WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Viaxi
Viaxi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml

EK-2510

Viaxi glide medikal kaydırıcı jel tüm ilişki türleri için kolaylık sağlayan cepte taşınabilir kayganlaştırıcı jel eczane satış sayfası

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml Eczane

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml eczane satış fiyatları arasında en uygun olanı ve rengi ya da kokusu olmayışıyla ilişkilerde aranan tadı verebilir. Bu jel , uzun süre korumaz ve kayganlaştırıcı özelliği aslında ilişkilerde birleşme anında büyük bir haz duymanızı sağlar. Vajinal kuruluk yaşayan kadınlar için önerilen en iyi ürünlerden birisi olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda kokusunun olması , vücutlarında yalnızla partnerlerinizin kokusunu almanızı ve orijinal feromon etkisiyle tahrik olmanıza olanak sağlar.

Jinekologların tercihi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel bu kadar övgüyü hak etme sebebi aslında jinekologların bile tercih ediyor olmasıdır. Başlıca özellikleri arasında yağsız, ph dengesinin optimal düzeyde olması, suda kolay çözünebilmesi vs olmasıdır.

Su bazlıdır ve kayganlaştırıcı etkisiyle vücutta herhangi bir yan etkiye sebep olmayacağı gibi ilişkilerde beklediğiniz verimi almanız için önemlidir. Birkaç maddede bu kayganlaştırıcı Jel insanlar veya tıpta bile adı çokça anılan isimler tarafından neden anılıyor bunu öğrenelim  ;

 • Su bazlı bir kayganlaştırıcı jeldir.
 • Yağsızdır , pH dengeli seviyededir.
 • Suda kolay çözünür.
 • 5 ml tek kullanımlık ambalajda satılır.
 • 1 paket 5 adet tek kullanımlık jel içermektedir.

ve elbette son maddede ise jinekologların da tercihi olduğunu söyleyerek özelliklerini saymayı bitirebiliriz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml İlişkilerdeki Yeri

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml içeriği 5m tek kullanımlık ambalajlarda satılır ve kısa yoldan ilişkinizin aslında en önemli anında bir başka kayganlaştırıcıya gerek duymadan ihtiyacınızı karşılar. Kaydırıcı jel ve benzeri ürünler elbette zamanla vajinal kayganlığı da sağlar.

Farklı bir masaj deneyimi sunduğu da söylenebilir. İki partner arasında en çok yakınlaşmanın gerçek olacağı anda artık her bir dokunuş buna teşvik edecektir. Genellikle birbirleriyle zaten ilişki yaşayan partnerlerin tercihidir. Dermatolojik ve kinik testlerden geçmiş ve böylelikle sitemizde satışa sunulmuş vajinal kuruluk giderici jel uygun fiyatlara orijinal halleriyle sizlerle.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Fanteziye Açıktır

Su bazlı kayganlaştırıcı jel rengi ve kokusu olmaması sebebiyle uzun süre kayganlaştırıcı etkisinin yanında ilişkiler için en uygun olanıdır. Vajina uzun süre kaygan kalır bu özelliğiyle çiftler arasında en çok tercih edilenidir. Rahatlatıcı etkisinin yanı sıra fantezi oyuncaklarla birlikte kullanılabilir. 

Partnerler daha sağlıklı ve etkili bir cinsel yaşam için aslında ihtiyaçları olan temel ürünlerden birisi olan kayganlaştırıcı jelleri sitemizde bulabilirler. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda prezervatif kullanımına da uygundur. Vajinal kuruluğun ortadan kalkması gibi özel bir durum ile de artık ilişki süre ve zevkinizi uzatabilirsiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Eczane Fiyatı

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml ,  sitemize şu anda 55 ₺ olarak satışa sunulmuştur. Kadınların ve erkeklerin özellikle ilişkileri için seçtikleri bu ürün cilde zarar vermeyip genelde kadınlar için erkekler tarafından satın alınır. Elbette bilinçli kadınların seçeceği bu ürün bambaşka fantezilerin yolunu açar.

Eğer ilişki sırasında dış zarda bir yanma ya da ağrı hissediyorsanız vajinal kuruluk buna sebep oluyor demektir. Bunu da ortadan kaldırmak için kayganlaştırıcı jel kullanabilirsiniz. Bilinen tüm testlerden başarı ile geçmiş ve kayganlaştırıcı özelliğiyle halk arasında en çok tercih edilen jel olmayı başarmıştır.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sipariş

Tüm bu etkileri ile kısa sürede sizleri ilişkide ya da vücut sağlığını korumada birkaç adım öne çıkaracak jel tam anlamıyla kusursuz çalışır. Vücudun uygulanan tüm bölgelerini uzun süre kayganlık hissiyle kaplar. Böylelikle ilişki anında penis ya da vajinal anlamda kuruluğu ortadan kaldırabilirsiniz. Vajinada iç ve dış kuruluk , farklıdır ve bunun giderilmesi , kayganlığın sağlanması için bu jel kullanılmalıdır. Viaxi jel eczane satış fiyatı sitemizde  güncel olarak paylaşılmıştır. Bu ve benzeri ürünler ile yaşadığınız ilişkilerinizi değerli hale getirebilirsiniz.

Ph düzeyi dengeli bu ürün kolaylıkla size katkı sağlayacak ve size ulaşması da kısa sürecektir. Sitemizden sipariş verdikten kısa süre sonra ürünü teslim alacaksınız. Hem güvenli alışveriş, hem güvenli teslimat sayesinde hiçbir bilginiz açık edilmez. Kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme seçenekleri ile satın alınabilir. Dilerseniz ürün adrese değil sadece ilgili şubeye teslim edilir ve siz bizzat gidip alabilirsiniz. Böylelikle bir bakıma kendi gizliliğinizi de koruyabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar