WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Viaxi
Viaxi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ML

EK-2521

Viaxi kayganlaştırıcı jel eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olarak satış yapılmaktadır

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Viaxi Glide Medikal Kayganlaştırıcı Jel 200 ML

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ML tatsız ve kokusuzdur içeriği 200 ml ağırlığındadır. Vücutta kayganlığı arttırır ve genel olarak da ilişkiler özelinde ihtiyaç duyulan o vajinal kuruluğun erken sona ermesi durumunu ortadan kaldırır. Su bazlı , renksiz ve kokusuz olması özelliğini benzer diğer ürünlerden almıştır.  Kullandığınızda ciltte uzun süre kayganlık hissi yaratır. Aslında uygulandığı özel bir bölge yoktur ancak ilişkilere daha farklı bir hava katması açısından masaj deneyimine yeni bir kapı açabilir. Kadın ve erkek için ilişki kalitesini arttırdığı ise müşteri yorumlarında görülmüştür.

Tatsız ve Kokusuz Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

Partnerler için daha konforlu ve yaşamaya değer bir cinsel birliktelik için önerilen bu jel aslında temel amacı tam olarak bu olmasa da ilişkiler için de kullanılabilir.  Kadınların bazı dönemlerinde daha fazla vajinal kuruluk yaşadıkları gözlemlenmiştir. Bundan dolayı da ilişkide yeterince uyarılma yaşamadıklarında sulanma durumu gerçekleşmez.

Artık vajinal ıslanma olmadığında hem içeride hem de dış zarda kuruluk zarar verebilir. Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel eczane satış yapan bizler size bu ürünü orijinal ve etkisini %100 gösterecek şekilde sunuyoruz. Hızlı kargo özelliğiyle ürünü gizlilik ve güven çerçevesinde teslim alabilirsiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ML Zararlı Mı ?

Bu kayganlaştırıcı jelin zarar verecek herhangi bir etken maddesi yoktur. Evet yenilebilir olanlardan farklıdır ancak sizi rahatlatan ve cildi besleyici özelliği sayesinde aslında yağlanmayı , gelgit anında daha kolay hale getirir. Bu durumun yanı sıra pH dengesi sayesinde hiçbir yan etki ya da doğrudan zararlı etki yaratmaz.

Prezervatif ile kullanılabiliyor olması çiftler arasında en çok tercih edilme sebeplerinden birisi yapıyor bunu. İçeriğinde yağ bulunmaz, suda kolayca çözünebilir özelliğiyle daha sonra ılık bir su ile vücudunuzdan rahatlıkla temizleyebiliriz. Kısaca söylemek gerekirse  Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel zararlı değildir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ML Özellikleri

 • Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur.
 • Uzun süre boyunca kurumaz ve kayganlaştırıcı özelliği sağlar.
 • Rahatlatıcı etkisinin yanı sıra vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcıdır.
 • Dermatolojik ve klinik testlerden geçmiştir.
 • Prezervatifle %100 uyumlu kullanılabilir.
 • pH seviyesi dengelidir.
 • Fantezi oyuncaklarla birlikte kullanılabilir.

Bunların yanı sıra özellikleri arasında yağsız olması, suda kolay çözünebilir olması mevcuttur. Dikkat etmeniz gereken diğer konular ise oda sıcaklığında ve çocukların kolay ulaşamayacakları yerlerde muhafaza etmeniz gerektiğidir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ML Faydaları

Cildin daha sağlıklı olmasını sağlar ve vücutta uzun süre kaldığı için geçen süre zarfında ilişki yaşamak ya da dinlemek eylemlerinde o bir yandan cildi besler. İlişkilerde kolaylık sağlar çünkü herhangi bir erotik oyuncaklar ya da prezervatif ile birlikte kullanılabilir. Partnerinizle ilişkinizde gelgit işlevini kolaylaştırır ve bunu uzun süre doğal yoldan yapabilirsiniz.

Tende pürüzsüz bir his yaratır daha ipeksi ve yumuşak olmak ,erkek partnerleriniz için ilişkinin başından sonuna dek özel olmanızı sağlar. İlişki süresini uzattığı bilinen vajinal kuruluk giderici jel , eczanemizde bilinen tüm yararlı etkileriyle orijinal olarak satışta.

Ayrıca kuruluk önleyici kayganlaştırıcı jel , dermatologların da tercihidir. İlişkilerinde kullanmakta veya kullanmanız konusunda önerilerde bulunuyorlar. Bu jel her açıdan kullanıma uygundur. Daha sağlıklı ve keyifli geçmesini istediğiniz bir cinsel yaşam için tercih edebilirsiniz.

Kayglanlaştırıcı jel - Kadınlar için önemi

Vajinal kuruluğu gidermesi ile cinsel birliktelik sırasında kadınların bir çoğunun karşısına çıkan vajinal kuruluk sorununu ortadan kaldırır. Genelde menopoz durumunda ortaya çıkan bu durum ilişki için önünü kapatan bir engeldir. Birçok sebep sayılabilir , hamilelik, ilaç kullanımı , sabunlar ,stres ve yorgunluk gibi temelde kadınların ilişki düzeyinde önemli bir unsuru ortadan kaldırabileceği aşikar. Ancak bu kayganlaştırıcı jel sayesinde ilişki öncesinde ya da ön sevişme başladığında kullanılması, kayganlığı arttıracaktır.

Artık uzun bir süre kuruluk yaşamayacak olan kadın, partneri ile daha sağlık bir ilişki yaşayabilir. Kadınların yeterli oranda cinsel uyarım yaşamıyor olmaları da bu kuruluğun sebebi olabiliyor. Renksiz ve kokusuz su bazlı bu jel sayesinde uzun süre kuruluk yaşamadan ilişki yaşanabilir. Vajina dış zarında hiçbir zarar görmeden , ek olarak defalarca tekrarlanan ilişkilerin sürelerinin de uzadığını görebilirsiniz.  Tüm bunların yanında kadınlar için seks oyuncakları ve prezervatif ile birlikte uyumlu olarak kullanılıyor olması da önemlidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar