vajinal kuruluk ve acıyı ortadan kaldırır yenilebilir özelliği ile her türlü ilişki için kolaylık sağlar

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jeli 50 ML

Vajinal kuruluk, cinsel faaliyette bulunan kadınların yarısından fazlası için yaygın bir sorundur. Bu sorun büyük çoğunlukla menopoz sırasında ortaya çıkar ve en sık görülen ikinci kadın hastalığıdır. Menopoza bağlı hormonal değişiklikler nedeniyle vajinal sıvılar azalır, bazı ilaçlar, sabunlar, tamponlar, stres, yorgunluk, hamilelik ve doğum vajinal kuruluğa neden olabilir. Ayrıca yeterli oranda cinsel uyarım gerçekleşmediğinde cinsel ilişki sırasında vajinal kuruluk söz konusu olabilir. Viaxi glide kayganlaştırıcı jel 50 ml  su bazlı ve renksiz, aynı zamanda kokusuz kayganlaştırıcı jel olarak öne çıkıyor. Uygulanan bölge uzun süre kurumaz. Kondoma uygulanarak da kullanılabilir. Fantezi oyuncaklarla birlikte kullanılabilir olması sebebiyle de ilişkilerde çokça tercih edilebilir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Faydaları

En büyük faydası ise ciltte uygulandığı bölgede uzun süreli kayganlığı sağlıyor olmasıdır. Bu sayede ilişki sırasında özellikle vajinal kuruluk yaşayan kadınlar için birebir ürün olarak öne çıkıyor. Kayganlaştırıcı ürünler, cinsel ilişkiyi sağlıklı ve rahat hale getirmek için vajinanın tam olarak yağlanması gerekir. Aksi takdirde, her iki tarafın da cinsel yaşamı çok tatsız ve rahatsız olacaktır. Şu anda, su bazlı kayganlaştırıcılar en büyük yardımcınız olacak. Ek olarak, vajinal kuruluğu ve ağrılı ilişkiyi ortadan kaldıracak güçlü nem sağlayan hoş oral kayganlaştırıcılar, anal deneyimi destekler.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Özellikleri

 • Su Bazlıdır.
 • Renksiz ve kokusuzdur.
 • Kayganlaştırıcı Etkisi uzun süre devam eder.
 • Prezervatif ile %100 uyumlu kullanımı vardır.
 • Fantezi oyuncaklarla beraber kullanılmasında sakınca yoktur.
 • Yetişkinler içindir.
 • Haricen kullanılır.

Ürünü çocuklardan uzak tutunuz, herhangi bir cilt ya da oral temasta bulunmamalılar. Saklama koşulları ise serin ve ışık almayan karanlık ortamlardır.

Vajinal Kuruluğu Giderir

Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel, vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olan uzun süreli yağlama özelliklerine ve gevşemeye sahiptir. Dermatolojik ve klinik testler tamamlanmıştır. Prezervatif ile % 100 uyumludur ve dengeli bir pH'a sahiptir. Tüm süslü ve fantezi oyuncaklar için uygundur. Yağsızdır ve suda kolayca çözünür. Oda sıcaklığında saklanmalı ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edilmelidir. Daha sağlıklı ve daha keyifli bir cinsel yaşam için Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenilir ürün & Hızlı Gönderim & Gizli Paketleme

Sitemizdeki online cinsel sağlık ürünlerinin tamamı sağlıklıdır, güvenilir ürünlerdir ve ilgili tüm testlerden geçtiklerini söyleyebiliriz. Tıpkı bu kayganlaştırıcı jel dermatolojik testlerden geçmesi gibi diğer ürünler de sağlık bakanlığı onaylıdır.  Sitemiz ayrıca hızlı gönderim sağlar ve ürünü sipariş verdikten kısa bir süre sonra evinizden teslim alabilirsiniz. Böylelikle ilişki durumları ya da vücudun tepkilerine oranla daha hızlı sürede kullanım sağlarsınız.

En önemlilerinden birisi de gizli paketlemedir. Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel sipariş verdikten sonra gizli paketleme sağlanır. Gizli bir şekilde sizlere ulaştırılır. Gizlilikten kasıt ürünün sizden başka hiçbir kimsenin açmaması olarak adlandırılabilir. Bu sayede ürünü ilk açan siz olursunuz ve güvenli bir şekilde teslim alırsınız. Kargo firması size ürünü sıradan bir ürün gibi teslim eder, dilerseniz ise direkt şubeden teslim de alabilirsiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ML Nedir ?

Aslında bu ürünler temelde vücudun kayganlaşmasını sağlar ve tahriş yapmaz. İlişkilerde bile konforlu bir birliktelik istiyorsanız vajinal kuruluğun sağlanması gerekir. Bu durumda dış vajinal zar yırtılma ya da hasar görecek ve ilişki zarar verecektir. Sıradan bir yağ olmama sebeplerinden birkaçı şöyle sıralanabilir ;

 • Kayganlaştırıcı Jel, su bazlıdır , renksiz ve kokusuzdur.
 • Her türden farklı ilişkiler için özel olarak üretilmiştir.
 • Kayganlaştırıcı özelliği sayesinde uzun süre kurumayan cilt sağlar.
 • Rahatlatıcı etkisi vardır.
 • Prezervatifle birlikte kullanıma uygundur.
 • Fantezi ilişki oyuncaklarıyla kullanılabilir.
 • Yağsız ve suda kolayca çözülebilir özelliği vardır. Ilık su ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Vajinal kuruluk giderici jel ürününü çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve oda sıcaklığında saklayınız.

Viaxi Kayganlaştırıcı Jel Eczane

Eczanemizde ilişkilerin temelinde daha sağlam durmasını sağlayan ve tatmin edici hissi arttırması planlanan, test edilmiş ve onaylanmış pek çok ürün bulabilirsiniz. Kadın ya da erkek partnerlerin tercih edebilecekleri unisex ürünler dahi mevcuttur. Viaxi kayganlaştırıcı jel eczane satış fiyatları bakımından en uygun yerdesiniz. Hemen satın alın ve güvenli alışverişin yanında cildinizin daha sağlıklı, konforlu ve ilişkilere uygun durumda olmasını sağlayın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar