WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni

Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa

EK-3149

Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa Vajina Daraltma Pompası

1.250,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa Daraltma Üürünü

Kadınların özellikle en çok ilgi gösterdikleri ürünlerden birisi olarak ön plana çıkan Vagina cup vajina sıkılaştırıcı pompa vajina bölgesinde kan akışını hızlandırır, bölgenin daralmasını sağlar ve ilişkiye sizi hazırlar. Oldukça kolay bir kullanıma sahip bur ürünü satın aldıktan sonra prospektüsü okuyarak doğru biçimde uygulamak mümkündür. Erkekler ile aranızda  artık mesafeler olmayacak, her ne kadar bu tür konularda kadınlar daha dikkatli olsa da istekler daha dar olması yönündedir. Bu alanın daha geniş olması ya da istenen darlıkta olmaması ilişkide kimi zaman erteleme ya da bir süreliğine ilişkiden soğumaya sebep olabilecek durumları doğurabilir.

Vajina bölgesinde daralmaya ve sıkılaşmayı sağlayan vakum, şişkin ve dar bir vajinaya sahip olmak isteyenler için kullanılabilecek bir üründür. Cinsel birleşmeden önce kullanılırsa vajinayı şişkin hale getirir, küçültür ve daraltır. Uygulandığında ilişkiden daha yüksek zevk almanızı, hazzı tatmanızı sağlar.

Vajina bölgesine kan akışını hızlandırdığı bilimsel olarak ispatlanmış bu ürün aynı zamanda heyecanı dorukta ve tamamen hormonları zirveye çıkaran bir zevk hissi sağlayacaktır. Avrupa'nın en yaygın kullanılan ürünüdür. Bunu ülkemizde olduğundan daha çok Avrupa'da yaşayan ve mutlu ilişkilere kapı açmak isteyen kadınlarca tercih edilmektedir.

Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa Kullanım

Vajina Sıkılaştırıcı bu ürün için kullanım oldukça kolaydır ve ilişkiden 10 dakika önce uygulanması halinde beklediğiniz etkiyi yaratacak, erkek partnerinize aslında ne kadar harikulade bir kadın olduğunuzu kısa sürede ispatlayacaksınız.

Kullanımı : Vagina Cup ilişkiden 10 dakika önce kullanılmalıdır. Kolay çek-bırak pompasını pompalamaya devam ederek vajinayı iyice vakumlayıp en az 10 dakika beklemelisiniz. Sonrasında  basınç güvenlik valfine basarak ürünü vajinadan ayırın. Vajina, dakikalar sonra küçülmüş, daralmış ve şişkin bir vajinaya dönüşecektir.

 

Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa Faydaları

Vajinal bölgede daralma ve sıkılaşmaya yardımcı olan bu pompa en uygun fiyatlara eczanemizde sizler için satışta. Kadınların özellikle Avrupa ülkelerinde tercih ettikleri bu ürünle kısa süre içerisinde şişkin ve dar bir vajinaya sahip olmak mümkündür. Vagina Cup sıkılaştırıcı pompa cinsel ilişkiden 10 dakika önce kullanılarak vajinayı küçültür ve daraltır ve şişkin hale getirip daha fazla zevk ve haz odaklı bir cinsel yaşam sunar.

Yıllardır hizmet verdiğimiz cinsel sağlık ürünleri alanında kadınların da ilgi duyabileceği ve onların orgazm olmaları kadar ilişkilerinin devam etmesini sağlayacak bir çok ürünün geliştirildiği andan itibaren Türkiye pazarında satışını gerçekleştirmeye somut bir adım attık. Daha zevkli , cinsel bilinci yerinde, kaliteli ürünler seven ve ilişkilerine daha çok önem veren her kadın için kapımız açıktır.

İlişkide kimi zaman kadınlar değil erkeklerin beğenisi önemli rol oynar ve böyle durumlarda  kendinizi Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa ürününe bırakabilirsiniz. En uygun fiyatlara tamamen etkisini gösterecek bu ürünü satın alarak keyifli, haz dolu ve zevki bol ilişkilere kapı aralayabilirsiniz. 10 dakikalık bir süre içerisinde vakumlama yöntemi ile vajinayı daha sıkı , şişkin ve dar bir hale getirmek aslında hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu tür yöntemleri bazı genç kızların adet dönemlerinde ,regl sancılarında kullandıkları gözlenmiştir. Ağrıyı dindirici etkisi ile Avrupa'nın bazı kadınları ve genç kızlarınca tercih edilmektedir.

Teslimat Koşulları ve Ödeme Yöntemleri

Cinsel sağlık ürünlerinin kadın ya da erkeğe özel olması fark etmeksizin eczanemiz tarafından özenle paketlenerek çıkartılır.  Görünmez mat kutularda kargo ekiplerine teslim edilir ve bu ürünlerin herhangi birini ilk açan daima siz olacaksınız. Kapıda ödeme yöntemlerini kullanan eczanemiz sizlere kapıda kredi kartı ile ve nakit ödeme yöntemlerini sunuyor. Böylelikle hiçbir kart bilginizi internet üzerinden sunmanıza gerek kalmadan alışverişi tamamlayabilirsiniz. Buradaki girdiğiniz adres bilgileri gibi detaylar siz istemediğiniz sürece kayıt altına alınmaz.

Erkeği ile daha anlamlı ve zevkli bir ilişki için 18 yaşının üstünde her genç kızın kullanabilir. Ancak daha çok yirmili yaşlardan sonra kullanımı görülen bu ürün Avrupa pazarında çok satış yaptıktan sonra ülkemizde satışa başlandı ve bizler de ürünü en kısa sürede ihtiyacı olan sizler gidermeniz için satışa sunduk. Hemen teslimat ve ödeme koşullarının tamamen garantili olduğu eczanemiz üzerinden Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa satın alabilir, kendinizi daha şişkin ve dar bir vajinaya sahip olmak adına önemlidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar