WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Scream Healt
Scream Healt

Scream Genital Orgazm Kremi

EK-3137

Scream Genital Orgazm Krem Azdırıcı Uyarıcı Ürün Orgazm olmayı kolaylaştıran bayan azdırıcı krem eczane satış sayfamızdan kampanyalı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Scream Genital Orgazm Kremi Eczane Ürünü

Orgazm kremiBayanlar için geliştirilmiş olan bir bitkisel orgazm kremidir. Scream genital orgazm kremi vajinal bölgeye uygulanır, bir süre sonra ilişkiye girilebilir. Bildiğiniz üzere ilişki esnasında bayanlar eğer cinsel isteksizlik yaşamaz ve gerçekten bu duruma istekli halde orgazm olmaya başlarlarsa vajinal bir ıslaklık yaşanır. Bu da aslında içeride girişlerde rahatlık sağlıyor olsa da dış zarın da daha kolay gelgitlere müsaade edebilmesi için bu tür kremlerin kullanılması ya da partnerlerin bunu dolaylı yoldan yapması gerekiyor.

Elbette Scream Genital Orgazm Kremi daha farklı durumlar için de kullanabilir. Yani bir kadın orgazm olmak bir yana dursun cinsel isteksizlik baş göstermiş ve bunu ortadan kaldırmak, partneriyle daha zevkli anlar yaşamak istiyorsa bu genital orgazm kremini denemesinde fayda vardır.

Scream Mucizesi

Scream Genital Orgazm Kremi sayesinde üst üste defalarca orgazm olabilme imkanını sizlere sunar. Kullandığınızda genital bölgeyi ve sizi orgazm olmanızı sağlayan bölgenin daha hassas hale gelmesini sağlar. Böylelikle orgazm kremi tam olarak kadınlarda bekledikleri etkiyi yaratmış olacaktır. Defalarca peş peşe orgazm olmak bir erkek ya da kadın için beklenen en müthiş ilişki ortası duygudur. Ürüne dair bir yan etki ortaya çıkmamıştır. Scream bayan azdırıcı krem kullanan kişide cinsel isteği arttırır orgazm olmasını sağlar bu noktada bitkisel içeriğiyle size hiç bir anlamda zarar verecek bir madde bulundurmaz.

Cinsel yaşamları hayal kırıklıkları ile dolu birçok kadın var ve aslında bu oran %70'in üzerinde olduğundan Scream bayan orgazm kremi kullanmak bu noktada önem taşıyor. Artık krem sayesinde en üst düzeyde orgazm olabilir ve cinsel doygunluğu yaşayabilirsiniz. Onlardan aldığımız geri dönüşler ve yorumlarda aslında bu sorunlarına kesin çare olabildiğini biliyoruz. Kadınlarda stres, rahim alınması, vajinal kuruluk, menopoz ve yorgunluk durumları sizleri bu zevkten mahrum bırakabiliyor. Buna maruz kalmamak için ya da kalmışsanız düzeltmek adına güzel bir çözüm yolu olarak kadın orgazm kremi kullanabilirsiniz.

Scream Genital Orgazm Kremi Kullanım

Özel bir orgazm dozu yaşamak adına kullanabileceğiniz bu orgazm kremi tamamen doğal içeriğe sahip üretime sahiptir. Etken hiçbir kimyasal madde içermez. Güvenilir olması kadar hayatında orgazm olmayı bir türlü başaramayan kadınlar için de aslında geçici bir tedavi yöntemi olarak takviye edilebilir. Kaliteli orgazmları tadan kadınların bir çoğu bunu yine deniyor. Artık orgazm olmak sizin için hayal olmayacak ,orgazm kremi ile istediğiniz duyguları en üst safhada yaşayacaksınız.

Kullanımı konusunda kılavuza bir göz gezdirmenizde fayda var ancak genel anlamda bir sınır koymak imkansız. Yan etkisi olmadığından rahatlıkla art arda kullanılabilir. İlişkilerde hemen önce alınması kısa sürede etki etmesiyle örneğin 20 dakika kadar beklemeden sonra ilişkiye girilebilir. İçeriği tamamen bitkisel bu ürün insan yaşamı üzerinde etkisi kesin olan ürünlerden bir araya getirilmiş , yaklaşık 20 yıldır insan yaşamında cinsel sağlığın tedavilerine çare olmuştur. Cinsel sağlık ürünleri alanında 17 yıllık tecrübe ile sitemiz sizlere en kaliteli hizmeti verir.

Scream Genital Orgazm Kremi İçeriği

Orgazm kremi ürün içeriği : L-Arginine 15%, L-Histadine 0.5%, Menthol 0.125%, Niacin 0.5%, Flavor (Tutti Frutti).

Scream Genital Orgazm kremi , uyarıcı ve cinsel istek ve performans geliştirici olarak sunulan bir kremdir. Bu sayede kadınlar seks anlamında memnuniyetsizlik durumlarının ortadan kalkmasını ve seks tecrübelerinin gelişmesini sağlar.

 • Scream Orgazm Kremi , Amino asitlerden L-Arginine ve L-Orthinine ile birlikte kan akışını hızlandırıcı, kan sirkülasyonunun artırıcı ve hissiyatı en üst seviyeye çıkarır.
 • İçeriğinde L-Arginine, L-Histadine, L-Orthinine, Mentol, Meksika yam özü ve Niacin bulunur.
 • Etki süresi, bir kez uygulandığında ilk etki süresi 30 dakika kadar sürebilirken , etkisinin devam etmesi yaklaşık 3 güne kadar devam edebildiği görülmüştür.
 • Scream Orgazm Kremi sürülmüşken oral sex yapabilmek mümkündür.
 • İşlevsel olarak uygulandıktan hemen sonra 30 dakika ile 90 dakika arasında etkisini göstermesi beklenir.

Uyarılma noktasında zorluk çeken ve belki hiç uyarılmayan kadınların yaşadıkları bu durumu ortadan kaldırmak ve birkaç kez bile üst üste orgazmlar yaşamalarını sağlayan orgazm kremi, bu anlamda en etkili, yan etkisi olmayan ve zararsız yoldan doğal bir şekilde orgazm olmayı tetikleyen bir krem olup bayanlara özgüdür. Partnerlerini mutlu etmek adına aradaki bu soğuk ilişkisel davranışları yok etmek adına kadınların atacakları sağlam bir adım olarak bu orgazm kremi tercih edilebilir. Artık kişi, ilişkiye daha fazla istek duyuyordur.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar