WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Scream Healt
Scream Healt

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey

EK-3138

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey Şiddetli Orgazm Kadınlar cinsellikten daha fazla zevk alın ! orgazm olmanın keyfini doyasıya yaşayın scream orgazm sprey eczane satış sayfası

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey Orgazm Artırıcı Ürün

Orgazm spreyiScream genital bölge uyarıcı sprey tatmin olmayı en üst düzeye çıkaran bu kadınlara özel spray. Orgazm ürününde en önemli nokta kullanımda olabilir ancak ürünü bir sonraki kullanımına kadar gerekli saklama koşullarında saklamazsanız bu da size zararlı olabilir. Daha serin ve kuru ortamlarda ürünü saklayın ve çocukların erişemeyecekleri noktalarda muhafaza edin. Şimdi kadınların aslında ilişkilerde en çok bekledikleri ve yaşamaktan keyif almayı umdukları anlarda neden uyarılma sorunları yaşadıklarını konuşabiliriz.

Genital bölge normalde çok hassastır ve bu aslında en kısa yoldan orgazm olmaya ilk adımın atılmasını sağlanması yerine kişinin gündelik yaşamında bunu ortadan kaldırabilecek birçok engel varken bazı tıbbi ya da biyolojik durumlar da kadınların ellerinde olmadan onları orgazm olmaktan alıkoyabilir.

Kadınlarda stres, rahim alınması, vajinal kuruluk, menopoz ve yorgunluk durumları sizleri bu zevkten mahrum bırakabiliyor. Elbette bunu yaşamak zorunda olduğunuz bir kader olarak görmek yerine daha moralli ve bu ürünü satın almaya kararlı görmelisiniz. Cinsel yaşamına önem veren erkek ve kadın bireylerle birlikte olmak önemlidir.

Cinsel sağlık belirli bir yaşa kadar sizleri bir arada tutan birlikteliklerin devam etmesi adına önemlidir. Bu ürünlerimiz arasında kadınların en çok orgazm olabilitesini artıran ürünlerimizden birisidir ve yaklaşık 14 yıllık tecrübemize dayanarak söylüyoruz ki,  Scream Genital Bölge Bayan Uyarıcı Sprey sizleri beklediğiniz orgazm duygusuna kat be kat fazlasını yaşatacak peş peşe orgazmları tadacaksınız.

Vanilya aromalı, kadın azdırıcı sprey ürünü olarak kullanabilirsiniz. Bu seks ürünü, etkili aktif maddeleri birleştirerek ferahlatıcı bir etki yaratır, seks alanında canlılık sağlar ve cinselliği adeta taklit eden bir simülasyon etkisi sağlar. Bu etki cinsel istek düzeyini aşmaya başladığında, daha mutlu ilişkiler partner için sorun haline gelir

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey Kullanımı

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey ürününü vajinal bölgenin dış dudak bölümüne ve klitorisin de üzerine tamamen ıslanmasını sağlayacak şekilde birkaç kez püskürtme tekniği ile uygulayabiliriz. Kadınlara özel bir kullanım olmasıyla birlikte kadınları cinsel anlamda teşvik edici bir karaktere sokar daha farklı ve özel orgazmlar sağlar.

İlişkiye girecekseniz bu spray iyice derinin içine nüfuz etmeli ve emilmesi beklenmelidir.  Artık ilişkiye girebilir ve ne kadar haz aldığınızı erkeğinize göstererek onu performansını arttırma yönünde teşvik edebilirsiniz. Partneriniz için asla ilişkiden yılmayan ve daha tempolu, tutkulu olmasını isteyip tepki ve fantezileriniz ile bu orgazmları defalarca yaşayıp onu ödüllendirebiliriz.

Bu sprey, kadınların vajinal kullanımına tamamen uygun bir cinsel destek ürünü olarak öne çıkıyor ve aslında kadınların hala biraz orgazma ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Tıpta asla utanmamalı insan , bu gibi durumları ortadan kaldırmak için en bilindik teknikleri, tedavileri, hapları veya benzeri cinsel sağlık ürünlerini eczanemizde bulabilirsiniz.

Sprey, cinsel ilişkiden 15-20 dakika önce püskürtme tekniği ile uygulanmalı , kadın genital bölgesinde dış dudaklara ve klitorise uygulanarak cinsel ilişkiye girmeden önce iyice emilmesi beklenmelidir. Partneriniz prezervatif kullanıyorsa, 20 dakika beklediğinizden emin olmanızda fayda var.

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey Önemli Bilgiler

Bu ürün yetişkinler için uygundur ve haricen kullanılmalıdır. Hamile ve emziren kadınlar kullanamaz. Bu ürünle ilgili dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Dikkat edilmemesi halinde , aslında orgazmınızı azaltabilir ve kullanmak farklı cinsiyetteki veya 18 yaşın altındaki kişilere zarar verebilir. Herhangi bir yan etkiniz veya ağrı gibi sağlığınızı etkileyebilecek herhangi bir durumunuz yoksa, prospektüsteki talimatlara uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey Sipariş

Ürünün içeriğinden bahsetmeden önce aslında saklama koşullarından bahsedelim. Ürünü daha serin ve kuru ortamlarda saklayın. Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayın.  Kadınlar ve erkekler için de ürünün farklı versiyonları mevcuttur ancak bu ürün tamamen kadınlara özgüdür. Bizi arayarak ya da site üzerinde sipariş vererek bu mucizevi etkiye sahip ürünün sizlere etkisini görmek adına deneyebilirsiniz.

Orgazm seviyenizi arttıracak ve ilişkinize kalite katacak bu ürün sayesinde artık orgazm arttırıcı etkisi olan sprey ile peş peşe orgazmlar yaşayabilirsiniz. Artık daha farklı fantezi ve seks karakterlerine bürünen bir kadına dönüşmek, erkeğiniz için de bir sürpriz olacaktır. Hemen sepete ürünü ekleyip sipariş verin ve orijinal, kaliteli ve uygun fiyatlı orgazm spreyini elde edin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar