WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
V Active
V Active

V-Activ Stimulation Orgazm Kremi For Women

EK-3147

V-Activ Stimulation Orgazm Kremi For Women Cinsel Orgazm Ürünü V active orgazmı güçlendiren bayanları cinsel uyarıcı klitorisi azdıran krem eczane fiyat kampanyalı satış sayfası

850,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

V-Activ Stimulation Orgazm Kremi For Women Kadın Azdırıcı Krem

Orgazm kremiKadınların daima sorunsuz orgazm olmaları düşünülemez, her erkek birey gibi kadınların da arada bir böyle cinsel bakımlara ihtiyaç duydukları gibi kendilerini daha da çekici hale getirmenin yanı sıra ilişki sırasında da böyle durumlar olabiliyor yani kadın cinsel sağlığını düşünüyorsa bu tip kremleri kullanarak orgazm olma süresi ve dozunu arttırabilir. Bu ürün doğal bir istekten ortaya çıkarılmış adeta üretim harikasıdır. V-activ stimulation orgazm kremi for women bu konu da çok etkili bir orgazm artırıcı üründür.

Kadınların orgazmı neredeyse erkeklerinkine benzer. Erkeklerin ereksiyon şekline benzer şekilde, kadınların vajinasında kan akışı sistemi mevcut durumdadır. Orgazm için hazırlanan tüylerde görüldüğü üzere vajina yeterince sertleşir ve ıslanır. Orgazm sırasında rahim ve çevresindeki kaslarda ritmik kasılmalar görülür. Aynı zamanda beyindeki hipotalamus ve limbik sistem adı verilen yapılar da sürüş sürecinde rol oynar. Bazı biyokimyasallar kasları etkili bir şekilde gevşetebilir ve kan akışını artırabilir. Ayrıca çeşitli hormonlar da kadınların cinsel işlevini etkileyebilir.

Östrojen vajinanın hücre devamlılığı ve kan akışı üzerinde önemli bir etkiye sahipken, androjen libido, libido ve orgazm üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Orgazm semptomları arasında artan solunum hızı, hızlı kalp atışı ve artan kan basıncı bulunur. Ayrıca gözbebekleri büyür, dudaklar koyulaşır, meme uçları dik durur, klitoris kuruyup sertleşir.

V-Activ Stimulation Orgazm Kremi For Women Kullanımı

Kadın Uyarıcı Krem, kadın cinsel ilişkilerinde kullanılabilen bitkisel bir destek ürünüdür. Kadın vajinasında kullanılır ve cinsel ilişkiden yaklaşık 15-20 dakika önce kadın genital bölgesine az miktarda krem ​​sürülerek kullanılır. Vajinal dudakların ve klitorisin dışına nazikçe masaj yapmak için parmak uçlarınızı kullanın ve bunları cilde besleyici şekilde kullanın. Prezervatif kullanmadan önce ise 20 dakika beklemeniz önerilmektedir.

V-Activ Orgazm Kremi For Women Yetişkinler için olmakla birlikte  harici kullanım için üretilmiştir. Hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır. Test tüpündeki miktar 50 ml'dir. Ürünü vajina ve klitoral bölgeye yerleştirip emilmesini bekleyin. 15-20 dakika içinde etkisini gösterecektir. Serin ve kuru bir yerde çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

V-Activ Stimulation Orgazm Kremi For Women Yararları

V-Activ Stimulation bayan azdırıcı krem kullanımı aslında orgazm olamama üzerine geliştirilmiş bir ürün olarak ön plana çıkmakta. Kadınlar bazı durumlarda orgazm olamıyor. Orgazm olmamanın pek çok nedeni olsa da çoğu yeni evli dönemdedir. Evlenmeden önce cinsel deneyimi olmayan kadınlar için ilk gecenin orgazm olmama nedenlerinden biri olduğundan endişe edin. Aynı zamanda koku akışı ve mide bulantısı orgazmı engelleyen sebeplerden biridir.

Orgazmı önlemenin bir başka nedeni de etkili doğum kontrol yöntemlerinin kullanılmamasıdır. Kadınlar, hamilelik korkusu ve kaygı nedeniyle orgazma ulaşamayabilir. Menopoz, vücutta östrojenin azalmasına neden olur ve bu da yaşlıların orgazm olmamasının nedenini artırır. Ancak gebelik riski ortadan kalktığı için libido artabilir. Vajinal kuruluk ve ağrı da kadın orgazm sorunlarına neden olabilir.

Biraz kadınların aslında orgazm olamama sebeplerine değinmiş olsak ta bu anlamda sizlerin bu ürünü kullanmanızı öneriyoruz ve sebebini bilmenizi istiyoruz. Aşağıdaki durumlar bu kremi kullanmanız konusunda sizi daha ikna edici hale getireceği kadar dikkatli olmanız konusunda da uyaracaktır.

  • Ürün , yetişkinler içindir ve haricen kullanılmalıdır.
  • Hamileler ve emziren kadınlar kullanamaz.
  • Tüpte 50 ml mevcuttur.

V-Activ Stimulation Orgazm Kremi For Women Ek Bilgiler

Çok sayıda cinsel istek bölgesi olan kadınlar için orgazm farklıdır. Orgazm vajinal orgazm ve klitoral orgazm olarak ikiye ayrılabilir. Klitoris etrafındaki alan çok hassastır. Tek fizyolojik işlevi cinsel zevk vermektir. Birçok kadın klitoral orgazmın en güçlüsü olduğuna inanır. Kadınların orgazmları erkeklerinkinden daha ciddidir. Ancak bunu başarmak için kadına gerekli uyarının verilmesi gerekir. Kadın orgazmı vajina ve klitoris olmak üzere iki şekilde ortaya çıkabilir.

Bu, cinsel ilişki veya mastürbasyon yoluyla olabilir. Klitoris orgazmı klitorisin uyarılmasıyla, vajinal orgazm ise vajina duvarının uyarılmasıyla gerçekleşir. Her iki durumda da klitoris vajinada sertleşip ıslanır, meme uçları sertleşir ve vajina dudakları genişler. Orgazm sırasında rahim ve çevresindeki kaslar kasılır. Kadınlarda fiziksel boşalma olmadığı için orgazm olmadıklarını düşünebilirler.

Cinsel orgazm yoğunluğunun değişmesi bu durumun sebebidir. Orgazm olmak kadınlar için oldukça önemli cinsel bir ihtiyaç gibidir.Geçen zaman değerlidir ve orgazmı arttırmak adına değerlendirebileceğiniz ürünlerden birini sizler için 50ml paketlerde sizlere sunuyoruz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar