WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Shiatsu
Shiatsu

Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Jel

EK-3141

Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Jel ile Orgazm Olun Bayan azdırıcı jel fiyatı kampanyalı olarak eczane sipariş sitemizde satış yapılmaktadır.

975,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Jel Orgazm Ürünü

Kendinize daha önce sormadığınız soruları sormanızı gerektirecek durumlardan bir tanesi de azdırıcı ürünlere ihtiyaç duyuyor olma nedeniniz. Bizler eczanemizde satışını yaptığımız ürünlerin özellikle prospektüslerinin gayet açık olmasına dikkat ediyoruz. Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Orgazm Jel de bu dikkatle ithal edip sizlere satışa sunduğumuz ürünlerden bir tanesi.

Gelelim sizlerin kendinizi cinsel anlamda tatmin olamıyor veya orgazm konusunda belki ilişki başlamadan önce sorun yaşıyorsanız neler yapmanız gerektiğine. Öncelikle bu ürün kadınlar için özel aromasıyla adeta erkeğinizin başını döndürebileceğine kesin gözüyle baktığımız, sizi giriş ve çıkışlarda rahatlıkla tatmin edecek özel bir azdırıcı jeldir.

Piyasada bu tür ürünlerin bulunduğunu biliyoruz ancak aroma olarak bu kadar çeşiti sunabilen nadir eczane bulabilirsiniz. Hem de online olarak bu satışı yapıyor olmamız, azdırıcı jel gibi aslında bazı insanların utanarak eczaneden talep edeceği bir cinsel sağlı açısından önemli bir ürünü tek bir tıkla ya da arama ile sizlere ulaştırıyoruz.

Kimi  zaman kendinizi ilişkiye hazır hissetmiyor olabilirsiniz ancak görünen o ki gündelik yaşamın stresi gibi doğal bir sebep mevcut olacağı gibi kadınlardaki orgazm olamama oranının oldukça yüksek olması gibi tıbbi açıdan kanıtlanmış bir biyolojik durumda sebep olabilir.

Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Jel Kullanımı

Bu azdırıcı jel birliktelik yaşamadan yaklaşık olarak 20 dakika önce kullanmanızı öneriyoruz. Genital bölgenin tamamına uygulanmalı. Bir miktar jeli alıp sürerek iyice yedirmek sonrasında aromanın kokusunun bile tadıyla geçen kısa bir süreden sonra ilişkiye başlanabilir. Aslında bu tür ürünlerde kimi zaman pek beklenmediği ya da fazla beklendiği gibi aslında herkesin başına gelebilecek gecikme ya da erken davranmalar olabiliyor ancak bizim görevimiz kılavuzda ne yazıyorsa oradaki gibi uygulamanız. Herhangi bir yan etki ya da zarar görmeniz söz konusu olmasa da dikkat etmek önemlidir.

Genital bölgede mükemmel bir kan akış hızına sahip olmanızı sağlayacak bu jel azdırıcı özelliği ile sizleri partnerinize iyice yakınlaştırır. Beklenmedik anda birbirinizi artık daha fazla arzuluyor hale gelirsiniz. Bu bölgeyi hassaslaştırdığı bilinen azdırıcı jel aslında basit tabirle kişi zihninden bunu rahmin bile ederek nasıl orgazm olabileceğini düşünebilir. Uyarıcı esanslar yaşatır kadınlara ve özel genital bölgeyi hassas hale getirip vişne aroması ile tadın mükemmel kıvamını ödül gibi sunar.

Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Jel İçeriği

Bu azdırıcı jel ürünü tamamen doğal içerikler ile bir araya getirilmiş olup kişinin yan etki yaşamasına imkan vermez. Böylelikle aslında partneriniz de bir sağlık sorunu yaşamadan ilişkinizin sadece size sunacağı mükemmel anları yaşayacaksınız. Artık kadın da erkek de daha fazla şiddetli olabilecek orgazmlar yaşarlar. Aslında bunu kullanmaya başlamadan önceki ve sonraki hallerinin yorumlarını okuma imkanınız var ise oldukça beğenmeniz muhtemeldir. Aynı etkiyi sizde de yapacak ve uygun fiyatlı ancak etkisi dağlar kadar olan bir ürünü azdırıcı jel olarak kullanabilirsiniz.

Cinsel anlamda uyarılma sorunu yaşayan bir kadınsanız eğer bu ürün tam olarak sizler için üretilmiştir. Kadın azdırıcı jel olarak da adlandırılan bu ürünün cinsel aktivite sırasında daha aktif olmak adına kullanılabileceğini biliyoruz. Sizi daha istekli hale getirir, partneriniz ile aranızın daha kısa sürede seks kıvamına gelmesini sağlar. Bir kadın için partneri ile ilişkide yaşayacağı en özel anların daha mükemmel olmasını sağlıyor dersek abartmış olmayız.

Shiatsu Kadınlara Özel Vişne Aromalı Azdırıcı Jel Sipariş

Cinsel sağlık ürünleri ister erkeklere ister kadınlara özel olsun, eczanemiz bu ürünleri özenle paketleyecek ve görünmez bir kutu içinde kargo ekibine gönderecektir. Bu tür ürünleri her zaman ilk açan siz olacaksınız. Eczanemiz kapıda ödeme yöntemlerini kullanır, kapıda kredi kartı ve nakit ödeme yöntemlerini size sunar.

Böylelikle internette hiçbir kart bilginizi göstermeden alışverişi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz buraya girdiğiniz adres bilgileri gibi detaylar kayıt altına alınmayacaktır. Teslimat ve ödeme koşullarının tam olarak garanti edilebildiği eczanemiz aracılığıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Güvenle sipariş verebileceğiniz bir firma olarak sektörde 2024 yılı itibarıyla 17  yıldır kesintisiz ve tek bir memnuniyetsiz müşteri olmaksızın buna devam ediyoruz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar