WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Titan Jel
Titan Jel

Titan Gel Erkeklere Özel Büyütücü Jel

EK-3100

Penis büyütmek ve kalınlaştırmak için özel formülüze edilmiş titan jel ürünü aynı zaman da ereksiyonu da desteklemektedir.

459,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Titan gel erkeklere özel penis büyütücü jel, düzenli kullanımda penis boyunda uzamaya sebep olan önemli erkek cinsel takviye ürünlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Elbette değişimler kişiden kişiye değişecektir bunları da ürün açıklamasında görebilirsiniz. Kişilerin fizyolojik ve biyolojik anlamda farklılıkları, boyu da etkilemektedir.

İlişkiye girme dürtüsünden kısa bir süre önce penis uç kısmına uygulayabileceğiniz bu jel sayesinde hissizleşme başlayacaktır. Artık o boşalma hissinin kontrol edebileceksiniz ve doğal olarak ilişki süresi artacağı gibi kadın partnerinizi de tatmin edebilecek uzun , yoğun ve doygun bir ilişki yaşayacaksınız.

Titan Gel Erkeklere Özel Büyütücü Jel

Erkek bireylerin en büyük problemlerinden birisi karşılaştırma yapmadır. Bu karşılaştırma aynı cins için olabildiği şeklinde karşı cinsler içinde olarak daha çok karşımıza çıkmaktadır. Uzman doktorların yapmış olduğu araştırmalara göre adamların cinsel organını minik görmesi, partneri ile karşılaştırma yapma durumuna zemin hazırladığını belirtmektedir. Erkeklerin partnerlerinin fizyolojik imajlarına göre yapmış olduğu penis boyu kıyaslaması ile beraber cinsel birliktelik esnasında oldukça ciddi sorunların yaşamış olduğu söylenmektedir.

Jelin en büyük artılarından birisi de kişinin öz güvenini arttırıcı bir etkiye sahip olmasıdır. Penis boyunda 5- 7 cm arasında bir büyüme sağladığı gözle görülür bir gerçektir. Ürünü satın alan kullanıcılar arasında 7 cm ye kadar büyüme olduğu söylense de bu farklılıktan daha önce bahsetmiştik. Düzenli kullanımı ilişkilerinizde büyük iyileşmeler sağlar, penis büyümesinin yanı sıra kişinin ilişki heyecanını arttırır.

Penis boyunu görmezden gelerek, aldırış etmeden cinsel yaşantısında oldukça büyük beklentilere ulaşan erkekler için cinsel birliktelik sonrası daha da büyük ruhsal sorunlara girmiş olduğu görülmektedir. Bu ruhsal problemler partnerlerinin tatmin olamaması durumları ile daha da tetiklenmektedir. Türk erkekleri kendilerini cinsel mevzuda oldukça güçlü ve baskın hissetmeyi arzularlar ve görünen o ki bunu ön plana çıkarırlar. Penis boyunu uzatma konusunda ek takviye ürünleri kullanmak ise erkeklerinin gurur yaptığı konulardan birisi haline gelmiştir.

Titan Gel Erkeklere Özel Büyütücü Jel İçeriği

Titan jel erkeklere özel büyütücü krem, içeriğinde bulunan doğal bitkisel karışımlar ile kalıcı bir gelişme sağlar. Penisin uç kısmına uygulanarak ovduktan sonra yedirmesini bekleyebilir, daha sonra temizleyip ilişkiye girilebilir. Emildiğinde damarlarda genişlemeye yardımcı olur, kan akışı hızlanır ve kılcal damarlar genişleyip kalınlaşır. Erken boşalmada kesin çözüm olarak kullanılan bu ürün, kadınların bile erkekleri için almalarını tavsiye ettikleri cinsel sağlık ürünleri arasındaki takviyelerdendir.

Bitkisel içerikli olması ve hazırlanmış bakımından doğal olarak bilinmesi ile bilim adamlarınca 18 yaşının üstünde her erkeğin kullanımına sunulabilir. Genelde 40 yaş üstünde görülen bu cinsel sağlık problemlerinin başında olan boyut sorunu ,beraberinde iktidarsızlığı da etkiliyor, ilişki süresini doğrudan etkilediği için eczanemiz satışına yıllar öncesinden büyük bir gizlilik ve tecrübe ile devam etmektedir.

Büyütücü ve Sertleştirici Titan Jel Orijinal Ürün

Masaj yapar gibi uygulanması durumunda eğer gereken miktarda sürülürse penis boyunda büyümeyi sağlar. Kalınlık olarak da etkisini görebileceğiniz bu takviye, sertleşme iyice ilerlediğinde artık sağlam bir erekte durumu yaşayan erkeğin üstün cinsel performans göstermesini sağlar. Erken boşalmaya da iyi geldiğini bildiğimiz bu ürün üretildiği günden bu yana en çok satış yaptığı dönemini yakın zaman önce yaşamıştı.  Eğer düzenli olarak kullanırsanız başta her ne kadar ilişkileriniz için kısa süreli kullanıyor olsanız da penis boyunda kalıcı bir büyüme gerçekleşeceğini de göreceksiniz.

Ürünü günümüzde internet ortamında da eczanelerde de rahatlıkla bulabileceğinizi söylemek gerekiyor. Bu anlamda birçok satın alma yolu mevcut iken orijinalini almamanız da olasıdır bu konuda dikkatli olmalısınız. Penis büyütme ciddi bir durumdur ve kişinin hayatına etkisi ortadadır. Ancak sahte ürün içeriklerini kullanmak size artı sağlamanın aksine büyüme sağlamayacaktır. Yan etkilerini de beklenenden daha fazla yaşayabilirsiniz.

Titan gel orijinal ürün erkeklere özel büyütücü jel , prezervatif ile kullanılabilir. Penis boyuna doğrudan etki eden bu ilaç ,ek takviye isteyen erkekler için cinsel sağlık anlamında çığır açıcı bir üründür. Aynı ürünün krem ve hap olarak tüketilen versiyonları da mevcuttur. Bazı erkeklerin kendilerine daha fazla öz güven aşılaması ve ilişkilerinde daima mutlu birliktelik yaşamak isteyenler için kalıcı bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Eczanemiz gerekli iletişim numaralarından aradığınız taktirde ya da sitemiz üzerinden güvenli sipariş verdiğiniz taktirde ürünü gizlilikle sizlere doğrudan ulaştıracaklardır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar